Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 05:10:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ритуалът за настъпването  (Прочетена 55030 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 30, 2007, 11:05:20 »

е то се изчаква да подпише и младоженеца,така вече сте законно семейство и хоп ти му скачаш на крачето laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 30, 2007, 11:42:41 »

Момичета ,като чета какво сте писали много се забавлявам. laugh  DANCE :laugh:Явно настъпването е доста весела част от ритуала. Аз мисля,че няма да посмея да го настъпя ,защото може и да не подпише.  P-(Чувала съм и за такива случаи. Честно казано не знам как ще реагира-може да се разсърди ,но може и да се разсмее. По-добре да не рискувам.

Стига бе, кво ме направи ти?  crazy Наистина ли мислиш, че ще се разсърди? Това е толкова весел и закачлив ритуал, в който няма място за никакво сърдене, я не се притеснявай!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 31, 2007, 20:54:55 »

мила ти като го настъпиш той ще е подписал така че мърдане няма *THUMBS*действай смело и не се колебай!ако не аз имам опит и ще го настъпя хубаво!моето мъжле го очакваше но дори и той ме гледа с очудване а после така се смя yahoo
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 05, 2008, 13:59:31 »

булките сме с предимство, защото обикновено сме с дълги дълги поли и няма как младоженецът да ни намери крачето Wink задължително след неговия подпис ще го издебна witch
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 05, 2008, 14:11:14 »

Аз мисля, че ще почна да се дърпам настрани докато се връщам, че той милото само за това говори, как щял да ме издебне, като нищо ще почна да подскачам предварително   crazy
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #125 -: февруари 06, 2008, 20:42:36 »

Аз не го харесвам този ритуал. В някои случаи е забавно ,но в други ми се струва грозно.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 06, 2008, 22:12:15 »

Аз си мисля, че като съм с дълга рокля той няма никакъв шанс blum Но пък аз алкохол не пия по принцип, така, че нямам шанс да си изпия чашата до дъно преди него. Май питката, която се разчупва ще решава кой ще командва. Поне аз за тези трите неща се сещам, които уж определят кой кого smile
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 06, 2008, 22:16:05 »

Хехе, това с настъпването е готино. Сега му казвам на милото, че трябва да ме остави аз да го настъпя и той: това къде го пише? И аз му казах че във форума, а той обяви че ние жените само се подкрепяме и че ще падне люта битка кой кого   tease   laugh
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 07, 2008, 15:53:30 »

А всъщност защо се прави този ритуал-за да е по-весело или с друга цел?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 07, 2008, 15:59:53 »

весело става в зависимост от начина по който го направиш!!иначе се смята че който настъпи другия пръв той ще командва в къщи ритуал като онзи със питката и шампанското!!при мен беше много смешно как се запретнах и затичах да го настъпвам
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #130 -: февруари 10, 2008, 12:52:06 »

Аз няма да го настъпвам, той ако иска да ме настъпва. То всички знаят ,че той командва Wink
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 12, 2008, 12:45:50 »

И на мен ми харесва ритуала с настъпването.Бях на сватба, на която явно младоженците се бяха разбрали да не се настъпват или бяха забравили, не знам.Всички ги гледахме в краката  ROFL и чакахме да видим кой кого ще настъпи, но нищо. Все си мисля, че освен ритуал това донякъде прави по-забавен и не толкова сериозен самият ритуал по подписването.Всички бяха сериозни, никой не се усмихна, определено  липсваше тази нотка.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #132 -: февруари 12, 2008, 13:18:37 »

При нас нямаше настъпване, не бих казала че беше сериозен ритуала, повечето от гостите ни нали не разбираха и всеки път мъжа ми като кажеше нещо на български и те избухвах в смях... При целувката, жената която води ритуала ни каза "сега можете да се целунете" моя човек обаче не разбира, и аз така му се "хвърлих" беше забавно, на мен настъпването не ми харесва някак си не ми се иска да настъпя любимия си...  nea
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 19, 2008, 17:26:57 »

това с настъпването съм го виждала на всяка сватба накоято съм ходила, много е забавно  laugh ще се постарая аз да настъпя, въпреки че се знае кой командва хихиих
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 20, 2008, 09:49:18 »

и аз на всяка сватба съм виждала настъпването blum, много е забавно и става доста весело, затова и аз мисля да настъпя  pardon
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines