Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:41:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къща или апартамент!  (Прочетена 160199 пъти)
 
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #30 -: февруари 15, 2007, 15:05:09 »

Няма нищо по хубаво от хубавите неща но не всеки може да си ги позволи. Плачещо момиче
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 15, 2007, 15:41:22 »

Много си права vanis,но все пак всеки,който иска може да си помечтае,нали!!! Wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #32 -: февруари 15, 2007, 15:47:04 »

Много си права vanis,но все пак всеки,който иска може да си помечтае,нали!!! Wink
Мечтите не са забранени,мечтайте дори за невъзможни неща,току виж някой ден се случат! smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 15, 2007, 22:17:49 »

Няма по-хубаво нещо от това сутрин да станеш и да чуваш как пеят птички, да имаш градина с цветя,за която да се грижиш и да имаш двор,където да си седнеш и дори и без нищо да правиш просто да си починеш!Това нещо няма сравнение!А за децата......това е най-голямото богатство сигурно!
Искам и аз такааааааа!Писна ми от тази панелка! sad
А панелка пък абсурд! *crazy*Като прави някой секс на 1-вия етаж и аз примерно на 10-ия да го чувам-не не това не го идържам.За къща е ясно че и при нас няма да стане лесно,но мисля че съм готова да поживея примерно 1-2 год на квартира но пък след това  Blush
Цитат
защото не всеки ден можеш да си купиш къща,тя се купува в дългосрочен план
Да така е!За това ние мислим ли мислим.То милото въобще не мисли направо си иска къща.Аз пък съм му казала че като си дойде купуваме къща и се хваща с ремонта й сам.Той си може всичко,нали си е наше момче-българче.Е,разбира се че ще има нужда от помощ,но........ girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #34 -: февруари 16, 2007, 14:45:52 »

Успех Фиби! moil
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 18, 2007, 11:48:05 »

аз да ви споделя,до 19 годишна живях в огромна къща (на родителите ми),след това в стара загора бях в панелно студентско обжтежитие,големи купони ставаха,но когато ти се преспи се чува ужасно всеки шум,понякога съм спала с тапи за уши преди изпит.сега с милото живеем в апартамент(слава богу не панелен),не е зле но няма нищо по хубаво от къща с двор girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 26, 2007, 12:13:15 »

Абе къщата си е къща!Като си дойде милото започваме да търсим усилена,а аз дотогава ще проучвам пазара  ;)Благодаря ви за съветите! yahoo
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 26, 2007, 14:49:01 »

Успех fiibi_bg ,стискам палци!!! good
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 07, 2007, 17:20:38 »

Всичко е чудесно, но въпросът не е зададен съвсем правилно  girl_wink Аз лично искам и апартамент, и къща  Плачещо момиче vanis е много права за децата и за организацията на времето. Преди години имахме къща с 1 декар двор във вилната зона на Симеоново до София. За тези, които не знаят къде е, ще кажа, че има квартали на София, които са по-далече от Симеоново.
1995 се наложи родителите ми да вземат решение да пригодят къщата за целогодишно живеене и да се пренесем там или да я продадат и да купим апартамент в центъра.... Направихме второто и колкото и странно да звучи никой не съжалява. Брат ми беше 1ви клас, а аз 7ми. Нямахме възможност да ходим сами на училище или да се прибираме при тези разстояния. Не можеш да оставиш сами деца в празна къща извън града.  nea
За мен най-важно от всичко е да живеете в собствено жилище. Мисля, че нищо не дава по-голяма сиигурност от това  good А като изплатим заемите за апартамента след 10 години, ще си купим и къща  pleasantry - за уикендите, за лятото, за партита... важно е да си поставиш цел, другото е въпрос на време и организация  kezz
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #39 -: март 08, 2007, 13:13:08 »

Съгласна съм теб Ита,аз съм отговорила че предпочитам апартамент защото засега така ми е по удобно,но къщата си е къща.Като си изплатим 25год. заем за апартамент може и къща да поискаме.Не искам да ме разбирате погрешно,а именно че съм против къщата.Стана същото май и в темата за -Семейство или кариерата .Извинете ме :offtopic:там също бях доста категорична, но отговарям директно  и категорично на въпросите,като че нямам друг избор.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 08, 2007, 18:20:09 »

И аз искам къща във вилна зона , апартамент в града и вила на морето но няма....То вече колко хора могат да си купят даже само едното?Пожелавам на всички да имате и трите.Аз продължавам да се чудя и сега още не можем да решим какво точно искаме!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 09, 2007, 10:10:44 »

къща във вилна зона , апартамент в града и вила на морето

Е, това е идеалния вариант! Пожелавам го на всички! Good luck

Иначе ние засега ще се ограничим само с апартамент, защото определено сумите за къща тук /живея в София/ надхвърлят 150 000 евро. Ние преди две години си взехме апартамент на зелено на много хубаво място и сега вече е готов. Надявам за Великден да сме приключили с ремонтите и да посрещнем празника там. Това, което изключително много ми харесва, е че сравнително бързо стигам до центъра /20 мин. с кола/, а иначе гледката е изцяло към Витоша, а оградата на кооперацията граничи с парка на един манастир. Такова спокойствие е всеки път като отида там - чувам птичките и от прозорците е прелестен изгледа, особено вечер по залез слънце...Наистина нямам търпение да се изнесем с милото там! girl_in_love

Но каквото и да си говорим, къща с дворче и без съседи е най-доброто нещо!...Може би някои ден... girl_in_love

Фийби, важното е да се чувствате добре на местенцето, където ще живеете с любимия -да ви зарежда с положителна енергия и любов! Успех и късмет! Good luck
« Последна редакция: март 09, 2007, 10:12:41 от Harmonia » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 09, 2007, 14:16:59 »

къща във вилна зона , апартамент в града и вила на морето

Дай, Боже всеки му това ( + кола, щатлив брак и здрави и красиви дечица)!!! Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #43 -: март 09, 2007, 16:31:49 »

къща във вилна зона , апартамент в града и вила на морето

Дай, Боже всеки му това ( + кола, щатлив брак и здрави и красиви дечица)!!! Wink

Това е идеалният вариант! И аз пожелавам на всички да се сбъднат мечтите им!
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 13, 2007, 21:45:21 »

 Ита Симеоново е един от трите най-хубави квартали на София един декар струва около 250000 евро, а кадето и да си хубавите квартали са извън "града". Ние в момента сме в апартамент но надявам се че след година две ще сме в къща високо над Софето  DANCE
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines