Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 13:34:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къща или апартамент!  (Прочетена 161966 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 08, 2008, 20:38:17 »

Ехаа май това е мечта на всички ни blum И ние сега ще сменяме жилището или поне така се надяваме, но искаме къщаааааа  danceg Харесали сме си една в близост до Враца, на няма и 10км. 20 000Евро струва, а тия във Враца са по над 50 000 и са пълни съборетини, а тая и си е хубава , трябва и само една боя Wink Мечтая си за немного голяма къща с вътрешни стълби, на първия етаж стъкла от тавана до земята и гледка към кристалния басейн..... Сутрин нямам нищо против да си пия кафенцето по бански на шезлонг до басейна  give_rose
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 09, 2008, 21:58:48 »

Присъединявам се към мечтата 1tongue само да добавя и прозорците които са под дъга и става страхотна панорама Girl_sing
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 12, 2008, 09:09:50 »

Здравейте мацки,искам само да се похваля,че след близо една година борба с институциите най-накрая в събота направихме първа копка на нашата къща!!! :danceg:Сега ще се надяваме всичко да е наред и времето да е с нас, за да можем да строим по-бързо!!!Радостта ни е просто неописуема!!! yahoo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 12, 2008, 12:41:07 »

Честито  yahoo Ей това е новина, дай боже и аз да похваля до някой ден  girl_wink Дано възможно най-бързо е готова и започнете голямото лудо нанасяне  danceg
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 29, 2008, 14:28:04 »

И аз съм с двете ръце за къща! Victory Не може и дума да става за сравнение между къщата и апартамента. Няма  някакви изкуфясали пенсионери да те ядосват и луди съседи да предивяват претенции за щяло и нещяло.  tuktuk Оххххх как ми се надяваме с мойто мило да си купим къща в някое близко село до Пловдив. Силно се надявам скоро и това да стане, иначе имам толкова много идеи за обзавеждането и за гардината, че вече ще експлоадирам от тях!!! bomb
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #125 -: септември 01, 2008, 15:27:44 »

Единственото хубаво в апартамента ми е, че имам по-малко за чистене и ремонти, особено сега преди  weddingday Иначе с две ръце си предпочитам къща - кеф ти на  двора, кеф ти в градината, кеф ти да си починеш ...  Имаме наследствена къща извън града и винаги като остане време или просто и двамата ни стегнат шапките - просто се мятаме на колата и отпрашваме.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 05, 2008, 17:36:07 »

от личен опит, направо си предпочитам апартамента.ние в бг живеем в къща на 4 етажа, 2-та горните са наши, а долните на свеки...еми какво да ви кажа..по 2 дни чистя..аз докато оправя долния и отида на горния..долния пак е мръсен..ужас..и сега милото реши че иска 5 и почва да строи shok...имаме апартамент и като отида там си е истински релакс..кеффф.. tease
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 06, 2008, 03:09:52 »

Аз съм твърдо за апартамент на този етап. Не мога да си представя да се грижа за поддръжката на една къща - канализация, инсталации, външни мазилки, покриви. Да не говорим и за косене на трева и работата в двора  shock
Може би, когато живеем повече хора на едно място, ще се замисля за друга алтернатива на апартамента, като townhouse, където за външната красота пак се грижи асоциация, просто иначе не знам как бих смогнала с времето си.   nea
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 06, 2008, 07:17:26 »

Tъй като това с къщата за която споменах в един по горен пост, не стана! Неможем да намерим собствениците на тая къща, пръснали са се по държавите...та, харесах едни жилища дето се строят в подножието на Балкана. Когато обаче споменах на мъжа ми той каза "а какво ни стана с мечтата за къща, неискам да живея в апартамент".... иде ми да го убия понякога! Къщите са ми мечта, но искам ако е къща, да е къща, ако ще е гарга да е рошава дет се вика (въпреки че във враца гарга не каца  smile )а красиви къщи са БЕЗУМНО скъпи! Сега живеем в таванска гарониера без тераса с едни малки прозорчета и нямам нищо протв да живея в голямо новопостроено жилище с изглед към Балкана! Но била съм съсипвала нечии мечти....
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #129 -: октомври 06, 2008, 09:30:39 »

Гери, съжалявам за несполуката с къщата...То какво да очакваш от нашите врачани... като се заинатят за нещо и няма да ги накараш никога да си променят решението. Аз всеки път като се прибера и се размечтавам за жилище с изглед към Балкана и големи хубави прозорци. То ако това не ни е хубавото там, какво да гледаме? Стискам ти палци за промяна на плановете така както ги искаш ти. Още повече, че това да имаш различни мечти, не означава, че съсипваш нечии други, нали? Просто ще си имате още по една smile Поздрави!  girl_wink
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 23, 2008, 19:17:25 »

И ние сме за къща с писето,момичета! good
Дано живот и здраве догодина вече да сме си купили-стискайте палци... Wink
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 23, 2008, 19:24:08 »

Ние в момента живеем в апартамент, но не е наш sad. И къща нямаме sad.
Преди винаги съм мечтала за къща, но май не бихме се справили с всички отговорности по поддържането й. Предпочитам апартамент в малък блок, със свестни съседи, малък двор и т.н. Ама засега са само мечти smile.
Активен
missdenny
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #132 -: ноември 30, 2008, 22:11:23 »

къща good
Активен
monique
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #133 -: декември 04, 2008, 22:07:06 »

Аз съм за апартамент, стига да има добра изолация на стените. Грижите за една къща са много повече, както и разходите.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 05, 2008, 09:22:46 »

Ми какво да ви кажа ние имаме и къщи и апартаменти, но честно да ви кажа предпочитаме къщата. Нямаш досадни комшии само ти си си, отгоре и отдолу няма никой, имаш си дворче можеш спокойно да си излезеш и мнооого други привилегий пред апартамента. Казвам го от личен опит всеки, който има къща може да го потвърди  pardon
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines