Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:30:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 192603 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: август 14, 2009, 20:05:08 »

За всички правещи тестове за бременност:

Теста за бременност не е достатъчно чуствителен, за да отчете преди евентуално закъснение.Затова се препоръчва теста да се прави след закъснение.Ако искате по-рано да разберете дали сте бременни си пускате кръвен тест, като в кръвта се засича един хормон който се покачва.Същия мисля(дано не греша) се засича и в урината, но там трябва да мине доста време.

Не се карам на никой.Просто това са неща който сме писали хиляди пъти тук в темата и който дори ги пише на упътването на теста.За да няма разочаровани просто прочетете упътването и не се самонавивайте.
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #421 -: август 20, 2009, 11:00:07 »

Момичета, имам един въпрос, напрежението в гърдите какво означава, че в момента когато се появи  настъпва овулация или че е минала овулацията, или не е свързано с овулацията. А може би при всеки е различно
Активен
бебоче
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Обичам да обичам...


« Отговор #422 -: август 20, 2009, 12:23:48 »

eliss, това е според една статия:

Съществуват много признаци, по които да определите че предстои овулация:


Напрежение в гърдите, в резултат на отделянето на повече естрогени, което предшества отделянето на яйцеклетката.

Леко наболяване в областа на яйчниците.

Появата във влагалището на слуз без миризма и без цвят, произведена от клетките в шийката на матката. Тази цервикална слуз е обилна между 10-тия и 14-тия ден от цикъла. Тя е отлична среда за прием на сперматозоиди, благодарение на нея те могат да проникнат вътре в матката и да оплодят отделената яйцеклетка.

Евентуално леко кървене.


Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: август 20, 2009, 12:34:42 »

Здравейте smile,искам да попитам дали някой знае колко струва лапароскопията в клиниката по стерилитет в Плевен?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 20, 2009, 13:43:12 »

Ади най-добре е да се обадите да питате.На сайта няма изнесени цени за лапарото поне аз не видях. good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: август 20, 2009, 21:25:39 »

Да взема да се разпиша в 11 част, докато не е приключила smile!
Не че има нещо за хвалене  crazy.
Момичета, бях 9 дни на кални бани в Пoмoриe. Не знам дали ми се отразило по някакъв начин, но не мога да не правя нищо. Чух всякакви истории, всякакви мнения и съвсем се убедих, че няма едно и също мнение за нещо. Всеки си е с неговия проблем, с неговата диагноза и неговото разрешение - универсални рецепти няма sad.
Та и аз ще се боря по моя си начин smile!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: август 21, 2009, 08:17:09 »

И аз да се разпиша с един въпрос. Ние нали в момента не бебеправим, ама ви следя да ви питам. Има ли някоя от вас, която е пила противозачатъчни и първият месец от приема да й дойде само като леко зацапване. Аз и друг път съм пила ама винаги си ми е идвало нормално. Лекарката казва, че може да се случи, ама аз да потърся и вашето мнение. Благодаря ви предварително и успех на всички вас!
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: август 21, 2009, 11:14:16 »

И аз да се разпиша с един въпрос. Ние нали в момента не бебеправим, ама ви следя да ви питам. Има ли някоя от вас, която е пила противозачатъчни и първият месец от приема да й дойде само като леко зацапване. Аз и друг път съм пила ама винаги си ми е идвало нормално. Лекарката казва, че може да се случи, ама аз да потърся и вашето мнение. Благодаря ви предварително и успех на всички вас!

На мен с противозачатъчни винаги ми идва едва забележимо, 2-3 дни ми прокапват по няколко кафеникави капки - като зацапване. Какви са ти противозачатъчните?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: август 21, 2009, 14:27:20 »

Какви са ти противозачатъчните?

Лекарката ми изписа Регулон, но май ще го сменяме, защото от него имам главоболие и шум в ушите. Една седмица като съм в почивка всичко е ок. Сега пак го почнах и главоболието се появи. Ама нормален цикъл не.
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: август 21, 2009, 16:25:30 »

Лекарката ми изписа Регулон, но май ще го сменяме, защото от него имам главоболие и шум в ушите. Една седмица като съм в почивка всичко е ок. Сега пак го почнах и главоболието се появи. Ама нормален цикъл не.

Аз пих Регулон първия месец като почнах да пия противозачатъчни, ама се депресирах малко и лекарката ми го смени с Жанин, което ми е хапче чудо, но пък този път не ми дойде  pardon
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: август 22, 2009, 20:06:00 »

от Жанина и аз съм доволна Wink, това са много леки притовозачатъчни, така каза моята лекарка, когато ми го изписваше.Пих го година и половина без прекъсване и нито съм качила килограми, нито съм се чувствала дискомфортно, просто се чувствах нормално все едно не пия хапчета.
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: август 22, 2009, 20:16:31 »

от Жанина и аз съм доволна Wink, това са много леки притовозачатъчни, така каза моята лекарка, когато ми го изписваше.Пих го година и половина без прекъсване и нито съм качила килограми, нито съм се чувствала дискомфортно, просто се чувствах нормално все едно не пия хапчета.

Аз ги пих 10 месеца, спрях ги за 2-3 и се чувствах зле без тях като че ли. Пак ми се появиха пъпки, гърдите ми спаднаха...Нямах търпение пак да си ги почна. И препоръчвам на всичките ми приятелки със сериозни партньори да минат на противозачатъчни, но по лекарско предписание.
Активен
бебоче
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Обичам да обичам...


« Отговор #432 -: август 24, 2009, 09:20:46 »

Здравейте момичета,

при нас и този месец не стана..... cray знам че е рано да се отчайвам това е едва втория месец но ми е адски мъчно а и все си го изживявам сама. Любимия ми смята че твърде много се вживявам и че прекалено го мисля. Та затова избягвам да му плача на рамото. А и двамата така го искаме  cray Добре че сте тук и има с кого да споделя. Желая на всички ви да усетите така желаната емоция да бъдете мами
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #433 -: август 24, 2009, 09:38:56 »

И аз съм на твоето положение мила!Само разликата е ,че още ни съм разбрала със сигурност,защото трябва да ми доиде днес,а аз силно се надявам да не се случи!Макар,че съм почти сигурна че и при нас от 2 месеца опити още не е станало чудо!Не се отчаиваи и мисли положително!Живеи с мисълта,че е станало и това ще се случи!Психологичната нагласа влияе много!Пожелавам ти успех и дано скоро да отчетем положителен резултат! give_rose
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #434 -: август 24, 2009, 10:02:01 »

Бебоче, не се отчайвай, може пък следващия месец да стане. Два месеца са малко време, така че няма място за отчаяние.
Рубин, стискам палци днес, а и в близките девет месеца да няма лелка.

Аз пък този месец много се надявам да не е станало нищо. Появи ми се проблем с един зъб, наложи се да пия аулин, правиха ми снимка, а сега пия за три дни и антибиотик. Може да се наложи да се вади зъба, но ще разбера в сряда. Затова ще е жалко ако е станало точно този месец. Тази нощ сънувах че правя тест за бременност и той е с бледа втора черта .Ужас, пслед като се събудих правих тест, който е отрицателен.ННо ми е едно такова притеснено. Иначе чакам на 2 септември, да видим какво ще стане.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines