Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 07:44:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си избрахте подходяща дата за сватбата - част 2  (Прочетена 121029 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: август 19, 2013, 10:29:35 »

За сега сме се спряли на датата 07.06.2014г. и се надявам да не се смени отново. Първоначално исках да е 25.05.2014г.но се указа,че тогава може да е бала на един мой братовчед и аз не искам цялата фамилия на майка ми да изпускат сватбата ми. Юни месец за това избрахме и плюс това датата е хубава. 7 е любимото число на милото на мен и на доста хора от семействата ни. Страхувам се само да не вали. Изобщо не искам това да се случва и за това се чудя дали да не сменим датата,но за кога?  cray Това е направо най-сложното нещо до сега и наистина е важно,защото веднъж като избереш и капарираш и всичко не можеш да променяш!  sad Само се притеснявам да не вали,иначе 7-ми е събота,така че гостите,които работят няма да  се притесняват,че следващия ден са на работа и ще можем да си останем до колкото искаме.  yahoo Е поне така се надявам!  danceg
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: август 19, 2013, 10:59:56 »

Ако времето е решило да вали – ще вали. Без значение от датата!

Оставането до колкото си искате е въпрос на пари – плаща се оувъртайм на ресторант и дж. Тези неща хубаво трябва да се премислят.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 06, 2014, 16:29:11 »

първоначалната идея беше датата да е 27,09- рождения ден на милото защото се пада в събота и за да си дадеме повече време за подготовката.. с течение на времето се оказа,че сами ще си организираме всичко и за това решихме да дръпнем датата на 04,07 въпреки ,че се пада в петък тази дата е много специална за нас защото това е деня в който сме се гаджосали и 7 години си я празнуваме и искаме това да си остане нашия ден завинаги.
Гостите малко не одобряват ,че е петък и са на работа ,но в крана сметка сватбата е вечерна и винаги можеш да си вземеш отпуска или болничен ако искаш да присъстваш smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #288 -: април 03, 2014, 13:03:07 »

Нашата първа идея беше за 06.06.2015... Не че има някакво голямо значение за нас датата. Бяхме сигурни че искаме да си дадем достатъчно време за събиране на пари и подготовка. От там хванахме календара мислехме за май - тогава са баловете, задушница и какво ли още не... Ужким беше 06.06 ама свеки е малко многфо суеверна и каза че не било добре така и тн и тн.
От църквата пък ни обясниха че е хубаво деня на сватбата да не се чества на св.великомъченик....

От там пак проверихме и се оказа че единствената събота през юни 2015 , в която не се чества великомъченик е 20ти. И така остана.

И да ви кажа по добре се получи, защото е точно между двата ни рожденни дни (което съм чувала че е хубаво) и отделно от това ако вярвате в нумерологията, като събереш цифрите е равно на 7, което пък е божественото число.
ММ също е с число 7 на живота, а аз съм 1...

Абе вярвания суеверия колкото искаш. Нашата годишнина е на 26 август, но решихме че искаме датата на сватбата и на гаджосването да са си различни smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #289 -: април 03, 2014, 16:58:49 »

И нашата дата я избрахме случайно...Мислихме първо да е 21.09, но датата беше заета в ресторанта,който избрахме и се наложи да е една седмица по-късно-27.09. Надявам се това да ни донесе късмет и всичко да протече просто идеално  good
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #290 -: май 06, 2014, 19:52:43 »

Привет!   smile

Нашата дата е 11 октомври. Има ли други бъдещи октомврийски булки? Надявам се на обилни есенни багри.   Girl_hide
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #291 -: май 06, 2014, 21:32:59 »

Когато миналата година на 12 септември М. Ми предложи , след като се осъзнах видяхме календара и тъй като не искахме във върло лято - юли или август, а уж по - хладно време, че така избрахме националния ни празник 6 Септември 2014. Ще се съединим както се майтапим. Не съм гледала календари за луна, съвпадения по дати на раждане и г.н. Надявам се въпреки това всичко да е на 6:))
Активен
Aquarius
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 18, 2014, 18:29:15 »

И аз се надявам всичко да е 6 покрай сватбата, все пак 06.06.2015г. Искахме да се оженим май, но като видяхме тазгодишните дъждове, включително и бяхме на една "дъждовна" сватба през май, и изместихме датата за юни.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines