Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:48:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 192812 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юли 27, 2009, 19:49:55 »

Даниела, честно да ти кажа радвам се на оптимизма ти, а истината е, че аз сутринта бях психясала а сега съм на 6.Супер спокойна и непускист и вярвам, че каквото и да стане ще се оправим.Стискам палци скоро да ви одобрят и да ходите на процедури.

Гостенка аз съм от Плевен и си ми е супер удобно тук с тази клиника.Ще видим след 3 месеца какви ще са изследванията.Всъщност проблема е бавни сперматозоиди и лошо PH, но с лечение това се оправя.

Ангелче тя лекарката разпитва за стари болести, вредни навици, всичко което може да окаже негативно влияние върху спермата.Няма страшно ще получите резултатите всичките заедно.

Един съвет от една почти психясала жена, не четете коментарите във форумите, четете само статиите.Аз вече така правя, търся специализирана литература.Никакви форуми и т.н.Единствения форум си е този, кефя се на него, получавам подкрепа и позитивизъм, както и съвети.
Благодаря ви много за това че ви има. give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юли 27, 2009, 22:10:08 »

хихи, колко много сте изписали, само наистина ме е яд, че е точно в тази тема, а не в темата за честитките...

както и да е, по ред и по спомен...

елинорче, силно стиснати палци да ...напуснеш клубчето още този цикъл... а за кафето, аз докато не изпия поне едно - направо съм ходещо и спящо човече...много съм зле, признавам си...

Рени, миличка, аз не съм от Пловдив...честно казано, не знам дали работи с касата, но пък и повечето изследвания изобщо не се поемат от НЗОК...уви...ако искаш, пиши ми на лични за какво точно става въпрос; ще ти дам и телефон да й се обадиш или пък...може аз да я попитам...както прецениш ти; само да ти кажа, че за Фонда ще почакаш, но виж си ЛС от мен...
така, Рилчева е андролог, андролозите са д-рите, които се занимават с мъжката репродуктивна система...емриолозите се занимават с ембрионите, гаметите и пр.; това вкл. и сперматозоидите и яйцеклетките...занимават се и с доста други неща...важното е, да са добри и най-вече - съвестни;

това е от мен засега, успех на всички ви!!!

« Последна редакция: юли 27, 2009, 22:21:14 от gostenka_82 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юли 28, 2009, 07:20:58 »

Гостенка не знам какво си завършила, но ако не е медицина ти предлагам да се замислиш Wink Честно да ти кажа постовете ти всеки път ми вдъхват много надежда и са много структурирани.

На всички стиснати палци скоро да се махнем от тази тема.Гостенка ако имаш път към Плевен обади се да те черпя по бира за всичко което правиш за нас  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юли 28, 2009, 07:32:09 »

маги, честно казано, вече започвам да съжалявам, че не съм следвала медицина, хихихи, по образование съм финансист...

а за бирата - като идвам към Плевен, ще ти драсна, едвам ме нави за по биричка  blum

ангелче, какво стана при вас, какъв е резултата от СГ?


лек, успешен и слънчев ден ви желая!!!

п.п. всички ще напуснем темичката, хич не си и мислете, че ще е другояче!!!
« Последна редакция: юли 28, 2009, 09:30:30 от gostenka_82 » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юли 28, 2009, 10:55:57 »

Момичета, да ви кажа и аз вчера какво свърших. Ходих на гинеколог. Гледа ме само на ехограф и ме успокои - няма никакви кисти, яйчниците и матката са си съвсем нормални и в норми без притеснителни образования и аномалии  yahoo. Каза само че до матката имало малка съмнителна точка, но засега неможе да каже какво е  nea . Няма и лигавица, което значи че повече цикъл няма как да има  crazy . Най ми е гадно че причината не стана ясна - стрес, топло време, пиене на Диклофенак, цветна бременност - всичко може да е  girl_impossible
На всички иначе стискам палци  good нещата да се успокоят и да дойде най-после този край на тунела, в който се лутаме всички... А и както е казала Дани - все пак сега е времето на пролетните бебенца girl_wink, така че - успех на всички. Пък и скоро идва нов месец, надявам се да започне с положителни хубави новини smile Girl_hide
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юли 28, 2009, 12:22:45 »

StAsSi , стискам палци да повлечеш крак за пролетните бебоци good
Аз имам въпрос : какво значи хипокенетични и акинетични сперматозоиди?Явно е нещо свързано с подвижността crazy( при нас те са със стойности съответно 3% и 44%, а нормокинетичните 53%.
Морфология по Крюгер не успяхме да пуснем sad, можело само в делничен ден angry, а ние ходихме в събота.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юли 28, 2009, 13:58:01 »

Валка, хипокинетични са слабоподвижните сперматазоиди, а акинетичните са неподвижни. Според мен процентите ви обаче са много добри good
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #292 -: юли 28, 2009, 14:34:45 »

Здравейте, пиша за първи път , макар че  чета форума отдавна. От следващия месец, ако нещо не се обърка влизам в тази  темичка. Ще ми е приятно да споделям вълненията и тревогите си с вас.  smile
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юли 28, 2009, 14:35:45 »

Искаш да кажеш, че 44% са неподвижни и това е добре shok
eliss , добре дошла, пожелавам ти само приятни вълнения и никакви тревоги Wink
« Последна редакция: юли 28, 2009, 14:39:03 от valka27 » Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #294 -: юли 28, 2009, 14:55:49 »

Благодаря ти Валка за хубавите пожелания, а аз пожелавам на теб и на всики останали момичета съвсем скоро да напуснете темата и да се преместите в другата- "Очакваме нашите съкровища..."
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юли 28, 2009, 14:56:43 »

valka27 , не се шашкай мила. имате 53% нормокинетични, което е повече от половината. нали се сещаш че неможе 100% да са нормални. но си пуснете и морфология по Крюгер.
eliss , добре дошла и не се задържай дълго тук.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юли 28, 2009, 15:18:13 »

Искаш да кажеш, че 44% са неподвижни и това е добре shok

Да, защото с лечение може да се засили подвижността на подвижните и слабоподвижните и всичко, че е ок. Щеше да е проблем ако неподжижните бяха повече като процент от нормално и слабоподвижните. Ако и Крюгера е добър няма основание да се притесняваш.

eliss, добре дошла!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 28, 2009, 19:55:15 »

Eliss, добре дошла тук и дано не се задържиш много в тази темичка. Girl_hide

Успех на всички останали момичета. Изчетох всичко, но просто нямам много време за писане.
Дани, радвам се че си се поузпокоила. Дано и занапред да е така.
Маги, щом имаш някакви съмнения, провери ги. Просто за тея неща шега не бива.
Стаси, стискам палци за двете чертички скоро. Всичко неочаквано е по-хубаво Wink
На останалите пожелавам отново успех и съжалявам пак за малкото време. Целувам ви
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юли 28, 2009, 21:52:19 »

ей, Стаси, силно стиснати пръстченца и от мен да напуснеш темичката и да заразиш с вирусчето всички членки на този клуб...

п.п. кога НЕ чакаш????
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юли 29, 2009, 09:32:08 »

Стаси и от мен имаш стиснати палчета - и на ръцете, и на краката.  give_rose

Ние този месец май отново пропуснахме. Сутринта си правих тест и резултата е само 1 чертичка. Май ще трябва по упорито да изчаквам до лелката и да не си взимам тестове преди да ми закъснее, че отново му дръпнах един голям сутрешен  cray . Ще я чакам да дойде в неделя и с нова надежда през следващия месец да бебеправим.  А и  точно на сватбения ни ден  ми се пада овуто. Ама някак си точно в тези дни няма да ми е до тестове за да я следя.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines