Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:36:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 150203 пъти)
 
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: юни 17, 2010, 10:26:21 »

Здравейте,имам си вече рокля  yahoo.Мога да кажа че си заслужаваше ходенето до Асеновград роклята си я взех от ателие Версай много съм доволна от тях обърнаха ми голямо внимание и бяха много мили тия дни ще кача снимки
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #481 -: юни 17, 2010, 22:37:15 »

jivetoo, поздравления за роклята, аз също си купих моята от Версай и наистина си заслужаваше  good

Относно споровете за DJ-ите в Ямбол, аз винаги съм предпочитала Наско Тачев, интелигентен водещ, който успява да " надуши" вкуса на гостите и пуска музика, на която те се забавляват  danceg. Но който и да е водещият, гостите не желаят ли да се забавляват, няма да може да ги вдигне. Преди 2 мес бях на една сватба в СФ, DJ си вършеше работата перфектно, но гостите не танцуваха. Уж млади хора, а се оглеждаха само като на ревю. Така че приказката, че гостите ви правят сватбата, е много вярна. Най-хубавият спомен от моята сватба ми е останал някакъв момент към 2 ч вечерта, в който от ресторанта ни подсетиха да приключваме, а се оглеждаме, всички са на дансинга и дивеят, просто емоцията е страхотна. И после гостите ни се обаждаха да ни благодарят за веселбата.
Хубави сватби на всички и страхотни моменти ви пожелавам!
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: юни 17, 2010, 23:54:47 »

Момичета, да ви попитам - на вас колко ви взеха за ритуала в Ямбол и същинският подпис в общината ли ще е или в ритуалната зала?  crazy
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: юни 18, 2010, 09:23:50 »

Кристиана, това е форум, пълен с много хора и всички са с различно мнение!Кой ,от който е доволен!На моята сватба беше Стоян, много съм доволна от него ама супер много!Звънях на Наско Тачев, но той за моята дата беше ангажиран и звъннах на Стоян и го наех, и въобще не съжалявам!
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: юни 18, 2010, 09:26:08 »

 Здравей, Freya,
Предполагам, че става въпрос за ритуала в ритуалната зала, нашият беше 98 лева, а подписването също е в ритуалната зала. В Общината си подавате само документите и си запазвате дата и час  за подписването.
Ако имаш още въпроси, питай smile
Активен
raya_koleva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #485 -: юни 18, 2010, 19:06:46 »

От тази година таксите са се увеличили. Моя колежка се омъжи април и ако не се лъжа таксата беше около 140 лв. Зависи кой какво ще предпочете. Има разлика в цената относно това дали искаш да ти свирят на пиано или музика на диск, дали е през седмицата или не, доколкото имам спомени без пари е ако искаш набързо да се подпишеш / но това е при особенни обстоятелства - 2 ри брак, липса на средства и т.н./
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: юни 18, 2010, 22:35:50 »

Аз скоро плащах ритуалната зала и е 150лева
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: юни 20, 2010, 12:46:22 »

 thank you
Aз също платих ритуала, но ми се стори мн скъп, а и нещо жената не ми вдъхна доверия, та се постреснах малко, да не би да съм объркала нещо. А за подписването...беше ми голяма лудница, срещахг се с много хора и не можех да си спомня какво ми обясняваха
Благодаря ви още веднъж!!!
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: юни 21, 2010, 09:25:06 »

Ние пък нямахме такива проблеми, казаха ни само две цени и ние да си избираме, нито това кой ден и други и жената от ритуалната ни обясни всичко много добре и отговори на всички наши въпроси. Нямам оплаквания. А сега се сетих - да не би да са ви включили в цената и нещо друго освен самото подписване, например имаше там разни екстри, гълъби и други подобни и плюс това като платиш ти издават касова бележка, търсете си ги и ги пазете, не се знае какво може да стане. sad
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #489 -: юни 22, 2010, 21:42:05 »

jivetoo готова ли я взе роклята или ти я шиха
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: юни 22, 2010, 22:56:52 »

Готова направиха ми корекция за 2часа заслужаваше си ходенето
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #491 -: юни 23, 2010, 19:20:06 »

а горе долу как варвят цените на роклите jivetooo
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #492 -: юни 23, 2010, 19:36:21 »

freya аз я платих таксата 150лв ми взеха
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: юни 26, 2010, 06:49:03 »

Моята я взех за 600лв. с воала и чантичката. Но има и по-евтини за около 500лв.можеш да намериш много хубави рокли.Затова ако имаш възможност отиди до там.Успех в избора за рокля ако мога с нещо ти помогна пиши.
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #494 -: юни 27, 2010, 18:23:27 »

благодаря ти jivetooo и аз ако мога с нещо да помагам пиши smile
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines