Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:37:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВРАЦА  (Прочетена 143673 пъти)
 
mimi22
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #345 -: март 31, 2015, 12:44:21 »


Сиска,
честито. smile Ако мога да помагам с някаква информация, ще се радвам. smile

Мими, честито и на теб. smile

За съжаление темата не е много активна, защото почти никой не пише тук.
Ние също ще имаме сватба тази година, но ще сме в Хемус, затова не мога да ти кажа мнение за Хъшовете. Честно казано дори не съм ходила там. За агенция също не мога да ти помогна, защото на нас украсата ще ни я прави една жена, която не е към никоя агенция.
Случайно минах покрай магазина на Соня Иванова да разгледам какво предлага и тогава тя ми предложи да ми направи и украсата. Обясни ми как стоят нещата и когато я попитах дали има някакъв сайт или фейсбук, все пак да видя някакви снимки, тя ми каза, че когато реша да работя с нея ще ми покаже.  crazy Е, аз не знам на каква база трябваше да я избера, след като не съм видяла, как би изглеждала сватбата ни. Освен това нито веднъж не ме попита как аз си представям сватбата НИ и как аз бих искала да изглежда. През цялото време говореше само как Тя прави нещата. Не останах с добро впечатление от нея, но това е само мое мнение и усещане.
С Теменужка от "Хоби" се чухме няколко пъти и уж трябваше да се срещнем, но тя все беше заета и когато най-после уж се освободи за мен беше късно. Нямаше как да я чакаме две седмици за една среща. Аз преди съм си вадила снимки от "Хоби", но качеството беше ужасно и желанието ми за среща с нея беше просто, защото исках да се срещна с колкото се може повече фотографи, за да имам някаква база за сравнение.
Пак казвам, че това са само моите лични впечатления от тези хора и това не означава, че не си вършат работата. Изберете тези, които на вас ви харесват, това е най-важното. Може да се допитате и до други мнения.  pardon

 Благодаря за отговора, тази Соня и на нас ни каза абсолютно същото и ми е малко съмнителна... намерих парти агенция ИВ   и скоро ще разговаряме и с нея.. А знаете ли къде се предлагат коли по наем във Враца?
Активен
mimi22
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #346 -: март 31, 2015, 12:58:06 »

Благодаря за отговора aways_and_forever , тази Соня и на нас ни каза абсолютно същото и ми е малко съмнителна... намерих парти агенция ИВ   и скоро ще разговаряме и с нея и с тази от Милион усмивки.. А знаете ли къде се предлагат коли по наем във Враца?
Активен
siska13
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #347 -: април 01, 2015, 14:34:46 »

Благодаря за отговора smile определено ще ми трябва помощ в избора на фризьор и гримьор в града, така че ако имате наблюдения относно това ще съм много благодарна за инфо smile . Изкъсо ще следя темата  DANCE
Активен
shainis
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #348 -: април 11, 2015, 10:29:22 »

Моля да ми препоръчате добър гримьор във Враца  smile
Активен
siska13
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #349 -: април 28, 2015, 09:30:51 »

Здравейте отново момичета, бихте ли ми препоръчали добра агенция във Враца, както и добра фризьорка. Много ще се радвам ако някой сподели впечатления за агенциите и какви са цените им разбира се smile Ох да и докато не съм забравила и помощ за избора на добър оркестър или DJ няма да ми е излишна smile
Лек и ползотворен ден от мен smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: април 28, 2015, 09:40:11 »

Мими, не мога да ти помогна относно колите под наем. Дано вече да си намерила. smile

Сиска, аз също още съм в чуденка за фризьор и гримьор.
За украсата съм се обърнала към една жена, която работи сама. Не е към агенция. За агенция не знам какво мога да те посъветвам. Честно казано не съм и разпитва.
За Ди джей мога да ти препоръчам Иван, който по принцип работи в Буркана. Била съм на сватба, на която беше той и е добър. Нашият е Георги от Нашенци. Също работи добре. Надяваме се да ни оправдае очакванията. Иван взима малко-по скъпо.
Оркестър все още не сме търсили.
Активен
siska13
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #351 -: май 03, 2015, 15:49:18 »

always_and_forever Благодаря за информацията smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: май 03, 2015, 23:05:59 »

За фризьор за официални прически изключително хвален е Калин, работи в Дама Пика срещу ДСК някъде. Не съм ходила лично обаче  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 04, 2015, 14:41:57 »

И аз съм чувала за Калин, но според мен той е за по-екстравагантни прически. Разбира се, това само съм го чувала, не съм ходила при него.  smile Винаги може да проверите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: май 04, 2015, 14:49:01 »

Миме, гримьор е на 1000000000% Соня (на Вангел), тя е феноменална.. В случай, че не ми хареса гримьора ми в София, след пробата ще питам нея, тя ме прави за бала... Просто е уникална  good

Фризьор, докато живеех във Враца никога не съм имала различен фрзьор от бебе още... Мими от фризьорски салон Мими Стил, в Младост, светофара след Пени в посока излизане от града. Много е добра, способна, постоянно ходи на обучения в чужбина и е страхотен импровизатор.  good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: май 04, 2015, 15:14:23 »

А Соня при Милена ли работи?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: май 04, 2015, 15:34:14 »

Нямам идея, за бала ходих в сградата, където беше Славянски кът, в района на ОББ и No name. Нещо като офис беше  pardon
Активен
siska13
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #357 -: май 04, 2015, 20:45:48 »

   alexandrova_90 може ли да ми кажеш къде по-точно се намира салона на Соня, тъй като не съм запозната много,много със града  smile за да кажа на мъжлето къде е, че да ме заведе Wink
 Благодаря предварително smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: май 05, 2015, 08:47:18 »

Тони, чак мен ме заинтригува. И без това не съм се спяла все още на гримьор и фризьор, така че, ако разбереш къде се намират сега, ще се радвам да споделиш.  smile
Активен
siska13
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #359 -: май 06, 2015, 08:32:01 »

Момичета аз имам още едно питане  blum някоя от вас знае ли къде може да се намери хубав оркестър и горе доло на нормална цена smile , че май варианта с ДЖ отпада засега.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines