Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:47:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 192794 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 03, 2009, 09:47:43 »

Ble6tu4ka, добре дошла в клуба и ти пожелавам да не се задържаш много тук.
За д-р Коларов( ако е същия който работи в Майчин дом София и в някоя частна клиника ама сега не се сещам името)съм чувала че е добър специалист. но много се чакало пред кабинета му. дано да си е "твоя"  good
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 03, 2009, 10:15:27 »

Ble6tu4ka, добре дошла! Пожелавам ти скоро цикъла ти да се нормализира и бързо да се махнеш от този клуб!
Ние с мъжо вече с нетърпение си чакаме отпуските и на 13.07. пътуваме към морето. И двамата имаме нужда от почивка.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 03, 2009, 10:44:51 »

Ble6tu4ka, добре дошла в клуба и ти пожелавам да не се задържаш много тук.
За д-р Коларов( ако е същия който работи в Майчин дом София и в някоя частна клиника ама сега не се сещам името)съм чувала че е добър специалист. но много се чакало пред кабинета му. дано да си е "твоя"  good


Мерси, миличка!
Този трябва да е...  В Св. София работи... smile Уж съм  с час, ама да видим колко ще почакам... Но по-важното е да даде съвет как да си реша проблема... smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 03, 2009, 13:31:11 »

добре дошла, блещучка,

дано намериш своя д-р, който да ти помогне .... това е най-трудното...но не иневъзможно

за всеки един добър д-р се чака ...много....и няма как да е по друг начин lol))

елинорче, мила, пускам ви двама на море, но ви искам ТРИМА  tease

кали гали, не знам в Канада как е, но и за Германия (чак не ми ес вярваше) съм чувала какви ли не тъпи постъпки; за Англия - също; навсякъде има и добри и лоши...
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 03, 2009, 15:39:38 »

елинорче, мила, пускам ви двама на море, но ви искам ТРИМА  tease

Хах, gostenka_82, от твоята уста в Божиите уши! give_rose
Пък може и повече да сме... tease Един приятел често се шегува с нас и ни пожелава тризнаци, знае ли човек.  blum Wink
« Последна редакция: юли 03, 2009, 16:09:06 от elinora » Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 03, 2009, 16:20:13 »

Ble6tu4ka, добре дошла и скоро да те няма в нашия клуб, а да отидеш при бремелинките (както и всички останали момичета тук).  good
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 03, 2009, 16:56:42 »

 :hide:Хайде и аз да се обадя,че съм сред вас все още.Миналия път грешно съм изчислила и в действителност чакам лелката 7-ми или  8-ми.
Така ми се иска да е станало този месец-слънчицето го няма до 10-ти и съм се размечтала,че ще го изненадам като си дойде blushАма....То явно си въобразявам отново,че ми се спи постоянно,че съм гладна,че ми се гади.....и аз не смея да се надявам :\А за тест е рано.....

На новите сладурки в темичката Добре дошли и скорошно напускане с хубави новини give_rose

Успех,момичета и наистина дано за всички ни тази темичка да е последната give_rose
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 03, 2009, 18:20:05 »

Кали-Гали, миличка толкова им е скапана системата тук в Канада че просто нямам думи. За да взема час за гинеколог трябва да имам направление, а ако кажа че заради проблеми със забременяването искам час няма да ми дадат направление защото трябва минимум 1 година опити, които ние правим след 1 месец. Както преди съм писала декември когато бях на гинеколог след 3 месечно чакане за час, онзи ми пусна изследвания за инфекции, и все още нямам резултат от тях- вече повече от половин година. Та те тия изследвания се обезсмислиха- аз ако тогава не съм имала инфекции, ми то след 6 месеца вече може и да имам  crazy Направо ме убиват с тъпата им система. За спешното знам, но не мога там да ида с такъв проблем. А и спешното им е едно, нямам думи. Може ли човек със счупен крак, или с цистит или с неописуеми болки в корема, да му кажат, че не е спешно и може да чака докато минат по спешните или пък човек със съмнения за рак на гърдата да чака 6 месеца за преглед, ми тя след 6 месеца може да не е сред живите  diablo  Както и да е, няма да ви занимавам повече с това, надявам се всичко с цикъла и овулацията ми да е наред и  нашето бебенце да стане скоро. Днес правих бебешки обувчици и бебешка люлка от захарен фондан, понеже приятелката ми ще ражда другия месец и си прави baby shower и аз ще и правя торта, та приготвих фигурките за украса на тортата и ми стана едно тъжно, защо тези фигурки не са за моето бебе  sad
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 03, 2009, 19:47:47 »

Гери, добре дошла сред нас  Welcome
Пожелавам ти много много скоро да изчезнеш от клубчето и да се похвалиш с добрата новина. Все пак, нова булка - нов късмет Winksmilesmile
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 03, 2009, 20:11:53 »

Здравейте, мацки. Току що си направих тест за овулация и сега е многоооо положителен smile Втората черта е доста по-наситена от контролната Wink Явно всичко е наред и притесненията ми са били напразни smile Стискайте палци този месец да е нашия smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 03, 2009, 20:26:35 »

anita81, бегом да действате smile!
Ble6tu4ka, надявам се да ти допадне лекаря и бързо да излезеш от тук!
При мен нищо ново, мина ми овулацията.... Ще е истинско чудо, ако е станало нещо. Имам си тайна надежда  pardon, ама да видим, пък така и цветната снимка ще отърва smile. Иначе се поуспокоих, в неделя заминавам в командировка във Варна, освен това имам доста емоции на работа, та много успешно избягвам от мислите за бебе.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 03, 2009, 22:10:32 »

Здравейте момичета
 и аз досега само четях тая тема във форума,но си мисля време доиде и аз да се запиша.Допреди  половин година бях във тема “Организация на сватбата“ и ми беше супер полезен форумът  danceg /като малка сватбена агенция  Wink .Дано и тая тема да е на касмет на всички момичета и бързо да минем към следващата  yahoo .
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 03, 2009, 23:57:11 »

Здравейте,
Незнам дали тук е местото където мага да попитам за мнание за клиники за рупродуктивно здрове. Решихме с половинката да си направим изследвания. Къде бихте ме посаветвали да ги направим. До сега не сме обмисляли този вариант, но и този момент дойде. Искаме спермограма и изследвания за мен. Ако можете ми да ми посочите във Варна или София

Благодаря
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 04, 2009, 00:55:56 »

ivkam82,

точно тази тема се обсъждаше в последните 3-4 страници.Момичетата дискутирача за доктори във Варна, София и Плевен.Защо не прочетеш все пак за да не получава само повтаряне на едно си също през няколко страници.
Активен
Lili78
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #44 -: юли 06, 2009, 21:11:47 »

Ей, какво става, никой не пише днес. Дано да е затишие пред хубави новини! На новите момичета - добре дошли и късмет!

При мен нищо ново. Диагнозата ми се оказа погрешна. Временен дисбаланс хормонален. Но ще пускам честичко изследвания на щитовидната жлеза за всеки случай. Донякъде се радвах, че знам какво имам за оправяне, колкото и лудо да звучи. Но нищо, пак с нови усилия, с нова надежда.

Пишете как са нещата при вас. Стискам палци на всички.  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines