Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 23:17:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За сватбените погачи  (Прочетена 80858 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 30, 2008, 08:24:38 »

Ето сайта на Ни Кай: http://www.ni-kai.com/

Пандулис - разкошни погачи, но са и малко скъпички: http://www.pandulis.com/

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 30, 2008, 08:30:54 »

На Little_Sweet_Didka например едната погача е много готина и шарена, направо ми се дояжда като я видя smile
ако на някоя и е харесала погачата на Дидка ,мога да ви дам координати на майсторката,прави страхотни неща pleasantry. И е близо до София-в Костинброд.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 30, 2008, 08:35:40 »

Ето сайта на Ни Кай: http://www.ni-kai.com/

МОите погачи на сватбата бяха оттам , и мога да кажа че са страхотни  good И вкусни  pleasantry
Ето една снимка:


« Последна редакция: април 30, 2008, 08:37:11 от Teddy_ » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 30, 2008, 09:37:04 »

Аз когато търсих попаднах на този сайт: http://www.unipek.com/ Добре изглеждат и имат пекарни на много места - аз намерих 3-4 на удбно за нас място.

А за погачата с панделките, определено искам да знам кой я е правил. Обаче не си представям, че някой ще му остане време да отиде до Костинброд за една погача sad
« Последна редакция: април 30, 2008, 18:42:36 от Арлина » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #19 -: април 30, 2008, 16:21:57 »

Аз поръчах погачи от Унипек. Честно казано, препоръча ни ги сватбената ни агенция. Ние поръчахме три - за църквата, за захранването в ресторанта и една за разчупване над главите на младоженците. Казаха ни, че може тази от захранването тя да се разчупва, ама ние решихме да си е отделна.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 30, 2008, 16:39:16 »

rozovka, пиши после дали сте останали доволни.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 04, 2008, 21:11:25 »

За погачите - май трябват 3: за църквата(погачата се оставя там);за ресторанта - за захранване и после тази,която се разчупва над главите на младоженците(но може да се мине и с една за ресторанта)
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #22 -: май 05, 2008, 12:33:49 »

Нашите погачи ще са 3, както казва Денито. blum И ние сме си избрали Ни Кай, имат огромен избор, а цените са между 3 и 5 лв. Bravo Посъветваха ни погачите за църквата и посрещането в ресторанта да са на парчета, а тази за разчупването да е цяла.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 11, 2008, 18:07:21 »

Момичета относно погачата на Дидка променям си мнението и в София има жена ,която ги прави,дъщеря е на тази от Костинброд,ето и една друга ще ви покажа само,че тя е за бебе blush


* DSC01882.JPG (57.45 KB, 225x314 - видяно 19053 пъти.)
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #24 -: май 12, 2008, 02:19:31 »

А някой може ли да пита някоя баба как, аджеба, се правят тези погачи, щото аз съм на майната си и няма откъде да си поръчам, ще трябва да си я направя. Мерси smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 12, 2008, 05:53:00 »

 ROFL cremcaramel , аз лично не бих могла да се справя с подобна задача, но виж онлайн някакви рецепти като тази тук
И да казваш после какъв е бил резултата!  good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 12, 2008, 17:32:46 »

cremcaramel, аз се уча да готвя като използвам готварският форум на бг-мама. Много ми е добър. Доста често има теми за погачи за бебета, може да са ти полезни.

На жената от Костинброд цял ден и звъня днес, но ми се включва оператор със съобщение "Този номер временно не може да бъде избран". Знаете ли в какви ситуации върви това съобщение. Да не би да няма обхват навсякъде в Костинброд...
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #27 -: май 12, 2008, 21:48:41 »

А някой може ли да пита някоя баба как, аджеба, се правят тези погачи, щото аз съм на майната си и няма откъде да си поръчам, ще трябва да си я направя. Мерси smile
cremcaramel, не е трудно - само следвай рецептата (която и да е). Аз без да съм особено скопосна си направих козунак от раз и от четене из форумите.
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #28 -: май 17, 2008, 16:43:08 »

О, сигурна съм, че ще ми се получи, аз обичам да меся, и козунаците ми се получиха от първия път. Wink

Но не знаех точно какво се слага в тестото. Майка ми правеше една питка "Слънце" - ако мога да я докарам, много ще се радвам.  Sunshine

Трябва да направя една проба тия дни.
Активен
deizi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


sem.Kutzidimovi


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 19, 2008, 12:32:10 »

Момичета относно погачата на Дидка променям си мнението и в София има жена ,която ги прави,дъщеря е на тази от Костинброд,ето и една друга ще ви покажа само,че тя е за бебе blush
Здравей,
много ми допадат тези погачи, може ли да ми изпратиш координатите на жената, която е в София на л. мейл [email protected]
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines