Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:14:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравословно и рационално хранене  (Прочетена 160799 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 14, 2007, 22:54:47 »

От утре се мятам в зоната.За целта си взех кухненска везна,много ми е сладка.Вижте я

Ще споделям резултатите!!!
хей ilusion ти нали поръча роклята вече?внимавай да не отслабнеш много и после да не ти става,т.е. да ти е голяма! girl_wink
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 15, 2007, 08:06:28 »

Ще я свием!!! danceg kiss2
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #17 -: февруари 15, 2007, 17:41:48 »

Ще я свием!!! danceg kiss2

Така е! Само да не е точно преди сватбата- че тогава може и да няма време за свиване...да внимаваш secret
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 15, 2007, 23:29:47 »

аз сам си измислила сама здравословна диета.
закуска-мляко активия
2л. вода на ден,никаква сол и сладко,само варено и печено месо,никакви пържени истории,чипсове и други такива баластри smile само дето понякога откачам и ям огромна порция пържени картофи или цяла кутия шоколадови бонбони  blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 15, 2007, 23:45:50 »

аз сам си измислила сама здравословна диета.
закуска-мляко активия
2л. вода на ден,никаква сол и сладко,само варено и печено месо,никакви пържени истории,чипсове и други такива баластри smile само дето понякога откачам и ям огромна порция пържени картофи или цяла кутия шоколадови бонбони  blush
Ето това с цялата кутия шоколадови бонбони ми е много познато.Доставя ми огромно  удоволствие!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 16, 2007, 12:04:59 »

аз сам си измислила сама здравословна диета.
закуска-мляко активия
2л. вода на ден,никаква сол и сладко,само варено и печено месо,никакви пържени истории,чипсове и други такива баластри smile само дето понякога откачам и ям огромна порция пържени картофи или цяла кутия шоколадови бонбони  blush
Ето това с цялата кутия шоколадови бонбони ми е много познато.Доставя ми огромно  удоволствие!

Оооох, и на меееееееен!!! hysteric Аз направо си купувам кутия с 1 кг. течен шоколад!!! Curtsey blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 18, 2007, 02:56:23 »

От утре се мятам в зоната.За целта си взех кухненска везна,много ми е сладка.Вижте я

Ще споделям резултатите!!!
Кажи как е?Има ли ефект или е твърде рано?И как се чувстваш?Мен пък сега ме е налегнала една работа и драстично намалих яденето ,а дънките ми все така опънати! shok
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #22 -: февруари 18, 2007, 05:13:44 »

От утре се мятам в зоната.За целта си взех кухненска везна,много ми е сладка.Вижте я

Ще споделям резултатите!!!
Кажи как е?Има ли ефект или е твърде рано?И как се чувстваш?Мен пък сега ме е налегнала една работа и драстично намалих яденето ,а дънките ми все така опънати! shok

И аз съм точно така, fiibi. Но като си помисля колко сладолед изядох тази вечер... girl_impossible
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 18, 2007, 11:36:26 »

ами да ви кажа мисля,че е рано за резултати,но определено се чувствам по-добре.Не прекалявам с храната и ми е едно лекооо Blush :sarcastic:Ще ви държа в течение!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 18, 2007, 11:39:37 »

ох и на мен ми направиха (една диетоложка)една здравословна диета за която ми трябва такава везна,но много ми се струва шантова да меря всеки пат колко ям sad
ilusion споделяй резултати  как се справяш girl_wink
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #25 -: февруари 18, 2007, 11:59:28 »

Но колкото и да се опитвам да наблягам на здравословното хранене, имам едно много голямо прегрешение- "diet Coke."  Даже сама се ядосвам на себе си, защото съм си докарала храносмилателни проблеми, заради газираното, но всичко друго мога да откажа, но не и това!

И аз имам същия проблем, само че с диетично Пепси, и съм убедена, че става въпрос за пристрастяване sad Ако ви кажа какво количество изпивам на ден, направо е страшно. Че не се дебелее от това, не се дебелее, но е вредно по редица причини...
« Последна редакция: февруари 18, 2007, 12:01:31 от Marina » Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 18, 2007, 18:46:44 »

Оооох и на мен това ми е голяма болка. Определено никак , ама никак не се храня здравословно... Почти винаги "на крак" между другото. По-скоро като задължение, което трябва да се свърши, отколкото като удоволствие. От това определено не се отслабва, а само води до проблеми със стомаха...
Иначе моето голяяямо прегрешение в последно време са сладките неща  blush /нещо все не успявам да им устоя/. Имам още едни 5 кг. наследство от бебка, които трябва да сваля до края на март ... Blush и от миналата седмица съм започнала да хапвам по-леки неща като плодове и салатки, но 14 февруари ... и разните щоколадови изкущения...  blush направо ме провалиха. Сега почвам пак и ще видим.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #27 -: февруари 18, 2007, 20:24:28 »

Скъпи девойки сладки - като съм ви гледала по снимки и една от вас не е даже закръглена, да  не говорим за дебела. Сигурно аз тука съм най-напред с килцата, а диета не съм пазила от тийнеиджърските си години. Я стига сте се мъчили и си хапвайте - от всичко и с мярка и така  Torte pullpigtails
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 19, 2007, 05:03:53 »

Скъпи девойки сладки - като съм ви гледала по снимки и една от вас не е даже закръглена, да  не говорим за дебела. Сигурно аз тука съм най-напред с килцата, а диета не съм пазила от тийнеиджърските си години. Я стига сте се мъчили и си хапвайте - от всичко и с мярка и така  Torte pullpigtails
Аз диети не искам и не мога да пазя!Голям чревоугодник съм.Доставя ми удоволствие да с ехраня,кофти че нямам време за приятно и дълго хранене!А диетите ме депресират!Само при мисълта че не трябва да ям нещо и започвам да го искам повече от всичко! tease
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #29 -: февруари 19, 2007, 14:26:40 »

Аз също не мога да се похваля със здравословно хранене въпреки че доста нездравословни неща не обичам.Например сладките неща,ако ми дадеш торта или салатка(каквато и да е) ще взема салатката и изобщо няма да ме съблазни тортата.Сутрин не закусвам,на обяд ям каквото дойде(от банички и дюнери до истински обяд).Виж вечерята е както трябва,със салатка и основно,със или без десерт.Обикновенно готвя манджите със запръжка като запържвам морковите и доматен сос, защото така са ми по вкусни,кромид не слагам защото не обичам.Както и да ям от 17 годишна съм си 44-46кг.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines