Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 15:45:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къща или апартамент!  (Прочетена 159893 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 22, 2011, 10:40:27 »

За къща.
Цял живот съм живяла в къща и за нищо не света не я заменям за кутийчицата, в която милиони хора живеят.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 22, 2011, 13:06:56 »

Ето ги моите мечтички: Нещо малко, но определено добре поддържано! smile А ако може да се внесе и малко традиционен български стил, би било уникално! Харесва ми също и средиземноморска архитектура!
« Последна редакция: април 22, 2011, 13:11:32 от Monikamaria » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 23, 2011, 09:51:12 »

Ох Monikamaria е това ми стига. Толкова ли много искам не знам.  tease Тази последната къщичка не изглежда голяма,но и на половината съм съгласна да я имам.  cray
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #198 -: април 23, 2011, 12:32:56 »

Съгласна на 100% с Nina Style. Monikamaria, стискам всички палци да се осъществи тази твоя мечта!!!
А ние пък живеем в нещо средно между къща и апартамент blum В кооперация сме и трябва да имаме още 5 семейства съседи, но имаме само 2 smile Чувстваме се като в къща и наистина и за мен това е по-добрият вариант от апартамент, където трябва да се съобразяваш с още 30 семейства.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 23, 2011, 13:19:07 »

nonnita, какви 30? Ние сме в блок с 27 апартамента на вход и 4 входа! И сме заобиколени от блокове - с 1 дума обекновен "панелен" квартал! Все ще се намери някой да викне полиция, ако си пуснал музика, например. Но слава богу, поне сме в един от най-зелените квмартали на София! Има страшно много дървета и зеленина и два парка. А зеленината и двора са едно от основните предимства на къщата. Но иначе, ако имам възможност да отида да живея в стара къща, не бих си оставила апартамента. За къщата е много важно всичко да е в изправност, именно за това е толкова трудна поддръжката. Но аз ще продължавам да си мечтая! girl_in_love
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 23, 2011, 13:46:44 »

nonnita, какви 30? Ние сме в блок с 27 апартамента на вход и 4 входа! И сме заобиколени от блокове - с 1 дума обекновен "панелен" квартал! Все ще се намери някой да викне полиция, ако си пуснал музика, например. Но слава богу, поне сме в един от най-зелените квмартали на София! Има страшно много дървета и зеленина и два парка. А зеленината и двора са едно от основните предимства на къщата. Но иначе, ако имам възможност да отида да живея в стара къща, не бих си оставила апартамента. За къщата е много важно всичко да е в изправност, именно за това е толкова трудна поддръжката. Но аз ще продължавам да си мечтая! girl_in_love
ОООООО вие сте 4 входа,а ние 13 входа по 8 етажа и на етаж по 4 апартамента.  sad
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #201 -: април 23, 2011, 21:06:31 »

Много добре ви разбирам... И аз до преди 2 дни живеех в апартамент в блок с 14 етажа и 5 или 6 входа. Беше повече от ужасно, защото имаме и куче, което тогава беше още малко и няма да ви разказвам колко проблеми сме имали със съседите, защото или то лае, или аз съм пуснала музика или пък телевизорът ни е много шумен... Все неприятни неща... Но сега ми е хиляди пъти по-спокойно, а скоро ще е готов и дворът ни  chee Но пък, ако се разбираш с поне най-близките си съседи, може и да не е чак кошмарно живеенето в блок. То и при нас има кой да се обади на полицията ( singer ), но се надявам да не се стига дотам smile
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #202 -: април 25, 2011, 20:19:17 »

Monikamaria, страхотни къщи си показала. Винаги съм живяла в блок, и общо взето съм свикнала - всичко да се чува, но пък все си мечтая за някоя малка китна къщичка Girl_sing, което най-вероятно никога няма да ме огрее. sad Много се радвам като ходим на село - сутрин кафенцето навън, зеленина:girl_haha: Сега правим ремонт на апратамента, в който ще живеем, и много се радвам на изгледа към морето, с парк пред блока - идилия  Girl_hide, е не е в центъра на града, но пък не може да има само +
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 25, 2011, 21:26:56 »

 nonnita, благородно ти завиждам! smile
irkaaa, да ти кажа това, че не си в центъра за мен си е плюс и то огромен. А тази гледка към морето...ооох! girl_in_love
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #204 -: април 28, 2011, 15:27:28 »

Ох момичета може да ми се изсмеете оабче аз цял живот живе в къша и сега пак ... мечтата ми е да живе я в апаратмент...мило crazy,,
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #205 -: април 28, 2011, 15:56:11 »

smile Май пак стигаме до това, че всеки си мечтае за това, което няма smile Аз съм на мнение, че всичко до голяма степен зависи от съседите. Имам предвид това дали ще се чувстваш добре на мястото, където живееш smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #206 -: април 28, 2011, 16:11:52 »

smile Май пак стигаме до това, че всеки си мечтае за това, което няма smile Аз съм на мнение, че всичко до голяма степен зависи от съседите. Имам предвид това дали ще се чувстваш добре на мястото, където живееш smile

Wink Съседите ми са великолепни не мога да се оплача...всикчо е супер но както сама каза всеки мечтае затова което няма ..важното в днешно време май е да имаме собствен покрив над галвите си
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #207 -: април 28, 2011, 18:33:58 »

Това е чудесно, че няма от кога да се оплачеш!! На мен ми е направило впечатление, че където и да съм живяла (сменила съм поне 10 места, включително и няколко града), винаги има някой съсед, който не ми дава мира. Но да, има много фактори, които правят живеенето приятно и удобно, както и обратното. Не е само това дали жилището е апартамент или къща и какви съседи имаш lol. Казах го, защото напоследък много ме тормозят моите съседи (например не ми дават да си изхвърлям боклука в "техния" казан, който да подчертая е единствен за кооперацията, но според тях е техен Mad girl) , та се замислих, че дори да живеех на друго място, което не харесвам толкова, ако ми беше спокойно, щеше да е по-добре.  А за последното, Bibsi, съм 100% съгласна.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #208 -: април 29, 2011, 15:38:25 »

Това е чудесно, че няма от кога да се оплачеш!! На мен ми е направило впечатление, че където и да съм живяла (сменила съм поне 10 места, включително и няколко града), винаги има някой съсед, който не ми дава мира. Но да, има много фактори, които правят живеенето приятно и удобно, както и обратното. Не е само това дали жилището е апартамент или къща и какви съседи имаш lol. Казах го, защото напоследък много ме тормозят моите съседи (например не ми дават да си изхвърлям боклука в "техния" казан, който да подчертая е единствен за кооперацията, но според тях е техен Mad girl) , та се замислих, че дори да живеех на друго място, което не харесвам толкова, ако ми беше спокойно, щеше да е по-добре.  А за последното, Bibsi, съм 100% съгласна.

Дразнители винаги ше има... игнорирай ги колкото и трудно да ти е ...
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: май 03, 2011, 12:52:43 »

Живяла съм и в къща и в апартамент,моето лично мнение е,че предпочитам апартамента пред къщата  pardon
Сега сме си в апартамент и ни е добре  good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines