Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:58:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВРАЦА  (Прочетена 143664 пъти)
 
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« -: март 18, 2008, 12:42:00 »

Здравейте искам да попитам има ли бъдещи булки от гр. Враца?
« Последна редакция: януари 30, 2011, 09:20:48 от fiibi_bg » Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #1 -: март 19, 2008, 09:25:32 »

Здравей
не сме определили датата, но мислим да бъде в началото на юли. Аз също не съм от Враца и затова пуснах тази темичка, за помощ относно подготовкака защото не съм запозната с нищо там. Скоро ще ходим с моето слънце да разглеждаме и питаме за ресторанти. На 12 април сме канени на сватба там и ще добием все някаква представа.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 19, 2008, 09:34:39 »

Здравей отново  blum
Къде ще е сватбата на която сте канени? Ние на 29 март се прибираме там и до 20 април ще останем за да подготвим някои от нещата.Нашата е на 20 септември,но май месец започва летният сезон тук във Варна и трябва да сме тук и няма никакво време да се прибираме лятото.
Много ще се радвам ако разменяме инфо тук  yahoo yahoo yahoo
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #3 -: март 19, 2008, 10:14:39 »

Аз също ще се радвам да си разменяме инфо, защото според мен това е много полезно. Във Враца сме канени на сватба. Аз искам още от сега да ходим да разгледаме във Враца. Приятелите на които ще ходим на сватба ни казаха, че в х-л Чайка и Хемус е много скъпо, в Хемус не разрешавали да се внася нищо, което според мен е абсурдно crazy , а също и не разрешавали да се остава и шуми след 12.00 часа
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 19, 2008, 10:33:06 »

Да ти кажа това малко ме съмнява,защото аз миналият м.май бях на сватба в ''Хемус'' и знам,че са били в ресторанта до 2ч. вечерта, а и някои от нещата са си внесли отвън.Но сега като отидем другата седмица ще ходим специално до ''Хемус'',защото нашите гости ще са около 150,а няма друг хубав ресторант във Враца.А " Чайка" е малък и няма да ни побере.Така, че ще те държа в течение с условията в " Хемус ".
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #5 -: март 19, 2008, 10:46:16 »

Аз също искам да е в Хемус, първо защото и нашата сватба ще бъде големичка 170-190 човека и лесно не се намира хубаво място, а пък аз държа много на това, но като се замисля аз на какво ли не държа! smile както казах вече хем ми се струва, че е раничко още за подготовка, хем все за това си мисля, а имам много важни изпити, които трябва да взема преди сватбата в противен случай ще се побъркам crazy. След сватбата ще пиша как е минала, а и когато ходим със слънцето до там пак ще пиша задължително!!!
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #6 -: март 19, 2008, 10:59:00 »

И аз също много се радвам  yahoo Ти имаш ли някакви идеи за украсата на ресторанта? Мен най-много ме притеснява прическата и гримът sad, за прическата милото ми обеща, че ако се съгласи фризьорката ми от софия ще изпрати някой в деня на сватбата да я докарат, но виж за гримът нямам никаква представа какво да правя cray cray cray
« Последна редакция: март 19, 2008, 11:02:03 от Pupsi » Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 19, 2008, 12:20:38 »

Ами аз мислех тук във Варна да ми сложат допълнително коса и там само да им обясня какво искам.Но още не съм мислила къде и кой ще ми прави грима и прическата.Но мисля сега като отида да се поинтересувам за това.На милото сестра му трябва да е наясно с фризьорките и гримьорките там.А за украса сега гледах ето тук http://visit.vratza.com/index.php?r=catering&lang=bu че има няколко агенции.Като отида на място при тях ще ти пиша какво предлагат.
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #8 -: март 19, 2008, 13:21:20 »

Много благодаря за сайта good. Да те попитам - ти какво мислиш за тейбълките (мисля, че така се наричат), защото почти навсякъде ги виждам ,пък аз не съм мислила по въпроса. Намерила ли си вече подходящите покани? Ох толкова много има по тази организация и винаги има все още нещо за което си забравила или не ти е останало време blush А роклята каква ще бъде?
« Последна редакция: март 19, 2008, 13:24:25 от Pupsi » Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 19, 2008, 13:30:31 »

Аз да ти кажа от много време само разглеждам разни нещица тук в форума и благодарение на момичетата тук ми дойдоха много идеи.Но нашата сватба ще е септември и имам много време до тогава.Мисля дреболиите да ги търся тук във Варна или в Асеновград.Даже сега на 31 март с милото ще ходим до Асеновград да гледаме за рокля и костюм, но не съм се спряла на нещо специално още.А тейбъли да определено ще имаме, защото много улесняват гостите.Даже мисля да има две момичета едната от моя страна, другата от страната на милото на вратата да посрещат гостите и да ги насочват накъде са им местата. Ти решила ли си какъв ще бъде цвета на сватбата? Нашата ще е в бледо лилаво и бяло.И от тук вече ще съобразим и украсата,букета,поканите,тейбълите,подаръчетата за гостите  и всички друго подробности с този цвят.
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #10 -: март 19, 2008, 14:11:56 »

Извинявай за бавния отговор, но аз още не мога да "чатна" кага си писала, трябва да изляза от форума да се върна и чак тогава виждам че си писала, сори още един път не е нарочно blush blush blush
Що се отнася до цвета на сватбата аз все още не съм го  определила, защото нищо все още не сме купували. Направила съм си една папка "Сватба идеи" и в нея има толкоз много идеи, че незнам към кое да се насоча. За съжаление за повечето от нещата трябват и много финанси, пък ние с тези 200 човека е малко трудно. На мен ми харесват страшно много неща, но...  :\Едно от тях например, по което съм се запалила последно са калъфиате за столове, но първо трябва да видя ресторанта, абе какво да кажа всичко е свързано angry, но все пак според мен трябва да имаш някакви идеи "под ръка". ко искаш мога да ти покажа нещо само пиши какво smilesmilesmile
« Последна редакция: март 19, 2008, 14:13:32 от Pupsi » Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 19, 2008, 14:41:57 »

 Bravo и аз така напълнила съм компютъра с идеи и само чакам момента.Сега разбрах, че със сигурност ще ходя на 31ви до Асеновград и от там ще се заредя с още идей.А и тук в форума има много и момичетата са много мили и помагат така, че споко ще си разменяме информация и така ще ни е по лесно. Аз също искам калъфи за столовете и мисля да проверя като отида във Враца в тези агенции които ти пуснах колко ще ми струва това удоволствие.Трябва и за музика да мислим и за фото, и за камера ох май са много нещата  tease
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #12 -: март 19, 2008, 15:19:11 »

Аз питах за калъфи под наем в три агенции и цената варираше между 3-5 лв. за бр., което мен малко не ме устройва, защото 190 човека(стола)~600 лв.,което ми се струва малко скъпичко само за столове. Много се чудя какво да правя с фотото и оператора, хем искам хубава фотосесия и снимки в моменти, които винаги съм искала да бъдат "запаметени", но от друга страна искам и заснемане на цялото тържество от.... до и незнам как да ги съчетая crazy :'(Дай съвет моля те!!!
Какво ще бъде озвучаването на сватбата?
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 19, 2008, 15:55:38 »

И аз съжалявам,че отговарям толкова бавно но съм на работа и затова. Ами музиката при нас ще я уредят свекър ми и мъжлето,че и двамата са музиканти и познават хората там.Искаме да имаме и оркестър с жива музика и DJ.А за калъфите права си много парички искат.Но като намерите ресторанта ще прецениш спрямо столовите дали имат нужда.Тези на " Хемус " например изобщо не им трябват защото са хубави.Ето тук има снимки на ресторанта http://www.visitbulgaria.net/bg/vratsa/hotels/hemus_hotel.html но доколкото знам капацитета им е 180 човека.За фото още не съм мислила,но искам да ни направят определени снимки и за камерата имам много изисквания несамо относно качеството,но ще видя какво ще ми предложат.Например много ме дразнят сватби които започват с 15 минутен репортаж на града и снимат или макове или маргаритки да не ти казвам, че гледах една дето бяха снимали един фас от цигара  beating beating beating Искам и да има снимки в началото от Враца после малко от Хасково ( аз съм от там) и накрая от варна където живеем с милото, но всичко това да се побира в не повече от 7-10 мин.
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #14 -: март 19, 2008, 16:19:46 »

Аз също се нервирам на такива репортажи. Мой втори братовчед е оператор и снима сватбата на сестра ми УЖАС bad NO :!Все едно е от преди 10 години, озвучена с една старовремска музика, отврат качество bad, а да не говорим за снимките - първо са много отдалече, немога да разбера защо след като той се занимава само с това, второ 20-25 снимки и те повечето с роднини и приятели. Ние и направихме много по-хубави и ефектни снимки и затова се чудя талкова много. Милото ми каза да избирам между оператор и фотограф, щото има още много, ама наистина много разходи и аз донякъде се съгласявам и го разбирам  good и все пак това е важно според мен, защото това остава от цялата сватба, а не какво си ял или пил. Сетих се и нещо друго какво смяташ за сватбения албум?Дали си заслужава? Колкото повече пиша и си споделям за толкова още неща се сещам. Oh my ...
Понякого се чудя дали си заслужава всичките тези притеснения, защото сватбата минава като един миг, казвам го от опит, защото съм била на сватбата и на сестра ми и на сестрата на слънцето.
Как ми се иска да се занимавам само с подготовката, а не с гадни изпити, както и работа, но........ такъв е живота cray pardon pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines