Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:03:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 132747 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: август 27, 2009, 12:19:43 »

... Обаче, казвайте, момичета. Спестявате си куп натяквания и ръчкания. Когато ние станем свекърви или тъщи, няма да го искаме от нашите снахи и зетьове и постепенно тази традиция ще замре и ще изчезне, за радост на младите.


Е, да, ама като ми идва отвътре нищо да й казвам на мойта!!!???

То това ще е направо равносилно на bad едва ли не!!!

Моля ви се миналия ден нещо спорехме с мъж ми и той като изтресе: "Е, защо трябва да те уважава дядо ми?!" И аз направо  Oh my ... shok Oh my ... Ужас!!!
Сега дядото (свекър, защото мъжа ми няма баща) му е набил в главата, че аз трябва да тръгна нан работа, а Коско на градина понеже вече бил голям crazy, че да имаме повече пари, дори и мъж ми да работел на 2 места (а то не е така) аз пак да съм почнела работа!!! Ужас направо и моичкия слуша beating

И защо майка му  (свеки) не можело да пипа детео, ми за въпросния ден, когато го видя Коско спеше, какво да го събудя и да й го дам ли? Той да не е кукла? Да не казвам, че все още я гледа странно и не й обръща внимание, как да й дам да го пипа, гушка и т.н.?

Уфффф, имавинявам се, ама така се ядосвам, като ми приказва на някой приказките, а не помисли с главата дето му е на раменете!!!

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: август 27, 2009, 12:41:50 »

Оффффф - ужас. Като знам, че и на моя му промиваха мозъка - как той работи, а аз "си вея гъза по Витошка и му харча парите" - нещо което НИКОГА не съм правила, а и аз също работех. И сега, макар че след всичките години той вече не я слуша, пак като ми каже нещо за майка си и настръхвам като таралеж. Мани мани.

Момичета, то направо не си струва да ги обсъждаме. Като се замисля - за какво.

То направо си е геройство, че въобще се сешам за нея, а като знам колко време прекарвам в разсъждения по някои нейни изказвания - защо това, защо така, ама така ли е, ама...ала бала. Пфу - ама са дразнещи. И моята майка ме изкарва от релси понякога, ама си е моя и си я обичкам. И не ме гали с перце, и да говори глупости по негов адрес...Чакай да спра, че като се сетя и пак се наемам.

И да кажа - искрено завиждам на момичетата, които се разбират със свекървите си good
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: август 27, 2009, 13:16:47 »


Момичета, то направо не си струва да ги обсъждаме. Като се замисля - за какво....
И да кажа - искрено завиждам на момичетата, които се разбират със свекървите си good

Напълно споделям мнението ти...
Мога само да кажа че се чувствам истински щастлива от факта, че мъжа ми е до мен и самият той нежелае да се срещаме или да контактуваме с родителите му....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: август 28, 2009, 12:11:41 »

Ето я и 3-та част на тази тема!!!
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines