Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 14:23:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 156165 пъти)
 
Plamena_
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #465 -: юни 10, 2010, 10:05:45 »

Ок, мерси smile
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #466 -: юни 10, 2010, 12:50:57 »

ти рокля ще си вземаш ли или под наем мислиш smile
Активен
kristiana_f88
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #467 -: юни 10, 2010, 12:59:26 »

здравей Plamena ако бяха свободни Олег Арабов и сина му за 10.10 те щяха да са  DJ-те на моята сватба но уви сега DJ ми еот Сливен а оператора е Румен ами питай го за Олег и тои има мнение за тях a за другия DJ WES не знам нищо
Активен
kristiana_f88
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #468 -: юни 10, 2010, 13:06:04 »

Другата седмица ще ходим до Асеновград да си избирам рокля пак ходене по мъките.......
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юни 10, 2010, 19:14:17 »

Здравейте с прясна, прясна информация... Управителката на агенция Жеси е под всякаква критика (бих обяснила, но не искам да си развалям настроението в момента), за видео избрахме Ангел Канайков, за DJ - Стоян Христов, фотото ще ни е от Бургас. Тържеството ще е на  Божура (благодаря ви много за предложението - условията са мн добри, а обстановката е  good ). Все още нямам идея за фризьор и гримьор, но всичко останало е измислено.
Рокля си избрах, но ще си я взема от магазина на Аз и ти в Смолян, защото искам малки промени по модела... и така
Имаме си и час в ритуалната зала yahoo
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #470 -: юни 10, 2010, 22:59:47 »

freya съгласна съм с теб за жеси и аз така мисля еми ти повечето неща си ги свършила kristiana пиши как е в асеновгрд като се върнеш заслужава ли си да се отиде до там smile
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #471 -: юни 10, 2010, 23:11:09 »

freya съгласна съм с теб за жеси и аз така мисля еми ти повечето неща си ги свършила kristiana пиши как е в асеновгрд като се върнеш заслужава ли си да се отиде до там
Активен
Plamena_
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #472 -: юни 15, 2010, 11:32:49 »

ЗДравейте  Wink. Тази седмица успях да наваксам с подготовката  danceg. Избрах си за диджей Олег Арабов, оператор - Румен и сватбена агенция Шоколад smile. Остана ми само да си избера поканите и мисля да се поразходя из агенциите в София. Благодаря на всички за съветите  Bravo. Успех на тези, които още не са направили избора си smile
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юни 15, 2010, 15:06:20 »

Здравейте и от мен.Plamena и ние избрахме агенция Шоколад много добри думи чувам за тях и също ще сме в ресторант Кабиле.Ние ще сме с оркестър на сватбата.За фото и видео нямах време да се видя  с никой но това ще свърша след 2седници.Стискай те палци утре ще ходя до Асеновград за рокля дано си харесам нещо.Чао за сега.
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: юни 15, 2010, 15:12:22 »

Plamena нашите покани сме ги поръчали от София ако искаш ще ти пиша на лични телефона и адреса им
Активен
Plamena_
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #475 -: юни 15, 2010, 15:14:02 »

Ок smile
Активен
raya_koleva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #476 -: юни 15, 2010, 21:50:55 »

Момичета не се заблуждавайте, че всичко зависи от DJ-а. Ако щете най-добрия в БГ да извикате, зависи и до голяма степен от гостите Ви и от Вас самите. Ако сте Вие на дансинга и гостите ще са. Относно старите песни - нормално. Не може един дисководещ да пусне на майките и бащите Ви Дженифър Лопес или класацията на МТВ. Нормално е да има недоволни все пак 100 човека средно са гостите какво искате. Дори и да сте били на сватба на приятели, ако Ви е било скапано настроението на Вас, сами сте си виновни, а не оня дето пуска музиката. А и повечето мисля, че Ви предлагат да си изберете сами музиката. Давате си дискчето и сте готови. Все пак Вие по-добре си познавате гостите и знаете вкуса им. Относно Олег... на фирмени сбирки е бил - мн зле звучене и като вземе да пее прекалява.
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: юни 16, 2010, 07:05:00 »

Била съм на сватба на Олег, на мен лично въобще не ми допада като ДЖ!Като грабне микрофона и като вземе да се разкарва м/у масите и на дансинга и да говори негови си нещо, направо прекалява!Мисли се за звездата на вечерта!А, като вземе да пее, лошо да ти стане!
Активен
kristiana_f88
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #478 -: юни 16, 2010, 15:54:36 »

Момичета,не мога да разбера защо така пишете за Dj Олег,след като аз самата съм била на няколко сватби които е бил той,а сега не успях да го наема понеже се канех от доста време да звъня  и най-сетне се наканих но уви.Мнението ми спрямо това,че контактува с доста хора от (сватба,банкет и т.н.) нима е нещо лошо ли?А и искам да спомена че ако излиза,това е заради човека който остава зад пулта - сина му... Виждате ли къде е разликата,2 в 1 ???  www.djarabov.hit.bg това е саита им....
Не искам с моите думи да засегна някой или да надигам него,но просто не е уместно да приказвате така.А относно да давам дискчетата на DJ-я,ами то тогава направо да ги пусна в уредбата на самият ресторант. Bravo Bravo Bravo

до jivetoo:Аз ходех за рокля до там и си избрах,само искам малко да ми я стеснят.Съчетахме облеклото на кумовете ни с това на мъжа ми и се надявам,че ще ни подхожда добре за Моя Голям Ден  blum blum blum Покупките ги направихме от Модна къща Илина и ни обърнаха голямо внимание,дори изтърпяха моята капризност. smile
Активен
raya_koleva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #479 -: юни 16, 2010, 22:08:28 »

Kritiana_88 Всеки си има различен вкус и разбирания за нещата. А относно да ги пуснеш в уредбата на ресторанта, повярвай ми никой няма да стане да ти играе на сватбата. От страни изглежда лесно /типично по български- тоя пък кво толкова/, но да се изправиш пред 100 човека и да трябва да кажеш нещо, никак не е лесно. И още много мога да добавя, но ще се въздържа.
А относно пък Иван Колев /който твърдиш, че пускал едно и също/ от Шоколад смело мога да кажа, че е 1000 пъти по-добър от Олег. Млад и заедно със съпругата си са страхотен екип. Имала си база за сравнение, а за Олег не знам дали си видяла 1 сватба. Но сватбата е твоя, избора също. Успешна подготовка и неповторим сватбен ден!!!!
« Последна редакция: юни 16, 2010, 22:18:23 от raya_koleva » Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines