Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:17:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВРАЦА  (Прочетена 145591 пъти)
 
cwetti
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #315 -: април 12, 2013, 12:55:49 »

cwetti, аз съм доволна от Чайка, снимките по отгоре са от него. Ако нещо друго те интересува питай smile

Аз точно вашата сватба май разглеждах и много ми хареса .. и цветовете са идеални. Нашата също ще е в червено. Освен за някакви ориентировъчни цени и добра ли им е кухнята, не се сещам какво друго да питам. В Четвъртък се прибираме във Враца и още същия ден отиваме да попитаме за кувертите.
Активен
puhcho83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #316 -: април 12, 2013, 13:47:39 »

Куверта ни беше 32 лв. Тъй като е задължително да има 1/4 бутилка вино на човек, аз попитах дали мога да го заменя  със шампанското за уелкъм дринка(приветсвения коктейл) и управителката се съгласи. Ние си внесохме вино и затова не ни трябваше да плащаме от там защото е доста скъпичко. А шампанското не е. За 50гр. задължителната ракия, някои младоженци искат да не се разлива по чаши ракията а да им дадат шишетата и да си ползват ракията която си внасят. Ние не го направихме, но гостите си пийнаха ракийката. И така, писала съм по горе за агенция, фотограф, видео и т.н.ако те интересуват. Поздрави!
Активен
cwetti
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #317 -: октомври 09, 2013, 12:48:56 »

Здравейте отново на всички. Отдавна не съм влизала тук. Ето, че и нашата сватба мина преди почти два месеца. Така, сватбата трябваше да е във Враца, но впоследствие я направихме в Мездра. Избрахме си ресторанта Dolche Vita (нали и без това си няма особено голям избор на ресторанти), но пък е просторен и ни хареса много обстановката. За момичетата, които се интересуват .. куверта ни излезе 21 лева ( вкл. всичко без предиястие ). Безалкохолното, алкохола, тортата и ядките си ги внесохме. Украсиха ни масата - 50 лева. За останалите маси и столове не сме плащали нищо. Получихме и подарък за вечерта, безплатен апартамент. ДЖ ни беше от София, приятел на кумата. Фото и видео от Враца. Това е, за което се сещам. Ако някои го интересува нещо конкретно съм на разположение.
« Последна редакция: октомври 09, 2013, 13:19:18 от cwetti » Активен
Snejyyy_
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #318 -: януари 12, 2014, 22:46:06 »

Здравейте всички smile Та ясно е за какво пиша в тази тема... очертава се през август да се състои нашата сватба, но понеже не съм от Враца и нямам такива контакти както тук в Търново, много ми се иска някоя от вас която си спомня повече детайли от нейната сватба да ми препоръча сватбена агенция, да ме насочите за цени за сватбените агенции ии да ми кажете някой хубав китен ресторант във Враца, където стават хубави сватби, освен Хемус и Чайка (те са ясни  Wink ) Иначе за фотограф сме избрали тази жена Антония, но останалите неща не са ми ясни от гледна точка на цените. Много ще се радвам, ако някой отговори, защото въпреки че сватбата ще е във Враца ние почти не стоим там и ще е малко трудна организацията, а ако се насоча предварително ще е по-лесно  smile
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #319 -: януари 16, 2014, 10:54:15 »

Здравей, Snejyyy_  give_rose
Нашата сватба беше в Хемус. Лошото във Враца е, че нямаш много богат избор що се отнася до ресторантите. Актуалните ресторанти, в които най-често се правят сватби - това са Хемус (най-вече), Чайка и Хъшове. Зависи и колко хора ще сте,  защото ако сте по-малко има и по-малки ресторантчета, които също са вариант.
Има няколко сватбени агенции в града. Аз лично съм работила с МИГ. Доволна съм. Мацката е много готина, младичка, точна е. Аз, хем че съм си във Враца, се срещах един път с нея, уточнихме всичко, разбрахме се и после се чухме няколко дни преди сватбата.
Антония - много добър избор  good Bravo
Пиши ми на лично ако искаш, за да ми кажеш какво по-точно те интересува. Ще се радвам ако мога да помогна.  girl_wink
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #320 -: февруари 23, 2014, 17:22:07 »

Доколкото знам и Балабанова къща е сравнително нов ресторант, но като капацитет мисля е за по-малки сватби (но това не мога да потвърдя, тъй като го отвориха, след като напуснах Враца). В интернет има собствена страница и галерия, не знам доколко може да се нарече "китен", какъвто аз намирам например "Чайка" заради природата около него.
Активен
Snejyyy_
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #321 -: април 02, 2014, 13:23:26 »

Здравейте момичета,
сватбата ще е в х-л Хемус на 17.08 .. всичко е уредено а куверта май ще бъде около 30-31лв. и позволяват да се внася алкохол и безалкохолно но искат 150лв. някакви енергийни заради топлото време и защото ще им ползваме хладилниците.. в моя край (Търново) не взимат пари за това но както и да е малко ми е странно  biggrin а иначе относно агенцията наехме агенция Люси. Жената е доста любезна и най-вече ни впечатли че има точно такава украса каквото искахме .... И фотограф сме ангажирали .. по-важните неща вече са отметнати.. сега остава да се намери роклята smile  blush blum
Активен
alias_5
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #322 -: юни 21, 2014, 19:24:23 »

Здравейте,някой може ли да ми препоръча DJ във враца?Ще съм много благодарна ако някой се отзове бързичко тъй като времето ме притиска.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: януари 23, 2015, 12:04:08 »

Ехо, здравейте

Виждам, че скоро не е писано в темата, но ако има бъдещи булки от Враца, нека се включат. blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: януари 23, 2015, 13:00:37 »

Хих аз съм бъдеща булка от Враца, но сватбата ми ще бъде в Софияяяяяяяяяя smile Успех на всички  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: януари 23, 2015, 14:32:13 »

Успех и на теб blum
Активен
Zarra
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #326 -: януари 26, 2015, 09:41:49 »

Здравейте, нашата сватба ще е през септември във Враца мислим да е в Хемус, сега сме започнали подготовката и ми се ще да идем да си запазим местата в ритуална и църква. Може ли някой който е по запознат да ми каже какви са таксите и къде точно трябва да ида за да свърша тези неща?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: януари 27, 2015, 10:51:57 »

Здравей, Зара  smile

Понеже информацията ми е още прясна (от вчера), мога да ти напиша цените в ритуалната.
1. Фолклорен ритуал-общо 171 лв
2. Класически ритуал-общо 156 лв
3. Пиано-общо 126 лв
4. Механичен ритуал-96 лв.

Тук се вкл. таксата от 96 лв., останалото са хонорари за танцьори, музиканти и пианистка.

Има възможност и за изнесен ритуал:
1. Фолклорен-270 лв
2. Класически -245 лв.

Хубаво е да си запазиш първо ресторанта и след това ритуалната и църква (ако имате църковен брак. Това ни го каза жената в ритуалната.

Вие запазили ли сте ресторанта?

Активен
Zarra
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #328 -: януари 27, 2015, 15:34:10 »

Все още не сме запазили ресторанта, мислех да започнем от ритуалната и църквата и накрая ресторанта.
А къде трябва да ида за да запазя датата и час?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: януари 27, 2015, 16:11:55 »

Ние първо обиколихме ресторанти, ритуална и църква, за да разберем как стоят нещата.
Отидохме до обредния дом и там жената ни каза, че първо трябва да си запазим ресторанта, защото да си намериш ресторант е по-трудно и повярвай ми наистина е така. След два кошмарни дни на обикаляне най-после си намерихме свободна дата.  yahoo
Вие кога искате да ви е сватбата? Коя църква сте избрали?
Когато запазвате ритуалната трябва да отидете в обредния дом. Ние утре ще ходим да запазим църквата и ритуалната зала, и предполагам тогава ще имам по-ясна представа как стоят нещата там.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines