Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:43:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВРАЦА  (Прочетена 145400 пъти)
 
Zarra
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #330 -: януари 27, 2015, 20:47:07 »

22 септември, аз затова не бързам но май ще трябва по - бързичко да се ориентирам. Вашата сватба кога е
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 27, 2015, 21:08:06 »

Ние сме на 18.07.
Ако сте решили на 22 септември (вторник) не мисля, че ще имате проблем, защото рядко има сватби през седмицата и предполагам, че ресторанта ще е свободен.
Активен
Zarra
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #332 -: януари 29, 2015, 11:12:30 »

Вече съм запазила и ресторанта, остана само там да се разберем за час, куверти и т.н., а си избрахме тази дата защото е национален празник и винаги на годишнината ще почивен ден  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: януари 29, 2015, 12:46:07 »

Честито за ресторанта. Ритуална и църква запазихте ли?
Активен
Zarra
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #334 -: януари 29, 2015, 14:19:49 »

ритуалната - да, църквата все още - не
Активен
KALPAZANI
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #335 -: февруари 19, 2015, 19:43:33 »

СПАМ
« Последна редакция: февруари 20, 2015, 09:57:59 от Teo » Активен
siska13
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #336 -: март 26, 2015, 09:06:32 »

Здравейте и от мен smile и аз се записвам да следя и пиша във темата. Нашата сватба е догодина септември но от сега започнах да  се оглеждам за агенция, фото, видео... Поне за ресторанта мисля че на 100% ще бъде в Чайка smile Тъй като аз съм от Варна и идея си нямам кое къде да търся в града sad а и моето време е ограничено, защото свекърите ми си идват само лятото в БГ, а и ние много, много не ходим освен лятото или за някой празник и не познавам и града толкова добре  blush Всяка една информация тук ще ми бъде добре дошла smile
Лек ден от мен момичета  give_rose  weddingday
Активен
mimi22
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #337 -: март 30, 2015, 23:01:50 »

Здравейте,  ние ще правим сватба на 14.08.2015, резервирали сме ресторант Хъшове (около 100 човека) . Искам да попитам какви са мненията ви за този ресторант  и да ми препоръчате някоя сватбена агенция? Ние сме разговаряли за сега с   Илияна Димитрова- Милион усмивки и с една жена...мм май се казва Соня Иванова, а за фотограф ни казаха за студио "Хоби" - Теменужка...  Какво бихте препоръчали ? smile  smile
 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 31, 2015, 09:54:10 »


Сиска,
честито. smile Ако мога да помагам с някаква информация, ще се радвам. smile

Мими, честито и на теб. smile

За съжаление темата не е много активна, защото почти никой не пише тук.
Ние също ще имаме сватба тази година, но ще сме в Хемус, затова не мога да ти кажа мнение за Хъшовете. Честно казано дори не съм ходила там. За агенция също не мога да ти помогна, защото на нас украсата ще ни я прави една жена, която не е към никоя агенция.
Случайно минах покрай магазина на Соня Иванова да разгледам какво предлага и тогава тя ми предложи да ми направи и украсата. Обясни ми как стоят нещата и когато я попитах дали има някакъв сайт или фейсбук, все пак да видя някакви снимки, тя ми каза, че когато реша да работя с нея ще ми покаже.  crazy Е, аз не знам на каква база трябваше да я избера, след като не съм видяла, как би изглеждала сватбата ни. Освен това нито веднъж не ме попита как аз си представям сватбата НИ и как аз бих искала да изглежда. През цялото време говореше само как Тя прави нещата. Не останах с добро впечатление от нея, но това е само мое мнение и усещане.
С Теменужка от "Хоби" се чухме няколко пъти и уж трябваше да се срещнем, но тя все беше заета и когато най-после уж се освободи за мен беше късно. Нямаше как да я чакаме две седмици за една среща. Аз преди съм си вадила снимки от "Хоби", но качеството беше ужасно и желанието ми за среща с нея беше просто, защото исках да се срещна с колкото се може повече фотографи, за да имам някаква база за сравнение.
Пак казвам, че това са само моите лични впечатления от тези хора и това не означава, че не си вършат работата. Изберете тези, които на вас ви харесват, това е най-важното. Може да се допитате и до други мнения.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 31, 2015, 10:21:05 »

Да, се включа и аз, нищо че сватбата ни няма да е във Враца. Покрай бала работих лично с Теменужка от Хоби, като на мен се бяха доверили съучениците ми покрай организацията на бала и съответно сесията + албума.. Мога да кача снимки на албума ни довечера.. Изключително коректно отношение, въпреки всички ми капризи и измишльотини, тя направи точно това, което и днес 6 години по-късно не могат други фотографи и то все пак във Враца  pardon Възхитена съм от професионализма й, съвсем случайно я избрахме, след като се бях срещала с доста фотографи и никой не можеше да ни предложи албум, различен от смотаните залепени снимки, свързани със спирала  crazy

При сватбата се има предвид, различен вид фотосесия. Определено мога да кажа, че снимките, които виждам във фб, снимани от нея, ми допадат! Срещнете се и преценете сами..  good
« Последна редакция: март 31, 2015, 10:28:31 от alexandrova_90 » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 31, 2015, 10:25:30 »

Мими нашата сватба беше в Хъшове, но пък преди доста време вече. Мястото е хубаво, лятото е прохладно, приятно. Басейна създава допълнително красота и разкош и всичко това в самия Балкан. Храната е вкусна, общо взето нямам забележки.

За фотограф бих препоръчала Тони, не знам мога ли да дам линк, да не се сметне за реклама. Тя снимка кръщенето на дъщеря ми и съм възхитена от префесионализма, добро отношение и прекрасните нежни снимки  heart 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 31, 2015, 10:27:49 »

Гери, за коя Тони става на въпрос? За Антония ли?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 31, 2015, 10:33:24 »

Гери, за коя Тони става на въпрос? За Антония ли?

Да, сайта и е Phototonya  Wink Aко има проблем ще го изтрия. Анастасия Гуновска също препоръчвам.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 31, 2015, 10:39:12 »

Да, ние също имахме среща с Антония. Миналата година тя снима сватбата на наши приятели. Единственото нещо, което ни отказа от нея беше, че за една година е увеличила хонорара си с 200 лв. Иначе снимките й ни харесаха. В сравнение с всички останали фотографи в града тя май взема най-скъпо.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 31, 2015, 11:03:37 »

Да, ние също имахме среща с Антония. Миналата година тя снима сватбата на наши приятели. Единственото нещо, което ни отказа от нея беше, че за една година е увеличила хонорара си с 200 лв. Иначе снимките й ни харесаха. В сравнение с всички останали фотографи в града тя май взема най-скъпо.


Нямам представа как са цените честно казано. Нас ни устройваше за кръщенето, но пък то беше преди 3-4 години.
Но е добра много, действително.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines