Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:02:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162199 пъти)
 
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 24, 2009, 21:02:18 »

Имам проблем!!! Някой ще може ли да ми помогне???  help help help
Вече си купих поканите и ги надписах,сега реших да им сложа по една розова панделка.Ще стане много красиво,САМО ЧЕ...немога да залепя панделките за поканата.Някой може ли да ми каже с какво може да се залепи.Пробвах с С200 и сухо лепило,но нищо не става. help

А за Елко Елков,както казах по-рано,ДА,и на нас каза 500лв за 5 диска,но ние се уговорихме за 460лв и 3 диска,защото реално 5 диска са МНОГО.
Но както каза titito, трябва да се срещнете с него и да си поговорите. good
« Последна редакция: юни 25, 2009, 05:46:07 от sis4eto » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 25, 2009, 08:06:32 »

sis4eto , може да пробваш със силикон, той дърши много, а и няма да се отлепи лесно  Wink
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 25, 2009, 17:57:43 »

Благодаря, leni_beni_.
А какво става с теб? Сега вече мина кумуването,май е време и за теб. Имаш ли някакъв напредък???
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 29, 2009, 09:00:50 »

Здравейте момичета,
И аз поръчах моята рокля вече, тази събота ще ходя да си я вземам от Асеновград. Тази събота бяхме на сватба в Екатерината на девер ми. Фотографката беше Петя от кодак-а. Гледах нейни албуми- доста на ниво работи, много ми харесаха. Ди Джей беше Стоян, който по мое мнение не се справи този път. От 120 човека сватба само 20 човека дали имаше на дансинга. И най -много ме ядоса като пожелах да поздравя младоженците с една песен - неговия коментар беше "Желания не изпълнявам", което направо ме шокира, нали за това му се плаща все пак. Както и да е на младоженците им хареса и се веселиха. Оператор беше Румен - кореспондент на БНТ. Цяла вечер не седна човека, нон стоп снимаше, ще видим след 2 седмици какъв ще е резултата. Относно обслужването в ресторанта под всякаква критика. Имаше само 2 сервитиорки, които почти не се вясваха. Трябаше да ходиш до кухнята да ги издирваш, ако искаш да си поръчаш нещо.
Активен
IvoZ
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #289 -: юни 29, 2009, 15:07:33 »




Да Петя е добра гледал съм няколко нейни албума на различни сватби ....супер са ,а относно Стоян бил съм с на сватба водена от него добре си беше.
« Последна редакция: юни 29, 2009, 15:15:32 от IvoZ » Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юли 02, 2009, 18:37:45 »

 danceg  :yahoo  danceg   yahoo  danceg  yahoo
Вече имам няколко снимчици в галерията. Който желае може да ги разгледа  tease
А роклята ще я снимам на 18-ти,когато ми е пробната
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юли 05, 2009, 12:08:31 »

То да пиша, ама да има какво, а то .... на никъде не съм  pardon Тази седмица вече ще почвам поканите. Да се надявам , че подготовката ще потръгне  smile
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юли 05, 2009, 15:01:21 »

Здравейте!На моята сватба беше Стоян от Екатерината и сватбата ни беше просто повече от страхотна!Всичко гости бяха на дансинга.Много съм доволна от него и го препоръчвам , а за видео ни беше Васил от супер вижън, също съм супер доволна от него.Всичко засне!А този ДЖ Лалов е просто под всякаква критика ходих на 3 негови сватби, просто бяха ужасни, а младоженца от едната сватба щеше да бие видео-оператора му , защото ги напсува на сватбата им!
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юли 06, 2009, 07:08:20 »

Когато тръгнахме да вземаме булката, кръстника поиска чаша с бира.Бира имахме , но чаша нямахме и едно момиче от гостите отиде да взема чаша от една къща.Фото-оператора говореше по телефона и младоженеца му каза да снима, как искаме чаша от непознатите хора.Той не го направи.Отиваме за булката минахме в рит. зала булката си влезна в колата, той пак говореше по теелфона за бойлера си , който бил развален.Той и вика излез и пак взел да снимам, и тя излиза  и пак влиза.Отиваме в ресторанта и той ама дайте пак , че говорих по телефона .Пак ги върна в колата и да вървят до ресторанта и младоженеца му каза, ние сме дошли да караме сватба , а не да снимаме клипове и тогава видео-оператора го наспува , младоженеца само дето не го напсува.В събота отново съм на сватба на Радостин Лалов, само не знам как ще го изтрая и щерка му, тя нали е "фотографка".
Активен
titito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юли 07, 2009, 17:33:09 »

Здравей,van4ii
Радвам се че все пак с нещо съм ти била полезна,но ако има нещо друго което те интересува питай-не се притеснявай!!! Wink
Между-другото в събота(04.07) бях на сватба,не знам как се казва видеооператора,но жена му беше фотограф-може и да става въпрос за същите хора,с които сте говорили.Доколкото се сещам са от филмова къща-ШАЛОМ ТВ. smile
Само не се притеснявай за нищо-всичко ще стане както сте си го планували.
Пожелавам ти успех в подготовката по-нататък!!! Party time
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юли 08, 2009, 10:15:03 »

И аз много благодаря! thank you
И изобщо супер е, че този сайт съществува - супер много неща научих от тук!
Радвам се, че има булки от Ямбол и естествено тези, които вече са минали по реда си и пишат, за да дават съвети и да предадат техният опит и се надявам да стават все повече........ А нали знаете - Не питай старило, а патило!
Успех на всички kiss
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юли 13, 2009, 14:15:01 »

Някой да знае колко легла е капацитета на хотел "Златен Рог "
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 13, 2009, 14:40:02 »

Да, максимум 10 човека могат да настанят. Цената, която ми предложиха е 20лв на човек.
Голям проблем са тези хотели в Ямбол. Много чужденци много нещо girl_impossible
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юли 13, 2009, 14:49:43 »

10 човека  Oh my ... , че аз в къщи ще мога толкова да настаня  angry ужас , какво ще правим с тез хотели незнам   crazy
Активен
Donna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юли 13, 2009, 15:07:21 »

Аз също съм много притеснена по този въпрос. Харесах 2 хотела- Меркурий и Визаж. Нито един не пожела да ми взема парите и да каже ДА сигурно е, че ще ти настаним гостите септември. Заради тези скапани чужденци beating
Отговарят ми,ако чужденицте не заемат целия хотел седмицата която вие желаете, чак тогава можем да ви дадем отговор, т.е. последния момент 1 седмица преди сватбата. УЖАС cray
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines