Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 04:20:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката  (Прочетена 119720 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #300 -: януари 15, 2008, 11:00:32 »

Определено съм "за" извеждането на булката от бащината къща.Както каза iolly емоцията е несравнима иот друга страна това е гордост за всички родители,един вид уважение.Баща ми беше много горд като дойдоха да ме вземат.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #301 -: януари 15, 2008, 11:10:58 »

И аз съм ЗА ,но като няма такава възможност какво да правя ohah
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #302 -: януари 15, 2008, 11:13:44 »

И аз съм ЗА ,но като няма такава възможност какво да правя ohah

Е,щом не може,значе не може.Ще го преживееш pardon,все пак това не е най-важното.Важното е сватба да има,пък как не е важно!
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 15, 2008, 12:49:51 »

Мен няма да ме вземат,таз традиция изобщо не ни харесва с милото,та ще го направим като по филмите.Ние живеем заедно от три години.И той ще отиде с кумовете и гостите направо у съвета,а аз ще отида последна.Щ есе видим с моя мъж направо пред олтара.Охахаха. yahoo
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: януари 16, 2008, 09:35:37 »

Здравейте и от мен! Аз страшно много искам да ме вземат от родната ми къща както бях писала по-нагоре, но колкото и да го мисля няма как да стане  cray Girl_hide
Проблемът е, че аз съм от Хасково и бъдещият ми съпруг от Враца и сватбата ще е там.Все пак ако някой може да ми помогне с идейка как можем да го съчетаем много ще се радвам да ми пише.
Ако не го измислим пак ще съм щастлива в този ден, но няма да е както си го представях, а го искам най-вече заради нашите. sad
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #305 -: януари 16, 2008, 09:55:40 »

Здрасти,diavalo! Наистина Хасково и Враца са доста далече и ако тръгнат да те взимат в самия ден ще стане циганска сватба,три дена.Ако още не сте правили годеж,може да го направите по тържествено и смалко повече гости.Да дойде семейството на милото ти,кумовете,малко ваши роднини и да те "вземат".Може и музика да си викнете и да ударите едно,две хора и после айде на Враца.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: януари 16, 2008, 10:11:21 »

Здравей Mariana, благодаря ти за бързият отговор! Ние вече направихме годежа почти както ти си ми предложила.Доидоха неговите родители и ме взеха от Хасково както си му беше редът и хайде после във Враца.Аз дори обърках малко темите и съм писала в тази тема как точно мина ритуалът, но малко по нагоре ( за объркването съжалявам  blush ) . Но си права, че ще стане като циганска сватбата ако тръгнем да пътуваме толкова голямо разстояние  Wink
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 20, 2008, 11:41:32 »

аз съм за взимането на булката от дома и (стига да има възможност)........това е емоция не само за булката и родетелите и но и за всички присъстващи!мен ще ме вземат от нас както подобава!
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 23, 2008, 11:51:18 »

Оф да ви кажа на мен хем ми се иска да ме вземат от вкъщи, хем като си помисля колко притеснения хич не ми се ще, но при всички случаи моята половинка държи на вземането, баща ми също и предполагам че поне за това ще се съборазя с тях, защото за всичко друго са ми дали свобода, мисля че е справедливо.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 24, 2008, 15:34:03 »

Подкрепям мнението, че трябва булката да се вземе от дома й и мен ще ме вземат "подобаващо" с всичките му салтанати  girl_wink
Активен
мира
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #310 -: януари 24, 2008, 17:25:48 »

Абсолютно съм съгласна с мнението, че трябва да се спазва традициата за вземане на булката Bravo
Това е изключително трогателен момент, макар, че наистина може да се спести някой от инструментите danceg
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 29, 2008, 14:31:46 »

И аз съм абсолютно ''за" булката да се взема от собствения и дом.Нашата сватба е още далече(през юли),но сме се разбрали,че ще си ме вземат от вкъщи.Нищо,че разстоянието,което трябва да се пропътува в двете посоки е около 200 км.Аз си държа много да си ме вземат от дома и хич не ме е грижа на колко от гостите това ще им хареса.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 30, 2008, 10:24:05 »

Ех момичета и аз исках така,но нашето разстояние е около 350км в едната посока и като седнах и размислих сама стигнах до извода, че неискам да се подлагам на това.Така или иначе от 6 години вече само пътувам Варна- Хасково; Варна- Враца; Варна - София; и по няколко пъти на месец и мисля , че в този ден ще си го спестя.Знам какво означава това вземане за мама и тати,но знам че те ще ме разберат и ще преценят правилно ситуацията. Wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: февруари 10, 2008, 11:25:05 »

Ех момичета и аз исках така,но нашето разстояние е около 350км в едната посока и като седнах и размислих сама стигнах до извода, че неискам да се подлагам на това.Така или иначе от 6 години вече само пътувам Варна- Хасково; Варна- Враца; Варна - София; и по няколко пъти на месец и мисля , че в този ден ще си го спестя.Знам какво означава това вземане за мама и тати,но знам че те ще ме разберат и ще преценят правилно ситуацията. Wink

Напълно те разбирам, незнам къде ще е вашата сватба, и няма да есъщото както от вкъщи, но може да импровизирате взимането от хотелска стая или нечий апартамент. Пак татко ти ще си те изведе не е същото но може пак стане много хубаво.
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 10, 2008, 12:59:14 »

Аз също съм за взимане на булката от дома й.Милото ще ме вземе от нас / 140 км. в едната посока /, но все пак не са 350 км. като на diavalo и ще се справи.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines