Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:45:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата......  (Прочетена 208654 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: октомври 25, 2010, 15:24:12 »

МММММММММ вкусна тема Torte Ето какжо открих в нета

това са захаросани ягоди, които се използжат за декорация и издържат много време

можеш да включиш ягоди в букетите

подаръче за гостите- ароматно ягодово сладко

или ягодов сок

И всичките неща за печат - покани, номерата на масите, табелките с иманата да имат ягодов елемент



Само трябва да се внимава да не стане много. Ако ползваш този червен цвят и тук таме елемента ягода вкомбинация с бяло, би изглеждало много хубаво... поне така мисля. Естествено вкусове различни, важното е да ти харесва на теб. blum





И това като ядлива декорация


« Последна редакция: октомври 25, 2010, 15:51:08 от anelcka80 » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 25, 2010, 16:19:57 »

Ето няколко плодови идеи и от мен smile
това е карамфил в чаша за мартини с боцнати ягодки, видя ми се много лесно и красиво.


Активен
sise
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #362 -: октомври 26, 2010, 08:35:54 »

anelcka80 ,благодаря ти  Bravo за идейките.Вече сериозно почвам да подбирам цветовете макар,че има време,но като знам колко време ще ми отнеме за другите неща.
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: октомври 26, 2010, 09:36:46 »

Леле това с ягодите е направо страхотно  Bravo Така ми се доядоха ягодки...мммм Ice_cream


* img_0011.jpg (36.03 KB, 480x640 - видяно 330 пъти.)
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: октомври 26, 2010, 18:22:14 »

Нали?! Много вкусно.
sise трябва да видиш дали ще си отива с обстановката - стени, таван, пердета и т.н . Аз направих грешката да планувам цветовете преди да съм избрала локейшъна и после се наложи да променям концепта. Така че, съветвам те да си изберете ресторанта и тогава.  tease
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #365 -: октомври 26, 2010, 19:21:43 »

sise трябва да видиш дали ще си отива с обстановката - стени, таван, пердета и т.н . Аз направих грешката да планувам цветовете преди да съм избрала локейшъна и после се наложи да променям концепта. Така че, съветвам те да си изберете ресторанта и тогава.  tease

Точно казано! И аз планувах едно, но накрая стана съвсем друго  good Така че гледайте първо ресторанта да оправите, а украсата идва по-лесно после!   smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #366 -: октомври 26, 2010, 19:31:22 »

Нашата тема е СВАТБА ПО КОЛЕДА, защото ще е на 23.12. и няма как в ресторанта и около него да е без коледна украса. Цветовете са бяло и зелено със сребристо.
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: октомври 27, 2010, 08:57:34 »

Обожавам коледните празници!




 Girl_hide

Активен
sise
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #368 -: октомври 27, 2010, 10:03:29 »

anelcka80  съгласна съм.Ние избрахме мястото за сватбата.Ще бъде в комплекс с басейн доста голям,защото сме около 350 човека и...... ни трябва доста голям терен. yahoo световете там са синя водичка от басейна и зелен цвят от тревичката  danceg и според мен в каквито и цветове да измисля ще е подходящо просто терена не е задължаващ.Но зеленко и червенко и бяло ми се връзва добре smile
Активен
sise
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #369 -: октомври 27, 2010, 10:08:19 »

svekarva  страхотна тема според мен много интересна представям си колко красиво ще бъде  yahoo
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: октомври 27, 2010, 10:53:10 »

момичета включвам се с една идея - нашата сватба беше на 27 февруари - малко преди първи марти решихме всичко да обвържем с баба марта и белия и червен цвят :
столовете бяха бели с червени панделки, покривките бели с червени карета smile
моя букет беше от червени рози, поканите бяха такива smile
подарихме на гостите слончета с мартенички smile
а и бяхме оставали картички с мартеничка отпред гостите да ни напишат пожелания  smile
аз мисля, че се получи оригинално smile
а пък една приятелка се жени на първи юни и всичко беше обвързано с празника на детето и също беше много сполучливо  Bravo
успех на бъдещите булки  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #371 -: октомври 27, 2010, 12:42:22 »

ralej, wanting, sise, благодаря ви! Аз да си призная използвах /с разрешение/ много от нещата на Trubadura. Нейното борче от Боровец стана коледна елха-булка  Bravo.  Идеята за оставяне на картички за пожелания много ми харесва, ще попитам снахата дали е съгласна. Понеже двата рода не се познават, а и имаме гости от чужбина, имахме идея да поставим на масите закачливи табелки с имената на гостите и тяхното родство /Любомир- вуйчо/ и за да се знае кой от коя страна е на табелката да има или елхичка-булка, или борче- младоженец. Тези табелки може да се закачват като бадж /да имат достатъчно дълъг шнур и закопчалка за ревер/, а защо и да не се напише пожелание от обратната им страна....Стига да не си ги запазят гостите за спомен  crazy.
ralej, идеята за коледна украса на панделката на стола също ми харесва и ще попитам и за нея главните действащи лица. Към теб имам и един специален въпрос, защото си с носия, а и имаш снимки на Нашенци. Търся едно фолклорно танцово изпълнение /гледала съм го някъде/ как се подготвят младоженците по стара традиция за сватба- бръснене на момъка и сплитане на косите на момата.
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: октомври 27, 2010, 12:56:40 »

Писах ти съобщение, че по тази тема тук сме много  Offtopic

И за да компенсирам...
Тейбъл картички:




И разни други неща: http://www.bridalpeople.com/christmas-winter-wedding/  good
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: октомври 28, 2010, 16:13:35 »

Ето и няколко от мен














Искам само да напомня, трябва да се внимава с тази тема. Да не стане така че да прилича на коледен празник и да се загуби сватбеното чувство. Съветвам ви да да вземете под внимание други цветове, а не традиционните (в Германия, например, са на мода лилавите, кафявите, слатни и сребро цветове). Така пак ще имате елементи от Коледа, но без да прилича твърде много на коледен празник. Поне така мисля...... blush
« Последна редакция: октомври 28, 2010, 16:29:08 от anelcka80 » Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: октомври 28, 2010, 16:31:02 »

и още нещо за вдъхновение по темата за Сватба по Коледа


още снимки има тук
« Последна редакция: октомври 28, 2010, 16:34:38 от _Ava_ » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines