Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 02:07:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВРАЦА  (Прочетена 146907 пъти)
 
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 28, 2012, 08:02:23 »

Брат ми беше наел сватбена агенция ''Миг" за неговата сватба и беше много доволен smile Бяха се погрижили за всичко, а украсата беше страхотна! girl_wink
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #286 -: април 18, 2012, 12:19:33 »

Момичета, кой беше фотограф на вашата сватба? И доволни ли сте?  huhhuh.gif
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 21, 2012, 09:03:20 »

Момичета, кой беше фотограф на вашата сватба? И доволни ли сте?  huhhuh.gif

От нашия не съм особенно доволна, стандартни, леко скучни снимки.... Но пък мога да препоръчам фотографа от кръщенето на малката, там вече снимките са страхотни с много усет към момента, с много въображение, прекрасни снимки. Жената снима и сватби, така че препоръчвам с две ръце.
Не знам дали е редно да напиша тук телефон или по скоро който иска да ми пише ЛС  good
Активен
venito85
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #288 -: април 25, 2012, 07:21:05 »

аз съм наела тази жена за снимките:
http://photonya.wordpress.com/
Може ли да ме посъветвате къде да си направя прическа за сватбата и от къде да си поръчам коса за удължаване?
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 25, 2012, 08:48:36 »

аз съм наела тази жена за снимките:
http://photonya.wordpress.com/
Може ли да ме посъветвате къде да си направя прическа за сватбата и от къде да си поръчам коса за удължаване?


Аз бих те посъветвала при Милена...STUDIO BEYOND ако го знаеш... smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 25, 2012, 11:30:10 »

аз съм наела тази жена за снимките:
http://photonya.wordpress.com/
Може ли да ме посъветвате къде да си направя прическа за сватбата и от къде да си поръчам коса за удължаване?



Точно нея препоръчвам и аз  good

"Кръщенето на Дияна" е нашето кръщене  give_rose

petenceto0 радвам се да те видя тук, ако имаш някакви въпроси съм на разположение. Пожелавам ти приказна сватба.... Сещам се за един разговор във фейсбук и само се усмихвам когато ти гледам линийката с дните до сватбата  blum
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #291 -: април 25, 2012, 13:33:21 »

Сърдечно благодаря за съветите, момичета!  give_rose
Активен
venito85
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #292 -: май 09, 2012, 22:34:07 »

здравейте.може ли да ми препоръчате някой оркестър подходящ за сватба ?
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 10, 2012, 08:18:27 »

Аз бих ти препоръчала оркестър Млади Ритми smile Пиши ми на лични ако те интересува,за да ти дам телефонен номер smile
Активен
Nataliq111
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #294 -: юни 14, 2012, 17:39:51 »

Здравейте мили дами :)Искам да попитам в р-т Хемус как вървят кувертите и дали разрешават да си внасяш неща от вън.Скоро ще правим сватба и исках да знам как е в Хемус и за предпочитане ли е.И много ме притеснява настоящият закон със забраната за тютюнопушене sad почти всички гости ще трябва да са навън защото са пушачи  girl_impossible ужас.Благодаря предварително за информацията и съветите smile
Активен
puhcho83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #295 -: юли 21, 2012, 00:34:13 »

Здравейте момичета, предстои ми сватба във Мездра(подписване и венчавка) и Враца(ресторант Чайка). А лошото че не съм от там  sad, и незнам абсолютно нищо! За сега ресторанта е запазен, датата е уточнена (през декември ще е събитието). Интересувам се от фотограф, диджей, фризьорски салон, гримьор.Някой ако има идеи, ще съм много благодарна. За сега знам две имена на фотографи - Анелия Петкова, прочетох по напред че се препоръчва. И другото име което намерих е Румен Георгиев - знаете ли нещо за него? За останалото много ще се радвам за инфо!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юли 21, 2012, 14:28:54 »

Здравейте момичета, предстои ми сватба във Мездра(подписване и венчавка) и Враца(ресторант Чайка). А лошото че не съм от там  sad, и незнам абсолютно нищо! За сега ресторанта е запазен, датата е уточнена (през декември ще е събитието). Интересувам се от фотограф, диджей, фризьорски салон, гримьор.Някой ако има идеи, ще съм много благодарна. За сега знам две имена на фотографи - Анелия Петкова, прочетох по напред че се препоръчва. И другото име което намерих е Румен Георгиев - знаете ли нещо за него? За останалото много ще се радвам за инфо!

Aз фотограф с две ръце препоръчвам Антония http://photonya.wordpress.com/ , а когато влезеш в сватбените снимки има и координати на фризьорите и гримьорите на булките, тъй че може да си харесаш нещо  good
Активен
puhcho83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #297 -: юли 21, 2012, 14:31:40 »

Благодаря много, Верно че е Антония(извинявам се за грешката). Ще се поразровя още! smile
Активен
puhcho83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #298 -: септември 16, 2012, 22:14:49 »

Здравейте, някой може ли да ми препоръча видеооператор за сватбата във Мездра и Враца! Ще съм много благодарна!
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #299 -: октомври 24, 2012, 12:03:55 »

дайте ориентировъчни цени на куверта във Враца
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines