Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 23:27:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност - 2 част  (Прочетена 140948 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 16, 2009, 10:30:45 »

Вики на мен първо ми се нацепиха гърдите ти доста в чалото ама аз съм с малък бюст и предполагам затова от разпъването
На бедрата се появиха доста късно някаде към 7 месец
Единственото място на което нямам е корема и а дано и там поне да няма иначе за пъпа все още удържа фронта милия не е изхвърчал smile
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 16, 2009, 10:41:43 »

Захира, мерси за идеята. Не съм ги виждала тези масла. Ще потърся. А нещо ефикасно и не толкова мазно да ми предложите? Идеята ми е поне през деня докато съм на работа да не лепна като мазана с мед иначе вечер си се плескам с Мустелата и търпя. Даже мъжа ми се смее, че покрай мене и той е застрахован от всякакви стрии защото като си легна и се гушна в него залепваме като ваденки от тия мазила  angry
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 16, 2009, 11:15:33 »

Addri аз ползвам Мустела също по препоръка на една приятелка. Предполагам че ти слагаш по повече и то може би доста повече. Кремът според мен не е мазен, но когато се къпя усещам като го измивам. Тази приятелка, каза че е използвала 3-4 опаковки за цялата бременност и после е минала на продуктите за след раждане. Аз в момента съм 1/2 от втората опаковка НО, за гърдите ползвам продукта им за гърди (препоръчвам ти го, той е различен и по-лек) и на бедрата понякога мажа антицелулитен и кожата ми там е много добре. Като цяло се наблюдавам добре и се мажа винаги когато усетя и най-лекото придърпване ( в момента е средно по-веднъж на ден). Мустела имат продукт и за новопоявили се стрии, който може би ще си взема след месец.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 16, 2009, 11:20:32 »

Аз също ползвах малко Мустелата и не съм доволна именно защото не попива.  nea Една приятелка ми я даде почти неизползвана тубата пак поради същата причина - значи не само при теб е така.  good Дори имам още и трябва да я хвърля, че й е изтекъл срока на годност сигурно.  tease
Относно попиването аз съм доста по-доволна от лосиона (или мляко беше  crazy ) на Кокона. Мирише приятно и бързо попива.  good На мога да кажа дали помага за предпазване от стрии, защото аз се мазах от дъжд на вятър и съм доста нацепена къде ли не  angry но аз съм си и предразположена, така че според мен най-голямо значение типа кожа и гена.  pardon
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 16, 2009, 11:38:44 »

Кремът за гърди на Мустела и аз го имам и съм доволна от него. Наистина е лек и не лепне. Но този с двойно действие срещу стрии за цялото тяло е със съвсем друга консистенция. Възможно е да слагам много, но пък като сложа по-малко ми е трудно да го размажа навсякъде и сякаш не стига
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 16, 2009, 12:20:06 »

Аз както и друг път съм писала сега се мажа с олиото на ХИП и съм доволна, първо се мазах с олио на Авент, осле с лосион на Бюнхен и егас Хип и до сега единственот място където има стрий са гардите но те се промнят появяват се и изчезват , на друго място нямам за сега дано си остане така, За пъпчето още не е щръкнало , но тай както го гледам май скоро ще е, а вече имам и кафева линия от пъпанадолу но не е мого тъмна.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #51 -: май 16, 2009, 13:06:41 »

Аз както казах сега се мажа с Мама Дона и ми попива добре. Addri,  ако искаш пробвай с него.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 16, 2009, 13:11:59 »

Аз както казах сега се мажа с Мама Дона и ми попива добре. Addri,  ако искаш пробвай с него.

Да, вече прочетох, мерси smile  Май към него ще се ориентирам за сутрешното мазане smile
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #53 -: май 16, 2009, 13:37:05 »

Addri, от една аптека си взех крема против стрии на Galenic.


Не мога да кажа дали е ефективен, тъй като аз още не съм започнала да увеличавам обемите (освен на гърдите), но мога със сигурност да кажа, че попива добре, не лепне, ароматът е лек и поне мен не ме дразни (а аз от както съм бременна се дразня от много аромати).
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 16, 2009, 13:45:12 »

Аз наблегнах на този крем по време на бременността - Elsncyl на Galenic!  good
Нямам нито една стрия - нито на гърдите, нито по корема или бедрата.... но друг е въпросът дали е от крема или кожата ми е еластична  pardon
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 16, 2009, 14:12:17 »

Наистина си е до кожа. Моята бивша колежка не се маза с абсолютно нищо през бременността, а беше с мнооого голямо пупи. Резултат - нито една стрия, дори и мъничка
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 16, 2009, 18:08:28 »

Addri, вероятно Мустела не е подходящо за твоята кожа, затова пробвай с друго. Аз винаги предпочитам по естествените мазила и си взех Мустела, само заради настойчивите препоръки. В предната бременост се мазах с преварен зехтин, затова това което ти предлага Zahira е добра алтернатива. Много добри отзиви съм чувала и за чистото бадемово масло. Както и за един домашен крем за който четох в друг форум - какаово масло с бебешко олио (или олио от пшеничен зародиш). Аз днес си купих какаовото масло от аптеката,но  не бих искала да го смесвам с друго защото не обичам много мазни консинстенции, но ще трябва да го размекна някак си, защото стои на твърди парчета. Някои знае ли как се ползва само какаковото масло?
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 17, 2009, 10:25:15 »

Аз не се мажа почти с нищо, защото все забравям. Иначе имам Мустела за цялото тяло и съм много доволна, никакви проблеми нямам с попиването и не ми се струва мазна. Но моята кожа е по-суха и затова може би ми действа добре. Имам и едно олио на Мамма Донна, но то си е доста мазно. Някой ползва ли е антицелулитни кремове? Дали вредят през бременността  blush
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 17, 2009, 11:28:50 »

No4ko, аз както писах по-горе, от време на време ползвам. Мажа само бедра до колена. Гледах да няма кофеин и си взех на Нивеа. Иначе имало на Рок, който бил подходящ за бременни, но на мен като цена ми идваше повече.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 18, 2009, 09:32:30 »

мисля да си взема Мама Дона - крем против стрии. Имам само един въпрос, има ли някакъв аромат, защото преди ползвах олиото, но на нищо не миришеше, а аз обичам да ухае приятно все пак smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines