Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:33:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВРАЦА  (Прочетена 145590 пъти)
 
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #30 -: март 21, 2008, 11:42:28 »

Намерихте ли си вече покани? Моите ще бъдат ръчна изработка и то от мен blush yahoo
А с какъв маникюр ще бъдете, ще ходите ли на пробен?Аз мисля моя да е френски. До Хемус има ли на близо църква? Защото има вариант да се венчаваме и в Черепишки манастир (незнам дали сте го чували) той ние на по път, но трябва първо гражданския, а след това църковния така, че този вариант може да отпадне. pardon
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #31 -: март 21, 2008, 11:49:40 »

Момичета ако знаете къде има маникюристка и гримьорка добра във Враца може ли споделите, защото незнам какво да правя, а това е важно! cray cray
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 21, 2008, 12:03:15 »

Първо да ти кажа,че вече позволяват да направите първо църковния и после гражданския ритуал.За цел се вади мисля,че едно разрешително и мисля,че от църквата трябва да ти разрешат.Не съм много запозната трябва да разпиташ,но знам че позволяват.
За маникюра-аз винаги съм имала средно дълги нокти и почти винаги ходя с френски маникюр и мисля пак да съм с такъв.Но като отида пак там на място ще разпитвам за добри гримьори, фризьори и т.н.
А за пакани още не съм мислила,но ще ги поръчам някъде защото няма да имам време да се занимавам с тях.
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #33 -: март 21, 2008, 15:04:59 »

Вие ще имате ли водеща на сватбата в ресторанта, на милото на сестра му имаше, ама нещо беше много сухарско и нагласено.  nea NO
Много от колежките ме разубеждават да не си купувам цяла рокля, защото била неудобна, но като пробвам ще видя как е, поне за сега на нея съм се спряла. Какво ще кажете вие?  pardon
Ще си избирате ли подходяща музика, а между другото каква музика слушате?  danceg yahoo danceg
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 21, 2008, 15:17:55 »

Ние мислим DJя да свърши тази работа вместо водеща и нали и оркестър искаме да имаме.Така,че мисля че водещата е излишна.
За роклята и на мен ми казаха,че от две части е по удобна, но ще меря и ще помисля.Мисля да послушам вече миналите през тази дилема.
Музика слушаме с милото всякаква.И на сватбата ще има много разнообразна музика.С това семейство музиканти няма как  tease
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 21, 2008, 15:24:11 »

Не вечерна ще е.Вие как мислите каква ще я правите? Къде ще настаните гостите от другите градове, че на нас това ни е голям проблем защото са около 100 човека на които тряба да запазваме места?И вие ли ще поемате разходите?
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #36 -: март 21, 2008, 15:48:34 »

Нашата сватба ще бъде дневна, но надявам се да продължи дълго до някога в зори pleasantry, за което стискам палци всичко да мине добре и да е много весело yahoo danceg.Що се отнася до гостите и аз все още незнам какво ще правим. Искам първо да видим кои ще потвърдят.При вас е малко кофти, че те наистина са много и са от далече. По принцип аз съм от едно селце до гр. Маздра, казва се Зверино и повечето от роднините са близо да Мездра и Враца, но все пак задължително ще има поне 1 автобус за по-старите хора, както и тези които нямат възможност да дойдат с коли. И това ще го уточняваме, когато ни потвърждават поканата. Една част от роднините са от Етрополе, но те най вероятно ще си пътуват веднага и няма да останат с преспиване. nea Както казах вече ние ще им осигурим транспорт от там насетне ........ blushСпоред мен от тяхна гледна точка не би трябвало да ви обременяват с такива разходи. Ако на мен ми предложеха нямаше да се съглася, защото в крайна сметка всеки сам преценява с какво ще отиде и с какво ще се върне, аз поне така смятам *THUMBS*Отделно за по-близките роднини, ако има по-стари може да се настанят ако не може при твоя приятел, тогава в хотела, но за всички  Oh my ... Oh my ... nea
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 21, 2008, 16:18:53 »

Ами май за всичките 100на човека ще търсим място,защото милото и той има още 50 от неговата страна и дори и тях незнам как ще настаняваме  crazy. Но ще видим.Имаме и много гости от Варна, от Хасково и ще е лудница ми се струва.При вас е по-лесно.Ние и затова решихме,че сватбата ще е вечерна.Хем ни харесва повече,хем тези които ще пътуват ще пристигнат, ще си починат и следобед хайде на купон  Party time Както и да го мислим ще има по една нощувка,защото разстоянията са големи
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 21, 2008, 17:22:01 »

здравейте, момичета  smile
и аз съм от Враца, но сватбата ми не беше там, но ми стана супер мило, като прочетох темичката!
Успех! good
искам да ви бъда полезна, ако мога и видях, че ви притесняват тежестите за балоните.
ето ви няколо предложения:


тези тежести и вие може да си ги направите.
ако имате балони с хелии, които трябва да са на земята - малко скоч или тиксо вършат прекрасна работа. имайте напредвид, че балон само с хелии спада до 8ч, а за да не спадне трябва да има и други добавки.
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #39 -: март 24, 2008, 09:23:06 »

Здравейте момичета! tease
Искам да те попитам Аничка можеш ли да ми кажеш откъде или как мога да ги намеря или направя тези тежести за балоните и как да ги закрепя на масите? Три балона много ли тежът?А това с 8-те часа не бях се замисляла и изникна поредния проблем cray
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 26, 2008, 20:37:54 »

Pupsi,
аз не живея в бг и тук ги има навсякъде, където продават балоните - парти центрове, магазини.
ще купя 1 тежест и ще я разопаковам и снимам да видя как е направено. аз купих просто няколко за моята сватба. и аз не знаех за 8-те часа, но като отидох да поръчвам балоните и жената си ме пита кога мога да  ги взема и кога е сватбата. и не поръчвайте бели и екрю балони..като не са надути са различни,  като се надуят на живо изглеждат еднакво, на снимка със светкавица различно..но това са БЕЛИ кахъри...не се връзвайте толкова  blum
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 30, 2008, 22:28:21 »

Pupsi - купих тежест за балон и ето 4 снимки да видиш как се прави. общо взето има циментово топче, картонена подложка под него, има прозрачна дръжка за балона, прикрепена с тиксо за бетонното трупче, после целуфан и се връзва. ето снимки:



« Последна редакция: март 30, 2008, 22:37:04 от Anichka » Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #42 -: април 09, 2008, 09:25:58 »

Гери, Тони къде сте момичета? cray
Не мога да се свържа с вас, ще чакам да ми пишете тук cray cray cray
Активен
krissitu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #43 -: април 10, 2008, 16:06:13 »

 give_rose
Здравейте на всички!
Аз съм от Враца и моята сестра ще се жени там. Сватбата й е на  7 юни. Старая се да й помагам с приготовленията и каквото е наобходимо.В час съм за много от нещата и горе-долу често се прибирам. Така, че ако ви трябва нещо ще се опитам да ви помогна.  good
Колкото до балоните на нас ни обясниха, че не е за препоръчване, защото могат да се спукат и стоят неестетично. Украсата е около 200лв. А и ако е с балони излиза доста скапо ако сте решили да има арки, сърца и т.н. Колкото до мястото - сестра ми ще бъде в "Славянски кът" 4 и мисля че е много хубаво, а църковния браг в църквата Св."Константин и Елена"( тази църква има най-хубавата градина, цветя, фонтанче, беседка и аз много я харесвам). Друго какво мога да ви кажа - приятелките ми за абитуренския си правеха прически при Милена(горе-долу зад Фламингото се намира салона й) и бяха хубави. Не знам дали ще се съгласи да е на място, но тези които се съгласяват, аз не бих се съгласила да  се оставя на нейните грижи. pardon Колкото до козметичка и гримъорка мога да ви препоръчам Валя (работи в хотел Хемус над ресторанта). Нещата по сватбата вав Враца са като в София(естествено по-малък асортимент и избор) на горе-долу еднакви цени - така че от кадето ви е удобно от там пазарувайте. Ако искате ще ви дам и моя скаип -krissitu102.  blush И аз имам една молба към вас - как да организирам моминското парти (сестра ми разчита аз да съм подготвила всичко ) Ок. Всичко хубаво от мен   danceg
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 11, 2008, 15:46:34 »

За Валя сме на едно мнение, много добре гримира. Относно прическата...само едно приятелка се прави при Милена, но от нея знам че тя по по екстравагантните прически си пада, а аз искам нещо по нежно и романтично Wink А през коя агенция украсата е 200 лева? И защо с балони да е по скъпо?! На мен ми казаха че с цветя ще е по скъпо и то ако са естествени, само че аз съм се спряла на изкуствени, за какво да дам 500 лева за цветя дето ще увехнат  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines