Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 18:47:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата......  (Прочетена 202819 пъти)
 
_usmivka_
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #390 -: ноември 24, 2010, 13:48:23 »

Благодаря Ви за шоколадовите идеи  give_rose Направих си папка,в която започнах да си свалям всякакви идеи свързани с моята темичка.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 24, 2010, 14:54:25 »

Ето и няколко предложения от мен... Eeager














« Последна редакция: ноември 24, 2010, 15:07:38 от anelcka80 » Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: декември 28, 2010, 19:50:15 »

Мили момичета,
Да се включа и аз с една молба за предложения. Бях избрала за тема на сватбата ни ангели и калинки. Аз правя ангели от хартия, а бъдещият ми съпруг се казва Калин, та затова. Но след като си видяхме заведението, не ми се струва, че е уместно. Просто не се връзва с обстановката. Има снимки в албума. Някаква идея по етно ми е нужна.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #393 -: декември 28, 2010, 19:55:18 »

Ако направиш "ангелите" с фолклорни мотиви по дрехите, да станат по-като самодиви?
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #394 -: януари 03, 2011, 18:09:02 »

unicusbg , страхотен избор на ресторант!
Разглеждайки снимките от него си помислих, че на всяка цена трябва да се използва потенциала на кованото желязо в интериора и по-скоро там е хубавия акцент, отколкото "битовото". И тъй като ангелите са твоята сила слагам 2 снимки за вдъхновение, изровени от Гугъл, помисли ако искаш за евентуално съчетание с метал/тел:


* angela.jpg (74.36 KB, 630x630 - видяно 202 пъти.)
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #395 -: януари 03, 2011, 18:10:59 »

В подкрепа и на  inaxastra, фолклорен елемент от носиите са пафтите, които също са метални/слъпоценни.
Ето и другата снимка:


* angelcheta.jpg (56.63 KB, 450x456 - видяно 193 пъти.)
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: януари 04, 2011, 19:03:12 »

Violet, благодаря за подсетката. Познавам девойката, която прави тези ангели, дори с два от тях си направих обеци smile Но не се бях сетила за тях като вариант. Понякога очевидното ти е пред очите и пак не го виждаш smile Трябва някой страничен да ти го подсочи. Може би наистина ще си останат ангели. Ще питам дали и калинки могат да се направят от този вид.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 05, 2011, 11:34:55 »

Много хубава тема! И аз бях за фолклорни елементи, но в последствие идеята ми се промени...Ако трябва да бъда честна минах през много неща и даже не знам къде ще финишират:)))

Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #398 -: януари 05, 2011, 11:42:41 »

Все едно аз съм го писала това smile Всеки месец измислям нещо ново и не знам какво ще реша най-накрая blush
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #399 -: януари 05, 2011, 12:18:48 »

unicusbg , това е супер новина!  smile
За калинките си мисля, че могат да се получат. Тъй като ти работиш с хартия, може да се направят топчета от хартия, които да се омотаят с тел и краищата да са усукани като крачета. Могат да се напръскат със спрей за да изглеждат целите метални или пък за тяло вместо хартия да се използва някакво камъче (рубинено)- пак ще е препратка към разните му пръстени, украшения от рицарските времена.
Другият начин да вкарате елемента на калинката е да е в нещо като "запазен знак", герб, който да отпечатате на различни пергаменти, хартия и други подобни елементи.  Науката за гербовете се казва Хералдика и ако искаш потърси и там нещо за вдъхновение.
Продължавам да следя с интерес, ако ми хрумне нещо отново ще се включвам  smile

Hekseskud, Тiama , ужасно добре ви разбирам, при мен пък е подсилено от зодията, всичко все на кантар поставям biggrin
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #400 -: януари 06, 2011, 16:58:16 »

Violet, може ли линк към сайта на момичето, което изработва ангелите или някакви други данни за контакт. Може и на лични. Много ме заинтригуваха.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: януари 07, 2011, 11:36:32 »

http://aneto.wordpress.com/
за ангелите от тел
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 07, 2011, 12:04:22 »

За сватбата ми рез февруари намерих идеята и цветовете, които ще използваме: червено, черно, бяло и сиво. Ще бъде вдъхновена от зимата, като тайно се надявам да вали сняг...но с това време - знае ли човек.


* palette februar.jpg (47.48 KB, 594x353 - видяно 184 пъти.)
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #403 -: януари 07, 2011, 17:39:53 »

unicusbg, Violet, благодаря за линкчето.
Нашата сватба е в началото на юни и за сега сме се спрели на жълто, бяло и зелено като цветове. Ще преобладават жълтото и бялото, а зеленото само ще ги допълва. Разгледах страхотни снимки на декорации с много наситено жълто - супер слънчево и зареждащо. Така си я представям нашата сватба, а какъв ще е крайния резултат не е много ясно, като знам как си променям мнението. Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: януари 09, 2011, 20:48:18 »

Здравейте и от мен! Нашата тема е "приказка" и основният елемент е златна роза. Всичко тръгна от роклята ми. Цвета й е нещо м/у златно и шампанско. И има няколко рози. Определено е като рокля на принцеса. Текста на поканите ни е като приказка. Направила съм и нещо като гербче с нашите инициали и златни рози. ще го ползваме дори на ринговете за салфетки. Аз ще си правя всичко така че мисля, че ще се получат нещата. Иска ми се обаче още някаква идейка за украсата на масите на гостите. някой да се сеща? smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines