Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:15:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба без чалга...!  (Прочетена 100187 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 30, 2007, 13:53:16 »

Ние с милото сме решили: без чалга!!  yahoo И на двама ни е противна. Само малко се притеснявам заради гостите. Миналата година ходих на сватба на една близка приятелка; много хубава сватба, ама понеже мъжът й не може да играе хоро, пуснаха само 1-2 хора и толкова!  Cray А на мен така ми се играеше! danceg Та затова, да не стане така и на нашата сватба за някои от гостите...
затова е най-бре да има от вси4ко подходящо за сватба е във вашият слу4ай просто може да ограни4ите до минимум 4алгата
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #61 -: март 30, 2007, 13:58:03 »

Ние с милото сме решили: без чалга!!  yahoo И на двама ни е противна. Само малко се притеснявам заради гостите. Миналата година ходих на сватба на една близка приятелка; много хубава сватба, ама понеже мъжът й не може да играе хоро, пуснаха само 1-2 хора и толкова!  Cray А на мен така ми се играеше! danceg Та затова, да не стане така и на нашата сватба за някои от гостите...
затова е най-бре да има от вси4ко подходящо за сватба е във вашият слу4ай просто може да ограни4ите до минимум 4алгата

Да, ама милото и дума не дава да се издума за чалга  bad
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 30, 2007, 14:00:21 »

Ние с милото сме решили: без чалга!!  yahoo И на двама ни е противна. Само малко се притеснявам заради гостите. Миналата година ходих на сватба на една близка приятелка; много хубава сватба, ама понеже мъжът й не може да играе хоро, пуснаха само 1-2 хора и толкова!  Cray А на мен така ми се играеше! danceg Та затова, да не стане така и на нашата сватба за някои от гостите...
затова е най-бре да има от вси4ко подходящо за сватба е във вашият слу4ай просто може да ограни4ите до минимум 4алгата
Да, ама милото и дума не дава да се издума за чалга  bad
оо тогава незнам
абе то 6те се види на момента може пък да му се проиграе 4алги4ка girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 30, 2007, 14:01:25 »

но пък не се знае може някой от гостите ви да си поръ4а на dj 4алга и 6те не не6те 6те трябва да я слу6а girl_wink
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #64 -: март 30, 2007, 14:05:54 »

но пък не се знае може някой от гостите ви да си поръ4а на dj 4алга и 6те не не6те 6те трябва да я слу6а girl_wink

ако стане така, може леееекичко да се поизнижем... Girl_hide
Активен
Bibobibo
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #65 -: март 30, 2007, 16:02:17 »

Аз също като Маслинка съм забелязала, че когато има поп фолк става най-голям купон.
Забелязала съм и, че хора които казват, че не слушат чалга, първи се качват на масата  smile.
Аз по принцип не слушам поп-фолк, само когато сме на маса, но наистина има много хубави и стойностни песни в този стил, които бих слушала на нашата сватба.
Преди време бях на една интернационална сватба, на която имаше гости от Франция, Белгия, Швейцария, Румъния, ако знаете как се забавляваха чужденците на българския поп фолк, не спряха да танцуват.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 30, 2007, 16:09:34 »

Аз също като Маслинка съм забелязала, че когато има поп фолк става най-голям купон.
Забелязала съм и, че хора които казват, че не слушат чалга, първи се качват на масата  smile.
Аз по принцип не слушам поп-фолк, само когато сме на маса, но наистина има много хубави и стойностни песни в този стил, които бих слушала на нашата сватба.
Преди време бях на една интернационална сватба, на която имаше гости от Франция, Белгия, Швейцария, Румъния, ако знаете как се забавляваха чужденците на българския поп фолк, не спряха да танцуват.
страхотно казано но най много ми хареса: "Забелязала съм и, че хора които казват, че не слушат чалга, първи се качват на масата   smile.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 30, 2007, 16:16:46 »

е щом ще има народно това е добре girl_wink
а какво има6 в предвид комерсиално(4алга)?
Под комерсиално разбирам разни бози (извинявай ако ще те обидя  give_rose (лично мнение!!!)) като Каризма, Графа, Дженифър Лопес и т.н
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 30, 2007, 16:48:27 »

е щом ще има народно това е добре girl_wink
а какво има6 в предвид комерсиално(4алга)?
Под комерсиално разбирам разни бози (извинявай ако ще те обидя  give_rose (лично мнение!!!)) като Каризма, Графа, Дженифър Лопес и т.н
аха зна4и това са бози
а ти вообще каква музика слу6а6
не влагам нищо ли4но !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 30, 2007, 16:51:45 »

ами НЕкомерсиална  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 30, 2007, 16:57:38 »

Момичета има темичка за каква музика слушате!

Колкото до чалгата на сватбата аз на нашият ди джей му бях забранила да пуска такава музика.Никой нямаше нищо против,стана невероятен купон.Това го казвам в отговор на това че чалгата за мен не е най-добрата и единствена музика за забавление.И на масата се качват само прикритите чалгари.
Няма по гадно нещо за мен от това стилна булка да хеърля гюбеци на масата  bad
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 30, 2007, 17:18:43 »

Аз искам всякаква музика на сватбата ми.В крайна сметка това е един ден в живота ми,а и никой не може да отрече,че като пийне малко го дразни чалгата ;)На повечето сватби на които съм била,гостите в след ритуалите се отпускат и даже те настояват за чалга.Но аз разделям чалгата на две групи-поп фолк и мазни кючеци,които аз самата също ненавиждам. *blush*Но всеки сам преценя,затова сме и толкова различни,иначе щеше да е безинтересно girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 30, 2007, 17:30:04 »

ilusion съгласна съм с всичко което си казала на 100%
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 31, 2007, 17:04:27 »

Момичета има темичка за каква музика слушате!

Колкото до чалгата на сватбата аз на нашият ди джей му бях забранила да пуска такава музика.Никой нямаше нищо против,стана невероятен купон.Това го казвам в отговор на това че чалгата за мен не е най-добрата и единствена музика за забавление.И на масата се качват само прикритите чалгари.
Няма по гадно нещо за мен от това стилна булка да хеърля гюбеци на масата  bad

Аз ще се присъединя към Фийби. Мога да Ви кажа, че тези които казват , че не слушат чалга  и като подпийнат започват да хвърлят гюбеци са прикрити. Наистина не е много приятно да гледаш стилна булка на масата. И по дяволите защо трябва да се танцува на масата, за какво според вас е дансинга(какъвто го има на всяка сватба). Но разни хор , разни идеали.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 31, 2007, 17:10:13 »

ilusion съгласна съм с всичко което си казала на 100%
да така си е
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines