Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:57:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 172104 пъти)
 
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: февруари 04, 2011, 10:30:55 »

Cvetina, имам един въпрос към теб, надявам се да не те притеснявам и го задавам тук, а не на лични, защото предполагам ще е интересен и за другите момичета. Интересува ме, след като си получила пратката чрез DHL, плащала ли си някакво мито? (понеже доколкото схващам, роклите се пращат от Щатите или не?). Тези мита и ДДС-та много ме притесняват и се чудя как да ги избегна. Иначе мнооого се изкушавам да поръчам една рокля от препоръчания от теб сайт smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 04, 2011, 11:12:52 »

Между другото, в момента дори е още по-изгодна поръчката от въпросния сайт - има 10% намаление за новорегистрирани Wink

Ох, този шлейф ми е болка и на мен - много ми се иска рокля с шлейф, изглеждат толкова величествени, красиво е. От друга страна, моментът с танците и мен ме притеснява sad
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #317 -: февруари 04, 2011, 12:43:15 »

Момичета, попаднах на следния сайт:
http://www.tiffanybridals.com/mia-solano-wedding-dresses-style-m1099z-p-3388.html

Съответно това е роклята, която съм си харесала. Много ми е странно, защото там никъде не пише, че роклите са имитация, а от друга страна не ми се вярва да има такива ниски цени за дизайнерски рокли.
Все пак вижте какво пише: "Where can I try on your dresses?
The reason that our prices are so low is because we do not have the overhead of a bridal shop. We are mainly online, that is the reason we have great prices. These are the same dresses that you would find in local bridal shops. Please remember to check our return policy, you can get your money back or exchange your dress if you are not completely satisfied. "

Интересното е, че доставката до България е безплатна и ако не си харесаш стоката можеш да я върнеш.
Освен това работят и със системата paypal. Аз не съм много наясно с нея, но май някой беше споменал, че ако платиш чрез paypal и откажеш да си вземеш стоката, транзакцията въобще не се осъществява и по този начин не се занимаваш да се обясняваш с купувача. Моля ви, ако някоя има опит или знае нещо по-конкретно за paypal да сподели
Активен
suziii
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #318 -: февруари 04, 2011, 13:46:28 »

Здравейте,момичета и от мен!От доста време следя кой какво споделя,но искам да споделя и аз,че се замислям да поръчам и аз от въпросният сайт на Цветелина Илиева,писах и съобщение и тя доколкото можа ми обясни,за което искам да и благодаря тук искам да я поздравя за смелостта.Моята сватба е чак август месец имам доста време да мисля,ще се поразходя да видим кое как е,но все ми се въртят тия красиви рокли в главата,а и цените са доста достъпни.А най-интересното е,което искам да ви кажа,скоро бях направила към една въпросна фирма запитване за една красива рокля,офертата беше 950лв.и разглеждам аз въпросният сайт на Цветелина същата рокля на съвсем друга цена и то доста ниска,от тая която ми предлагат,за което просто не мога да си позволя да дам толкова пари.до тук казаното,е че още малко ще мисля,и още малко кураж май ми трябва за да рискувам и да поръчам пък каквото ще да става smile
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 04, 2011, 13:55:26 »

Cvetina, имам един въпрос към теб, надявам се да не те притеснявам и го задавам тук, а не на лични, защото предполагам ще е интересен и за другите момичета. Интересува ме, след като си получила пратката чрез DHL, плащала ли си някакво мито? (понеже доколкото схващам, роклите се пращат от Щатите или не?). Тези мита и ДДС-та много ме притесняват и се чудя как да ги избегна. Иначе мнооого се изкушавам да поръчам една рокля от препоръчания от теб сайт smile

При поръчката платих 20 евро за "shipping" от Китай до Европа. При самата доставка на роклята трябваше да платя на куриера 7евро. Това са всички разходи по доставката, нищо друго не съм плащала smile
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #320 -: февруари 04, 2011, 19:08:22 »

Ихааааа, пак са ми трили коментари! Момичета аз просто съм решила,че ще поръчам по интернет. Ще ги попитам първо разни неща и ако чуя каквото искам поръчвам. И аз не искам да давам толкова много пари за рокля.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: февруари 04, 2011, 23:49:16 »

При поръчката платих 20 евро за "shipping" от Китай до Европа. При самата доставка на роклята трябваше да платя на куриера 7евро. Това са всички разходи по доставката, нищо друго не съм плащала smile

Благодаря ти много за инфото! Май-май започнах сериозно да се замислям за поръчка от този сайт, само да не се удавя в морето от рокли Wink
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 06, 2011, 00:26:27 »

Девойки, да ви се похваля, моята одисея покрай избора на рокля (почти) приключи - избрах си най-после окончателно този модел:

http://www.beautifulbridaldress.com/organza-embroidery-wedding-dress-informal-a-line-silhouette-2138.html

Мисля до две седмици (да ми мине извлечението по кредитната карта blum) да я поръчвам най-после и, живот и здраве, в началото на март ще си чакам скъпоценната рокля. Дано всичко мине нормално покрай тази поръчка и съм доволна в крайна сметка, ще дам отчет, разбира се! smile
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: февруари 06, 2011, 10:35:49 »

Да се присъединя и аз в тази тема smile Извинете ме, ако има коментар вече за този сайт, но изпуших тотално от толкова много четене. Въпроса ми е за сайта, от който Soulless си е избрала рокля. Наистина са невероятни и харесах няколко. Мисля да пробвам подобни тук в магазините и да си поръчам, но ме е страх да не остана прецакана, че малко съм си карък. А ако има нужда от корекции мисля,че няма да ми откаже някоя шивачка тук.
Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 06, 2011, 10:49:28 »

Да се присъединя и аз в тази тема smile Извинете ме, ако има коментар вече за този сайт, но изпуших тотално от толкова много четене. Въпроса ми е за сайта, от който Soulless си е избрала рокля. Наистина са невероятни и харесах няколко. Мисля да пробвам подобни тук в магазините и да си поръчам, но ме е страх да не остана прецакана, че малко съм си карък. А ако има нужда от корекции мисля,че няма да ми откаже някоя шивачка тук.

Маги, не се притеснявай за сайта. Аз вече си порачах рокля от там, имам снимки в галерията. Няколко страници по-назад дискутирахме въпроса с поръчката  girl_wink
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 06, 2011, 10:57:05 »

Мерси за отговора, Цвети!!! Аз гледах снимките ти, но не съм обърнала внимание, че става въпрос за този сайт, още веднъж извини ме, следя темата, но освен нея и други и вече ми стана каша. Взех сериозно да се замислям, притеснявам се само как ще изглеждам в дадената рокля?!
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #326 -: февруари 06, 2011, 11:35:32 »

Девойки, да ви се похваля, моята одисея покрай избора на рокля (почти) приключи - избрах си най-после окончателно този модел:

http://www.beautifulbridaldress.com/organza-embroidery-wedding-dress-informal-a-line-silhouette-2138.html

Мисля до две седмици (да ми мине извлечението по кредитната карта blum) да я поръчвам най-после и, живот и здраве, в началото на март ще си чакам скъпоценната рокля. Дано всичко мине нормално покрай тази поръчка и съм доволна в крайна сметка, ще дам отчет, разбира се! smile



Разкошна е! Дано да получиш също толкова красива рокля, стискам си палци, модела е страхотен, много ми харесва!!! Ще очакваме и снимки smile
Активен
djaraq
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #327 -: февруари 06, 2011, 12:03:28 »

Здравейте и от мен  smile, така като чета направо се изкушавам  да поръчам роклята си от този сайт, разгледах го и харесах няколко рокли, за цените да не говорим, доста достъпни.  yahoo
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #328 -: февруари 06, 2011, 13:42:06 »

soulless -  да кажа, ако ще идва от китай и е над 30 лв очаквай мито (ако стоката е облагаема) и ддс задължително + че то се плаща на сумата на роклята + сумата за доставката. скоро си поръчвах телефон от китай и минах с DHL през всички тези процедури ..
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #329 -: февруари 06, 2011, 14:30:37 »

Страхотна рокля!  Bravo Аз сега си търся обувки ,за да се меря с тях и аз ще си поръчвам рокля. Двоумя се между този и един друг сайт...Успех ти желая и чакам с нетърпение да споделиш опита си и да ни покажеш снимки!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines