Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:51:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката  (Прочетена 124733 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #270 -: ноември 06, 2007, 11:29:49 »

Абре, моми и гуспужииии...ей сега бях навън пред сградата да пуша и се замислих по повод вземането на булката и хорото отвън.
Моята сватба ще е през март.Така.Днес е хладно и слънчево-това е най-вероятният климат и за деня на сватбата.Ами че аз сега с блуза и палто за 5 минути умрях от студ навън,бре :girl_impossible:Ами при същите условия да съм по рокличка и отгоре с наметчица и да тропам хоро навън...на студа shok shok O_OНевъзможно ми се струва,то устата ми ще треперят,ще посинея направо,каквато съм зиморничава!Някак не си го представям.Ами ако е още по-зле времето?То вместо да се забавлявам,ще ми е досадно,студено и ще бързам да вляза на топло...Егати картинката смешна ще съм.Дали да не вземем да го пропуснем момента с хорото на студа? crazy crazy *crazy*Само поради тази причина. nea
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: ноември 06, 2007, 11:31:32 »

то от емоции и притеснение ще ти е толкоа тотпло Wink,не се притеснявай
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: ноември 06, 2007, 11:56:03 »

Верно ще ти е доста топло, сигурно ще си изпаднала в състояние което може да се опише като еуфоро-притеснено-замаяност, присъщо за всички булки и не смятам че ще забележиш студа. Пък и да го забележиш няма да умреш за 2-3 мин.  good не си пропускай хорото, само по тая причина, мила!!!!!!!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: ноември 06, 2007, 12:09:09 »

Подкрепям  fanimira ! *THUMBS*Ако това е единствената причина да не искаш този ритуал,вярвай наистина няма да усетиш нищо! :girl_wink:Последното,което ще те интересува тогава е дали няма да умреш от студ!!!Помисли по въпроса!
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: ноември 06, 2007, 12:42:07 »

Невъзможно ми се струва,то устата ми ще треперят,ще посинея направо,каквато съм зиморничава!Някак не си го представям.

Абе паднах тук с тебе, бе, шемет такъв. Е как точно пък ще ти трепери устата че и синя искала да и бъде. Я споко. Виж кво ти казват мацките - нищо няма да забележиш, ни студ, ни муд ни вятър ни мятър. Джаскай там кълки на хорото и тва е. Знаеш ли за какъв адреналин става реч в тази ситуация. Дори и да не си притеснена - както аз не бях - то организма си преживява по някакъв начин целия този стрес.
Егати, синя уста, треперещи джуки  laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #275 -: ноември 06, 2007, 12:49:55 »

Да бе, наш к'ва синя ми става устата...и трепери...гадна гледка... :!Ама може пък да подгрея с винце преди това  :Drinkz:и после..опп-пп-пааа.. :aviator:епп-ппп-паааа marionette,оооп наляво Dancer,опааа надясно, упс VIATICUM, спънах се, тва хоро така ли се играеше... insane  laugh funnytooth Викате едно хоро все ще издържа...  bigthanxchee
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: ноември 07, 2007, 17:19:37 »

Ава,миличка много се смях на последното. girl_wink
Ние май ще минем тая процедура,че хич не ги обичам тия дандании,а и милото също,а аз винаги съм си мечтала да е като по филмите.ТА май милото ще ме чака пред олтара а аз ще си изляза с шаферите само от дома(живеем заедно с милото в негов апартамент) :girl_in_love:И така ще сме ,ама има още време да го решим окончателно как е,засега е само в моята глава.А като си представя 'старите'' как си падат традиционалисти,да вземат да ни навиват за оркестър до дома,аааа мерси. hysteric
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: декември 11, 2007, 10:53:50 »

Здравейте на всички!Искам да ви  кажа, че аз съм ЗА на нашата сватба да има музика при вземането ми и всички хорца, които се играят пред домовете.Все пак надявам се това да ми се случва за първи и последен път и искам да го изживеем с милото ми така както винаги сме си го представяли  Dance2
Аз обаче искам и друго да споделя с вас: аз съм от Хасково,а моят любим е от Враца, но от 5 год. си живеем във Варна.И сега когато дойде момента да мислим и планираме нашата сватба става много сложно.Аз съм съгласна сватбата да бъде в Враца, но ми е мъчно че няма да ме вземат от бащиния ми дом и мойте родители няма да изпитат тръпката, за която и аз и те сме си мечтали дори и тайничко. :girl_cray2:Ако някой е бил в подобна ситуация много ще се радвам да ми даде съвет как преживя всичко това, защото на мен ми е много болно за това.  cray cray cray
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: декември 11, 2007, 11:06:29 »

diavalo, аз о6те не съм го изживяла, но при мен ситуацията е подобна. Ние ре6ихме,  че той 6те спи у баба си, заедно с кумувете, техните 6те се изнесат от тях рано сутринта, а моите родители, сестра ми и т.н, 6те са до6ли от предния ден и всъ6тност 6те ме изведат от къ6тата на свекитата...не знам дали ме разбра. Малко е наопаки, но при нас май вси4ко е така, така че никои не се 6а6ка вече tease
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: декември 11, 2007, 13:08:00 »

Valentinka, да ти кажа и при нас ще се получи така- аз с нашите ще съм у тях, а милото заедно с техните ще е при баба му.Така, че се опитвам да свикна с мисълта за това.А да ти кажа най-важното е на този ден да бъдем истински щастливи, а и цял живот де  любов заедно
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: декември 11, 2007, 13:19:40 »

То4но така. И на мен ми е малко терсине заради това, но просто няма как, живеем на 170км един от друг girl_wink
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #281 -: декември 13, 2007, 16:12:07 »

Валентинкар по тоя повод браво на родителите на мъжа ти  - бъдещия- че са се съгласили на такъв вариант защото майката на моя ако знаеш... първо вика - е, голяма работа ще спите вкъщи, после иска да ме праща на селото му където няма дори тоалетна, не можело да спа у кума, не можело у вуйчото, че там щели да настаняват гости, с две думи - на улицата да спя
затова мисля да се взема хотел
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: декември 13, 2007, 16:19:11 »

Ами Крея, да ти кажа, най-вайното е ти да си спокойна и свежа. Да има къде да се приготви6 на спокойствие и да се 4увстава6 добре. Та дори и да си на хотел.Може би 6те ти е най-комфортно
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #283 -: декември 13, 2007, 16:21:25 »

и аз така съм решила, но въпреки това ми е малко мъчно
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #284 -: декември 13, 2007, 16:27:20 »

 LOVING kiss2 Недей се натъжава- представи си пък да трябваше да оставаш у техните!!!! crazy Ако имаше къде да отидем с милото, направо щях да ти отстъпя нашия апартамент, ма***** им стара...ейй,много се ядосах! diablo
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines