Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 09:24:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВРАЦА  (Прочетена 147270 пъти)
 
krissitu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #45 -: април 11, 2008, 20:58:49 »

 butterfly Агенцията, за която ви писах не знам как се казва blush, но се намира точно срещу банка ДСК . Декорирането на ресторанта е малко с цветя но и с някакви големи панделки ли са не мога точно да го обясня. А относно балоните ни казаха, че ако се спукат и висят (като цивки Xixixi) А Милена беше правила на съученичките ми някакви кокове и други прически, които си бяха елегантни и стилни. Ако желаете можете да се доверите и на Буклата. При нея само съм се подстригвала и беше успешно  Wink.
Успех Good luck
« Последна редакция: април 11, 2008, 21:00:31 от krissitu » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 12, 2008, 20:24:51 »

butterfly Агенцията, за която ви писах не знам как се казва blush, но се намира точно срещу банка ДСК . Декорирането на ресторанта е малко с цветя но и с някакви големи панделки ли са не мога точно да го обясня. А относно балоните ни казаха, че ако се спукат и висят (като цивки Xixixi) А Милена беше правила на съученичките ми някакви кокове и други прически, които си бяха елегантни и стилни. Ако желаете можете да се доверите и на Буклата. При нея само съм се подстригвала и беше успешно  Wink.
Успех Good luck


 Мерси, ще имаме нужда. Ние се доверихме на сватбена агенция "Миг" зад Тракийската принцеса, с много, много цветя няма да ни излезе над 500 лева украсата на ресторанта, църквата и ритуалната, като повярвай ми аз искам МНОГО цветя Wink Иначе за прическата незнам още, ще го мислим  Bravo
Активен
krissitu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #47 -: април 13, 2008, 16:49:48 »

Аз не знаех за агенция Миг - но скоро ще проверя дали и "ние" да не сме с цветя!
Иначе как вървят приготовленията - какво сте си набавили вече и какво мислите, че остава?
До скоро yahoo Girl_hide
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 15, 2008, 13:17:26 »

Aми платили сме капаро в Хемус, но толкова лоши отзиви чувам, че вече се чудя дали не е по-добре да забравим за това капаро (200 лева) и да отидем да си капарираме "Каприз"   crazy Църкава сме запазили, в гражданското сме си запазили час .... Това е за сега...търсим си фотограф, видео и НАЙ ГОЛЕМИЯ проблем оркестъра smile Много държа да случа на точни и весели музиканти..... Има едни от Мездра дето ми ги препоръчаха, но все се явява нещо и неможем да отидем петък или събота да ги слушаме, иначе ни ги препоръча Велизар (ако го знаеш) ние много искахме той да ни пее, защото е невероятно весел и се отдава изцяло на това което прави, но той ходи по морето и няма да е в града ...  cray Той ни препоръча тия от Мездра и една Вики от Враца , ама ние искаме повече тия от Мездра защото свирят и на саксофон  yahoo
Активен
krissitu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #49 -: април 16, 2008, 21:22:37 »

Здравейте! girl_wink
Ще карам направо - щом сте капарирали Хемус, значи сте харесали обстановката, а другото само ще си дойде. Незнам какво са ви казали, но не се знае какво ще стане и на другото място (Каприз). Преди баловете се правеха в Хемус  и въпреки, че може да е имало недоволни за едно или за друго - крайният резултат беше - весело изкарване.  drum violin :elvis:Колкото за групата, която да ви свири мисля, че Вики я познавам лично (имате ли някакво инфо за нея), а за Велизар само съм го чувала. Имате още доста време и всичко ще бъде така както го искате smile first
Активен
krissitu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #50 -: април 23, 2008, 12:43:25 »

Да попитам - Намерли ли сте си фотограф photograph . Ако да - ще се радвам да ми дадете някакви негови контакти, за какви пари работи и какво сте чували за него.
Мнооооооооооооооооооооооого мерси!  chee
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 03, 2008, 18:49:04 »

Здравейте момичета blum
Съжалявам че се изгубих за толкова дълго време но покрай подготовката и стягането на заведението не ми остава никакво време.Но вече ще съм по редовна  blush
Какво става с вашите подготовки до къде стигнахте?????
ние си запазихме дата в църквата и в общината и ресторанта за 20.09  yahoo yahoo yahoo
Но направо се шашнах с тези агенции във Враца  crazy но последно най-много ми харесаха цените и условията в агенция " МИГ".
Хайде сега се похвалете вие как вървят при вас нещата????
Активен
teddenceto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #52 -: май 04, 2008, 22:07:13 »

Запис и от мен  girl_wink интересни неща си говорите тук. Ако някой има повече информация относно музиката да сподели, че не знам какво ще правим, а ми е на мисъл  sad оркестър, едно друго, давайте идеи smile
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 07, 2008, 18:08:55 »

здравейте пак аз не си включвам скайпа защото мъжлето работи с него и си ползва неговия затова тук ми е по удобно да пиша сега.
Значи ние  запазихме " Хемус " за 20.09 вечерта
Записахме си дата в общината и бяхте прави че обредния дом там е най-неоткриваемата сграда в града  pardon
И дата и час си запазихме за църквата
обиколих агенциите и тази парти център ИВ беше най-скъпата и нещо не ми допадна.А "Хармония" пък беше най-отблъскащото място в което бях влизала.Още като влезеш и едно такова тъмно и мрачно и някак си не можаха да ме предразположат nea
Най-много ми допадна "МИГ" момичето е много готино и има хубави идеи и решихме че с нея ще работим.
Иначе за камера и фото говорихме с Врачовски и той ми допадна защото също има много различни идеи и е готов да експериментира с наши идеи също  yahoo
ами да ви кажа май до тук стигнахме защото времето ни претискаше и нямаше време за други задачи.
Сега си измисляме сами поканите че нещо не си харесваме нищо готово.
Хайде кажете до къде стигнахте вие?
Не пиша редовно защото сега подготвям и заведението за отваряне и по цял ден съм в движение.
Но ще проверявам всеки ден дали пишете
Хайде кажете избрахте ли си музиканти че това е най сложната задача май  blush
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #54 -: май 07, 2008, 20:14:35 »

Здравей мила!  Bravo yahoo :bravo:Много се радвам, че отново се включваш.
Гери също някъде се загуби  cray cray cray Ами какво да ти кажа-ние също напредваме с подготовката още повече, че нашата дата е много по-близо 5 юли yahoo yahoo yahoo В ресторант "Каприз" ще бъдем, ще се венчаем в Черепишки манастир, а след това в ДНА. Не знам още какъв да бъде ритуалът -класически, пиано или фолклорен - дай съвет.  girl_impossible Какво друго ще кажеш за фотото на този господин който си го избрала - цени, диалог и т.н. при мен това е много голям проблем, защото аз не познавам никого от Враца. Днес говорих с някои от агенциите - "Миг", "Хармония", "Калия" и бях много разочарована от всички и ме амбицираха много сама да си направя украсата поне за сега де  blush pleasantry blush Само за някакви цени говорят и все около тях гравитира разговора което ме вбеси   beating :angry:В момента си правя поканите. Другата седмица ще ходим до Асеновград - вие ходихте ли? ОХХХХХХХХХХХХ имам толкова неща да ти казвам и да питам, то моето стана цял роман  blush Пиши моля те и непременно когато си в скайп защото тук става "малко" бавничко, но все пак е нещо!!!
Пишиииииииииииии моляяяяяяяяяяяяяяяя теееееееееееееее  yahoo  cray yahoo
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 07, 2008, 21:07:46 »

Отново здравей  girl_wink
Ами за фотографа ни каза около 120 лв. снимките и ни ги дава на диск,а за камерата каза около 60 лв. на час.аз много се разочаровах защото се оказа че във Враца хората нямат никакви претенции към видео филма си и дори някои искали още записа да е на касета а не на диск. Oh my ... crazy
А ние искаме нещо по разчупено и по интересно не да ми снимат паркове и цветя в началото по 10-15мин и човек да забрави какво е седнал да гледа.
И ние сега се мъдрим и се чудим какви да са ни поканите защото нещо не си харесваме готови.Вашите какви ще са????Нашата сватба ще е в лилаво и искам повечето неща да са лилави и поканите също.Сподели нещо за поканите ви.А музиката какво става с нея?????
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #56 -: май 07, 2008, 21:33:57 »

Ами за моите покани видях идеи тук във форума, а другото си го измислих. Те са като в обикновен плик за писма, но с панделка, а от вътре има наша снимка върху нея паус хартия на която е напечатан текста не знам дали ме разбра. Ще ги снимам и ще ги пратя. Като за начало станаха добре дано ги харесат и останалите  blush blush blushАз отново да попитам за фотографа, но нали ти казах, че това ме притеснява сега - колко време ще снима, ти видя ли някои от снимките му? Само той ли е във Враца, само той ли ще снима и видео и снимки? На мен ми се струва, че видеото е малко скъпичко  crazy аз мисля да се снима всичко от сватбата -от вземането ми от вкъщи до лудите танци надявам се разбира се  blush danceg blush
Ходихте ли до Асеновград?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 09, 2008, 13:15:15 »

Moмичета при нас има проблем....сериозен sad Тъй като от списъка ни с гости от 120 човека, 50 горе доло са от старата фирма в която работехме, като съовтетно още не сме готови с поканите и още никой не знаеше за събитието....И случайно срещаме един наш бивш колега, който замина за Франция и тъй като не знаехме дали ще го видим пак скоро (понеже си беше в БГ само за празниците) и се възползвахме от случая за да му съобщим за събитието и да го поканим и той извади от джоба си една покана и се оказа че един колега ще се жени на същата дата........  cray
 СЕга незнаем какво да правим....все пак ние сме им БИВШИ колеги, а с него са си постоянно заедно, а и неискам да поставям никой пред гадната дилема на чия сватба да отиде sad(( Офффф как може от цялото лято да си е избрал точно тази дата sad(( Тъй че трябва да сменим или датата или ресторанта ...защото Хемус ще е доста празен с 80 човека, да не говорим, че никога не идват на 100% поканените, винаги ще има летуващи, болни...и т.н....  cray Нашите се сърдят, не искат да я отменим за нищо на света, на милото родителите още незнаят.....  crazy
  Съжалявам че ви занимавам с личните си глупости...просто съм многооооо объркана, все пак този ден е веднъж в живота и исках тези хора да присъстват и така съм си представяла сватбата цял живот...голяма и пищна и неискам да е малка и семейна ...просто това са мойте мечти......................................... 
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #58 -: май 09, 2008, 14:05:58 »

Здравей Гери!  :bravo:Къде се загуби? Относно проблема ти наистина е гадно, но все пак не мисля, че трябва да взимаш толкова  кардинално решение като смяна на датата. Мнението ми е, че трябва да раздадеш поканите и всеки един от тях сам може да прецени на коя да отиде, то не е сигурно дали ще дойдат и ако беше на друга дата така че давай го малко по ведро! Ще видиш че всичко ще се оправи  pleasantry good good good Може пък да предпочетат твоят сватба  Bravo те ли са основната част от гостите? Споко всичко ще бъде  ок  good pleasantry
Иначе какво става при теб?
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 10, 2008, 17:07:55 »

здравейте отново  blum
Искам да ви питам вие в коя църква ще се венчаете?Ние си запазихме тази на площад Ботев но незнам как се казва,но после си харесах тази до музея ама забравих как се казва и тя надявам се да ме разберете  blush.там ми хареса това че има много хубави места на които можем да се снимаме след ритуала.Какво ще кажете вие????
А решихме че гражданския брак ще сключим в ресторанта,че ДНА-то не ми харесва.А като ритуал си избрах народния.Незнам какъв е ритуала във Враца,но тези които съм гледала тук във Варна ми харесват много.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines