Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:23:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 172497 пъти)
 
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 10, 2009, 18:12:40 »

Josepha, хич да не ти пука! Wink Като са толкова прости и не знаят как да се отнасят културно с хората...те губят клиенти и оборот! Ти ще отидеш при конкуренцията, обувки бол!... crazy

За съжаление това просташко и първенюшко отношение навсякъде го има, не само в България...Седнала някаква проскубана лелка в празния магазин, все едно че си е вкъщи у хола, а ти си дошла нарочно да и досаждаш и те оглежда от горе до долу... nea  Света е нейн! А това, че месечната и заплатка е колкото чифт и половина от обувките, които продава...това е друг въпрос. Както и да е...

nia, ако не е много висока платформата..защо не! Важното е да ти е удобно с тях и да пасват на роклята  good
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 10, 2009, 18:22:56 »

Тези обувки и на мен много ми харесаха  smile  и са и подходящи за мен...
някакъв ориентир каде мога да ги видя на живо или нещо подобно да сте виждали някъде  (може и малко по високо, но този тип модел)  smile


* innnnn.jpg (23.16 KB, 500x500 - видяно 343 пъти.)
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 11, 2009, 22:45:40 »

Да, момичета, за съжаление е така...Тази кака си мислеше, че съм твърде бедна за скапаните обувки, които продава! Да не говорим, че като съм й поискала бели обувки, съм казала цикламени, примерно...
Аз много съжалявах, че не съм отишла да пробвам роклите им, а избързах и си купих от Асеновград, но това съжаление се изпари твърде бързо... Така се държаха едни кирливи обувки за няма и 200лв, пък какво остава за рокля....при това при празен магазин и абсолютно никаква работа beating beating beating beating beating

Някой да има впечатление от обувките на Marino Costa? Една позната ми каза, че нейните булченски са били от там, ама на мен като цяло малко лелински ми изглеждат моделите им blush
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #93 -: февруари 12, 2009, 09:50:22 »

 
Някой да има впечатление от обувките на Marino Costa? Една позната ми каза, че нейните булченски са били от там, ама на мен като цяло малко лелински ми изглеждат моделите им blush

Покрепям, много лелински. NO
Изчакай още малко да заредят пролетната колекция по магазините и мини на една обиколка.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 12, 2009, 10:00:17 »

Аз мисля, че сега в началото на март ще започнат новото зареждане на обувки все пак и абитуриентите започват да търсят обувки, така че споко. За всеки ще се намери модел...
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 12, 2009, 14:51:41 »

да, josepha и аз мисля че моделите на Марино Коста не са много за 20-30 годишни... Верно, удобни, ама едни таквиз.... smile

А иначе за обувките - ясно е , че ще се чака зареждането. И като се юрнем - леле!!! yahoo
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 19, 2009, 20:30:14 »

Аз съм искрено потресена!!!Как може 99% от всички сватбени обувки да са такива грозотии???????? crazy .Аз като една манячка на тема обувки съм направо разочарована.Малко са красивите оригинални обувки!!!Да не говорим,че ако ти е по-специфична роклята...отиде та са невидя nea nea nea
Май ще съм с червени обувки тогава.Те белите....Че и на висок ток ми трябват...Цццццц-ццц
Срамота NO NO NO
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 19, 2009, 20:53:07 »

Sianchys, аз също бях с червени обувки на сватабата си. голямо обикаляне му дръпнах из Бургас, из Пловдив и все едни модели.....ум да ти заиде. Едни токи, едни катарами, едно чудо... Накрая отидох в един магазин за сватбени неща, харесах си модела обувки, избрах си плата и цвета на червеното и след една седмица бяха готови и платих за тов аудоволствие само 40 лв. А да не говорим, че после си ги носих с различни тоалетчета. Е на малко по-такива мероприятия, но.......пък какво  tease
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 19, 2009, 20:55:03 »

Ааааааааааа,казвай моля ти се къде ги правят по поръчка тези обувки... Yes Yes Yes  Bravo Bravo Bravo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 19, 2009, 21:03:27 »

Plamik ,  я кажи щот и аз съм на същият хал като  Sianchys. Обикалях скоро насам- натам ама то нали ся не е сезона ииииииииии.......нема.Пък и аз търся тъмно червени, удобни,високи(,че да не сме като "крачун и малчо") и готски обувки. Дали съществуват такива???????????? laugh laugh
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 20, 2009, 11:08:42 »

Ами, защо гледате непременно да са "сватбени обувки"? Аз също досега никъде не видях типична "сватбена" обувка, която да ми хареса...все са едни такива...никакви. sad
За сметка на това има голям избор хубави летни обувки/сандалки/балерини в бежаво, екрю, златисти, сребристи тонове, розово, с камъни, с бродерии...и т.н.! Така хем тоалетът става по-разчупен и интересен, хем после ще можете да си ги носите и за лятото..  danceg
Моите обувки също не бяха типичните сватбени, но според мен паснаха много по-добре на роклята от всякакви, които бях гледала дотогава.
« Последна редакция: февруари 20, 2009, 16:56:58 от Misis_T » Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 20, 2009, 16:24:21 »

Момичета разгледайте този сайт......има страхотни обувки,чанти,рокли,украси..........аз го гледам цял ден  girl_wink
http://www.brides.com/fashion/accessories/gallery/editorspick?page=7&f=3150%3a46
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #102 -: февруари 20, 2009, 23:41:41 »

ето и още един:

http://www.faith.co.uk/productlist.aspx?cid=faith_bridal_shoes_1&language=en-GB

(някои от тах се правят в БГ)

Сещам се и за друг вариант как да направите Вашите обувки дизайнерски. Купувате си някакъв изчистен модел в желания цвят и го доукрасявате с панделка, камъни или каквото ви се иска.

« Последна редакция: февруари 20, 2009, 23:57:48 от Violet » Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 21, 2009, 01:38:20 »

идеята на Misis_T е много добра и функционална - защо не едни сандалки в сребристо например... Само трябва нещо по-нисичко да изнамерим   Bravo
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #104 -: февруари 24, 2009, 09:06:51 »

момичета, най-важното е обувките да са удобни, да не са с много висок, ако не сте свикнали да ходите на токове, на толкова сватби съм била на които младоженката се събува по чорапи веднага щом стигне в ресторанта.... и друго.... трябва да си ги купите по-рано, за да ги разтъпчете. И не е нужно да са непременно бели. Може да са сребърни, златни, някакъв друг цвят... и да ги съчетате с темата на сватбата, ако имате такава, с букета, с чантата.... ако щете и с вратовръзката на младоженеца.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines