Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 01:33:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За сватбените погачи  (Прочетена 80859 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 19, 2008, 13:11:48 »

Близо до нас има магазинче на Унипек и вчера се отбих да си купя питка и междувременно ги помолих да ми дадат да разгледам каталога им с погачи. Хубави са на външен вид и като цена са от 2 до 10 лв. като имаше само една дето беше 20лв., но другите с нищо не й отстъпваха по външен вид. Искат да се поръча предварително 2 дни преди датата. Хубаво е че те имат магазинчета на много места из столицата и от всякъде можеш да поръчаш.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 19, 2008, 15:35:35 »

ние си поръчахме погачите от унипек. много сме доволни  good а са и вкуснички и преснички - мама взе за вкъщи да посреща гостите  Bravo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 20, 2008, 15:19:48 »

cremcaramel, аз се уча да готвя като използвам готварският форум на бг-мама. Много ми е добър. Доста често има теми за погачи за бебета, може да са ти полезни.

На жената от Костинброд цял ден и звъня днес, но ми се включва оператор със съобщение "Този номер временно не може да бъде избран". Знаете ли в какви ситуации върви това съобщение. Да не би да няма обхват навсякъде в Костинброд...
ами не не е това проблема,има си обхват на 100% съм сигурна.може би и е изкл. пиши ако не си се свързала и ще искам и др.телефон на дъщеря й,че съм загубила някъде визитката,а другата е в Костинброд,а там не се очертава да ходя преди 9-ти др.месец blush
Оле как те излъгах само :girl_impossible:сега се сетих да си погледна тел. и да видя случайно дали на погачата не съм го записала,ей сега ще ви го пратя и на двете на ЛС Offtopic
« Последна редакция: май 20, 2008, 15:21:29 от наденцето™ » Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 13, 2008, 08:10:45 »

на нас ще ни трябват три погачи-една за ритуалната, за църквата и за ресторанта,ще ги поръчаме в една пекарна в моя квартал (нищо специално не е), там пекаря е обещал да направи хубава украса а допълнителната ще си от нас...дано всичко изглежда добре
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #34 -: август 13, 2008, 09:52:33 »

Хъм, както си четях и гледах един от сайтовете, които сте пускали се зачудих. Там в погачите имаше погача не нам си каква солена и погача не знам си каква козуначена...

Ха сега де, за къде каква погача трябва?!?!  huhhuh.gif  И трите ли да са солени или тази за разчупването да е козуначена?!?! Нещо се оплетох.  scratch one-s head
Активен
Bisunka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


ЧОВЕК НЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ, АКО НЕ ОБИЧА ВЕчНО!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 13, 2008, 12:36:17 »

На мен ми казах, че се правят козуначени питки за сватба- пък вече те се хапват ту със сол (шарена), ту с мед.Например знам, че за църквата искат купичка мед, за ресторанта- сол и мед, за кущата на булката, ако се спазва и тази традиция- само със сол.
така поне аз четох... nea
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #36 -: август 15, 2008, 09:16:02 »

Благодаря!  good  Значи свекито ще трябва да меси козуначени.
Активен
silviamg
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #37 -: януари 11, 2009, 19:04:39 »

Здравейте!Много ще съв Ви благодарна ако някой ми изпрати координатите на жената от Костинброд или тази от София,които правят тези разкошни погачи като от снимката на Дидка.Предварително благодаря. give_rose
Активен
silviamg
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #38 -: януари 11, 2009, 20:48:29 »

ако на някоя и е харесала погачата на Дидка ,мога да ви дам координати на майсторката,прави страхотни неща pleasantry. И е близо до София-в Костинброд.
  Ще кумувам на 22 февруари много моля за координатите на мойсторката на тази уникална погача или на нейната дъщеря която е в София.Ще съм много,много благодарна give_rose
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #39 -: януари 12, 2009, 10:51:37 »

Хайде пак да въпросвам.

Оказа се, че свекито няма да прави погачите, защото прави само една, която не е обредна ами със сирене и т.н. Аз не мога да си ги омеся, все пак ще съм булката. Значи опряхме до купуване. Хубаво, но...има толкова много красиви...мммм...може ли трите погачи да не са еднакви на външен вид, ами да са различни, та да си купя и от трите модела, които ми харесват? (Ех, лакомията ще ме погуби мен.  blum )
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 13, 2009, 13:02:04 »

Здравейте!Много ще съв Ви благодарна ако някой ми изпрати координатите на жената от Костинброд или тази от София,които правят тези разкошни погачи като от снимката на Дидка.Предварително благодаря. give_rose
Най-добре й прати лично съобщение, защото сигурно няма да прочете тази тема!  good
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 13, 2009, 13:42:42 »

Su_to  защо да не може да са различни? В крайна сметка няма никакво значение, понеже ти ще опиташ от всички тях, но само по една хапка, така че лакомия или не...  пък и няма да ти е до тях на този ден да знаеш.
Един съвет от мен - гледайте да не са особено мазни погачите, че не е никак приятно и създава доста неудобства  girl_wink Добре е да се поръчат на място, където са свикнали да правят такива неща и те всъщност хората си знаят за кой ритуал каква трябва да е.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #42 -: януари 15, 2009, 17:37:39 »

Благодаря за инфото! Значи ще си взема и от трите вида.

Ами, ние всъщност си мислехме първо да си вземем пробно и да ги опитаме и тогава. За да сме сигурни, че на сватбата ще са вкусни.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 22, 2009, 22:01:18 »

  Ще кумувам на 22 февруари много моля за координатите на мойсторката на тази уникална погача или на нейната дъщеря която е в София.Ще съм много,много благодарна give_rose
ще ти ги пратя на лс give_rose
Активен
liira
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #44 -: април 12, 2009, 19:22:40 »

ако на някоя и е харесала погачата на Дидка ,мога да ви дам координати на майсторката,прави страхотни неща pleasantry. И е близо до София-в Костинброд.

Такава красота виждам за първи път. Oh my .... Браво на майсторката Bravo, заслужени аплодисменти
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines