Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:52:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?
да - 1/1.5 чашки по-големи
да - тип "секс бомба"
да - но за намаляване на бюст
само за повдигане като остарея
не, в никакъв случай

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?  (Прочетена 133031 пъти)
 
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #45 -: юни 02, 2007, 10:10:47 »

ми всякакви
не че не удобрявам хората, които го правят, аз съм се възприела така, както мама и тати са ме направили
...е,бих си понамалила бюста, амъъъъ, няма  pardon
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 02, 2007, 10:13:53 »

Аз смятам , че щом ни е дадена тази опция не е толкова неестествено...но то си е отново въпшрос на личен избор. Лично аз, ако имах възможност бих си направила на местенцата къде не мога да отслабна с никакъв спорт и диети.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 02, 2007, 10:36:28 »

Аз ако имах пари също ще се замился, но ме е страх, честно да си кажа и да, въпрос на личен избор е, защото лекарите също са на различно мнение. Моя приятелка, която скоро роди искаше цезерово, а мъжа и не и даваше, защото е хирург и и обясни, че стават сраствания, ама да си кажа, не знам дали бих се прежалила за срастването, само да не умра от боклка с това обикновено раждане, така че всеки трябва да се консултира с лекар, преди такива работи, и пак трябва да знае, че не е сигурен как ще реагира организма му след такава интервенция, а това си е операция и винаги има риск!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 07, 2007, 12:52:15 »

BaBy, съгласна съм с казаното от теб, вярно е че всяка операция, колкото и незначителна да е носи риск и трябва да сме много добре информирани, преди да се решим на това!

Уголемяване на бюста без хирургическа намеса?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 07, 2007, 14:02:44 »

Това може да се окаже и рекламен трик . Да чрез миостимулацията може би малко се повдига бюста, но за големината на му са отговорни млечните жлези както и мастните натрупвания.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #50 -: юни 07, 2007, 18:40:30 »

А всъщност кой казва,че малките гърди не са красиви в някои случаи huhhuh.gif?На високи и слаби(или само слаби) жени дори повече им отиват,отколкото големи.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 07, 2007, 19:45:08 »

А всъщност кой казва,че малките гърди не са красиви в някои случаи huhhuh.gif?На високи и слаби(или само слаби) жени дори повече им отиват,отколкото големи.

Съгласна съм!!! Wink

А искам да ви кажа, мили момичета, че когато забременеете искате или не ще наедреете, тъй, че...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 08, 2007, 15:01:52 »

А искам да ви кажа, мили момичета, че когато забременеете искате или не ще наедреете, тъй, че...
......най-добре след раждането да си се запазят големички и хубавички danceg
« Последна редакция: юни 08, 2007, 15:49:35 от maria_lakova » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #53 -: юни 09, 2007, 17:29:47 »

Гърдите са хубави тогава, когато отиват на тялото на жената, която ги носи.
Тука имаше коментари за намаляване, видях снимките на момичетата и поне визуално, гърдите бяха в хармония с тялото. Съгласна съм че големите гърди тежат много (вижте ми лентичката, моите нарастнаха с 2 чашки и половина), но тялото ни е пригодено да ги носи, ако сме така генетично.

За малките гърди - според мене също отиват на момичета, които са слаби, аз знам, че не бих си направила изкуствен бюст ако бях слаба и с малки гърди!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 09, 2007, 17:37:24 »

аз също засега не бих си направила корекции на бюста(все пак говорим за чашка C), но съм висока и слаба, а като родя, не вярвам да наедрея само там, така че пак ще се запази сегашния баланс!!!!! сега се харесвам, мисля че е рано да мисля за тогава.... Хората се променят, не бива да говорим категорично!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 09, 2007, 17:56:46 »

Е чак да ги намалявам моите не мисля smile, но наистина много тежат
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 09, 2007, 20:12:50 »

И аз като silverarrow съм понаедряла, но не чак толкова, може би само 1 размер от В на С, което не е лошо, а и вече свикнах!!! Wink Но всичко си е много индивидуално! А за оперция едва ли бих се решила, много мразя да ме боли, каквото и да било, камо ли сама да си причиня подобно нещо*crazy*, но ще поживеем и ще видим!!! Wink
Активен
cici37
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #57 -: юни 24, 2007, 16:10:56 »

Здравейте бъдещи майки и булки!Аз съм нова и тук попаднах по еднин мой си извод направен вследствие на друг форум който следя.Имам какво да кажа по тези въпроси но не зном дали ще Ви бъде интересно.Виждам че само гадаете какво може да се случи вбъдеще и незнаете дали бихте се решили на определени интервенций.Само ще ви кажа че аз се РЕШИХ и че разликата във възраста която имаме ми дава възможноста да имам ясна представа и мнение по въпроса.Ако проявите интерес мога да споделя с  вас доста неща за липосукцията но предпочитам да изчакам за да не ставам досадна с подробности ако това не Ви интересева.
« Последна редакция: юни 24, 2007, 16:16:31 от cici37 » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 26, 2007, 14:47:07 »

Здравей и добре дошла, много бих искала да споделишс нас ...
Активен
cici37
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #59 -: юни 26, 2007, 20:13:36 »

Здравей и добре дошла, много бих искала да споделишс нас ...
Благодаря за интереса !Малко съм зле със свободното време но щом намеря такова-веднага ще пиша.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines