Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:50:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравословно и рационално хранене  (Прочетена 161278 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #30 -: февруари 19, 2007, 17:43:52 »

Както и да ям от 17 годишна съм си 44-46кг.

Знам си аз, че сте тънки девойчета. Аз сега съм около 60кг (нормално съм около 53). Преди две години имах проблеми с преглъщането и си сериозно си мислех, че ще умирам когато паднах под 50кг   ROFL. Лежах по болници и прочие, а то тука половината форум така си живеел (под 50 кг)  crazy. За да сложа нещата в перспектива - аз съм 1.64. girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #31 -: февруари 20, 2007, 08:49:20 »

Както и да ям от 17 годишна съм си 44-46кг.

vanis си е направо за завиждане. Аз под 50 кг не съм падала от преди 2-3 години. Но и не обичам диети (като fiibi), така че се опитвам да работя с това, което Господ ми е дал. sarcastic Ако ми е натоварено, забравям да ям и само това ми помага да сваля килограмите. В същото време не готвя, защото почти не ми остава време и с храненето навън е много трудно да поддържам равносметка.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #32 -: февруари 20, 2007, 10:11:14 »


Знам си аз, че сте тънки девойчета. Аз сега съм около 60кг (нормално съм около 53). Преди две години имах проблеми с преглъщането и си сериозно си мислех, че ще умирам когато паднах под 50кг   ROFL. Лежах по болници и прочие, а то тука половината форум така си живеел (под 50 кг)  crazy. За да сложа нещата в перспектива - аз съм 1.64. girl_wink

Silverarrow, видяхме те и тебе колко си фина и нежна на всички снимки, и каква готина булка си била!  tease

Аз също не съм падала под 50 кг от няколко години, но най-важната е спортната форма според мен, цифрата- не толкова  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 20, 2007, 12:17:05 »


Знам си аз, че сте тънки девойчета. Аз сега съм около 60кг (нормално съм около 53). Преди две години имах проблеми с преглъщането и си сериозно си мислех, че ще умирам когато паднах под 50кг   ROFL. Лежах по болници и прочие, а то тука половината форум така си живеел (под 50 кг)  crazy. За да сложа нещата в перспектива - аз съм 1.64. girl_wink

Silverarrow, видяхме те и тебе колко си фина и нежна на всички снимки, и каква готина булка си била!  tease

Аз също не съм падала под 50 кг от няколко години, но най-важната е спортната форма според мен, цифрата- не толкова  good

Ааа, да!!! Съгласна съм!!! girl_in_love

Аз под 50 кг. не мога да бъда при моите 177 см., просто ще изглеждам ужасно!!! Но иначе съм си около 65 и така се чувствам добре!!! blush

Но пък какво толкова сме се запритеснявали з акилцата, щом любимите така сани харесали..., остава само да поддържаме форма!!! любов заедно
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #34 -: февруари 20, 2007, 16:43:11 »

Но пък какво толкова сме се запритеснявали з акилцата, щом любимите така сани харесали..., остава само да поддържаме форма!!! любов заедно

Това е най-важното- да запазим добрата форма през годините! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 20, 2007, 16:45:05 »

Но пък какво толкова сме се запритеснявали з акилцата, щом любимите така сани харесали..., остава само да поддържаме форма!!! любов заедно

Това е най-важното- да запазим добрата форма през годините! good

Даа, точно така!!! girl_wink
И след бременността да си върнем фигурата!!! Curtsey girl_wink
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #36 -: февруари 23, 2007, 13:31:32 »

Покрай абитуриенската ми вечер започнах да се следя за сефте на кантар, защото исках да сваля. Е, свалих 5-6 кг. с опустошителни диети. Бях станала 50 кг. и няма да ви казвам, че изглеждах като болна от анорексия. А съм 172 кг. Адски грозно слаба. След това възвърнах 53-54 и се ядваше. Но оттогава не съм се теглила на кантар, а използвам сантиметър по простата причина, че спортувам редовно и мускулната ми маса тежи доста повече от евентуалното наличие на сланинки. Може да изглеждам 52, ама съм 55 да речем. Така, че, момичета, както каза Марина - важното е как изглеждаш, а не колко тежиш. Защото теглото е адски относително нещо като се има предвид различните структури и височини  pleasantry
Иначе на повечето от вас ще препоръчам закуската .... ако съумеете да изтеглите яденията с едно напред ше се чувствате в супер форма и няма да пълнеете:)
В къщи аз обикновено хапвам по-рано като се прибера - към 16.00 - 17.00, докато съпругът се връща към 19.00 - 20.00 и на него му слагам тогава. Просто защото ако стане много късно и хапна ми се гади ...
А и общоизвестно е, че за предпочитане е последното хапване за деня да е до 18.00 часа smile

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 23, 2007, 14:01:36 »

Дивичка, много съм съгласна с теб!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 26, 2007, 12:39:19 »

Това с последното хапване за деня ми е много трудно да го спазвам.И как иначе като в момента работя до около 1-2 ч през ноща и е нормално да съм гладна по това време.И разбира се пак хапвам нещо на крак.Решила съм обаче като мине сегашната лудница около работата ми да започна твърдо да се храня здравословно.Трябва да се предпазваме от инфаркт ,инсулт и атеросклероза,нали?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 26, 2007, 13:25:27 »

... да започна твърдо да се храня здравословно.Трябва да се предпазваме от инфаркт ,инсулт и атеросклероза,нали?

Дааааам, много е важно да сме здрави, за да имаме здрави и красиви бебчета!!!! good
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 26, 2007, 17:18:57 »

Момичета,искам да споделя с вас,че откакто съм в зоната се чувствам много добре.Имам енергия,а същевременно си похапвам нормално,само че всичко тегля на кантара :sarcastic:И май даже започвам да свалям *blush*но когато има по-добър резултат ще се похваля.
p.s.яде се и вечер,даже има и закуска преди сън sarcastic
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 26, 2007, 17:49:39 »

Ей Ваня не си ми казала за "зоната на здрача"  sarcastic Ако има резултати може и аз да пробвам  LAUGHTER
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 26, 2007, 17:52:26 »

Юле,не съм ти казала,защото нямаш нужда миличка LOVING
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 26, 2007, 17:56:45 »

Абе малко около коремчето не съм добре и се чудя как без упражнения да се подобря. Голям мързел съм  blush
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #44 -: февруари 27, 2007, 14:13:20 »

Юли .... за корем не са аадължителни коремните преси. Аз поддържам коремчето с ритници. Кикбоксинг.
Мразя коремните преси. Но ако си мързеливичка и живееш в жилищен блок на по-горен етаж.... ти препоръчвам само да зарежеш асансьора. Изкачвай стълби  pleasantry Ше стегнеш бедъра, дупето, че и коремните мускули  pleasantry
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines