Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:22:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Почистващи препарати!  (Прочетена 263255 пъти)
 
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #315 -: септември 29, 2011, 13:16:25 »

Вероятно зависи и от гланца на плочката.Ние имаме две бани ,в едната плочките са матирани с как да го нарека порички /наподобяват кожа/ в керемиден свят в съчетание с бежови ...та на тъмните пробввах и с подсушаване и пак остават бели петна,а в другата ни баня плочките са гланицирани сравнително тъмни на цвят и след подсушаване нямам нито едно петно ...странна работа crazy
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #316 -: септември 30, 2011, 21:43:43 »

Момичета, помагайте. Какво ползвате за почистване на естествена кожа? Препоръчаха ми амоняк, но първо неприятно мирише, второ не забелязвам голяма разлика. 
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #317 -: септември 30, 2011, 22:39:40 »

Rozovka v DM  има едни вълшебни гъби, чисто бели в картонена опаковка, казват се Schmutzradierer. Тези гъби аз ги използвам за почти всичко захабено - загоряла фурна например, но уникално почистват бежова изкуствена кожа на столовете без никакъв препарат, само с вода се мокрят. Една кутия е 6 - 7 лв, вътре са 4 или 6, не помня. Пробвай уникални са  наистина smile
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #318 -: октомври 04, 2011, 11:39:08 »

Много ти благодаря, kiwi, като минавам през някой DM ще потърся и ще споделя впечатление!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: октомври 05, 2011, 16:53:13 »

Rozovka v DM  има едни вълшебни гъби, чисто бели в картонена опаковка, казват се Schmutzradierer. Тези гъби аз ги използвам за почти всичко захабено - загоряла фурна например, но уникално почистват бежова изкуствена кожа на столовете без никакъв препарат, само с вода се мокрят. Една кутия е 6 - 7 лв, вътре са 4 или 6, не помня. Пробвай уникални са  наистина smile
Mерси,че споделихте,тъкмо се чудех с какъв препарат да почистя столовете и дивана  Flower
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: януари 22, 2012, 19:20:01 »

Момичета, помагайте. С какво да почистя ръждата от ютията girl_impossible
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: януари 30, 2012, 13:33:36 »

Много ти благодаря, kiwi, като минавам през някой DM ще потърся и ще споделя впечатление!



Аз също ги ползвам много съм доволна smile
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: май 10, 2012, 22:14:04 »

Момичета идвам с голяма молба.
Купихме си нова кола,но предишния собственик е имал 3 кучета и 5 години колата не е водена на автомивка за вътрешно почистване.Космите ги махнах,но мирише ужасно.А имаме дете,а и на самите нас ни е кофти да се возим и да мирише толкова непричтно  angry
Имате ли някакви идей как мога да махна миризмата?Всичко бих пробвала.Само да кажа,че изпрах седалките и тавана и пак много мирише.Купихме спрей за 5 евро и го изпръскахме целия и пак мирише.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: май 10, 2012, 22:19:43 »

matsinka, защо не повикате фирма за професионално почистване? Съмнявам се да има препарати за широка употреба, които да се справят с прблема. Трябват ви професионалисти.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 11, 2012, 06:59:39 »

matsinka трябва да идете на автомивка, не знам при вас как е, но тук има опция да се махнат седалките и да се изперат изцяло, със специални машини, предполагам, че ти това няма как да го направиш по същия начин като на автомивка, пробвай, мисля че за повече време се оставя колата
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 27, 2014, 08:36:04 »

Моля ви дайте ми някакъв хубав препарат за карамичен плот? Новатор съм с тези плотове, и нещо ми е трудно с препаратите...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #326 -: март 27, 2014, 11:52:05 »

Аз лично ползвам Циф крем за плота. Но това е при сериозни налепвания. Веднъж например мъжът ми кипна мляко със захар вътре - щеше да прави нишестета. Така се омаза всичко, че помислих котлоните, че са за изхвърляне. По принцип най-доброто е още при кипването на нещото, да избършеш с кухненска хартия. Виж специално за твоята марка какво пише като почистване в упътването. В никакъв случай не използвай абразиви!
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 27, 2014, 22:52:33 »

Ами с Бош сме, ама не знам точно къде сложих упътването, но ще погледна, иначе за абразива не бих и помислила. Просот препарата който ползвам не ми чисти достатъчно добре.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #328 -: юни 27, 2014, 09:41:34 »

Я да ви питам дали има такова животно?! Търся си препарат, с който да си измия пералнята отвътре - нещо, което да почисти тръби, барабани и тн. Т.е. трябва ми нещо, което наподобява този препарат за съдомиялната, който се пуска на празна машина и прочиства тръби, уплътнения и др. Чекмеджето на пералнята (там, където се слагат прах и омекотител) го вадя и мия, но все пак остава по малко мръсотия по самата машина и няма как да бръква навътре. Някакви предложения? idea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #329 -: юни 27, 2014, 14:57:42 »

Слагаш белина в чекмеджето за прах и пускаш някоя кьса програма. А в това за омекотител сипи малко оцет, за да неутрализира накрая белината.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines