Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:45:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 178681 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 02, 2007, 20:14:31 »

Нямай каквито и да е угризения, все пак това е моминското ти парти.А и за в бъдеще едва ли ще са много случаите когато ще се прибираш по "нощите" след купонясване с приятелки... Girl_sing.....абе ЗАБАВЛЯВА СЕ максимално... danceg
Отдай се на купона до край и не му мисли толкова-все ще измислиш нещо - и ние живеем заедно,но мисля че всеки ще си има отделен купон и накрая всеки ще се прибере когато му писне от всичката шумотевица-гадното е ако се засечете някъде tease End
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 04, 2007, 14:13:13 »

Момичета помагайте!!!Искам да направя покани за моминското си парти,но незнам какво трябва да пише вътре!! blushАко на някой му хрумне някаква идейка ще бъда много благодарна!!! @}->--Благодаря предварително!!! god
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 04, 2007, 14:16:15 »

Момичета помагайте!!!Искам да направя покани за моминското си парти,но незнам какво трябва да пише вътре!! blushАко на някой му хрумне някаква идейка ще бъда много благодарна!!! @}->--Благодаря предварително!!! god
о да много добра идея
нека да помислим good
Активен
Mai4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #168 -: май 04, 2007, 21:05:21 »

Даваите идеи!!!!
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #169 -: май 07, 2007, 17:10:13 »

О, аз правих моминско парти тази събота. Съчетах го с рождения си ден. Малко е далеч от сватбата, ама заминавам за Бургас. Май и там ще правя друго.
Та не беше нещо супер организирано. Бяхме аз и 3 от най-близките ми приятелки ( за съжаление не всички са в БГ или в София). Беше под надслов "Доброто старо време, когато нямахме мъже". И правихме това което правихме тогава - първо на барче в Студентски град и после на жива музика в Маската (едно време постоянно ходихме на група PIF - така се запознах и с приятеля ми. Като по поръчка точно те свириха). ......... Няма да обяснявам с подробности как сме си изкарали... Само ще кажа че по едно време група младежи, които пък бяха на ергенско парти ме подхвърляха въвъ въздуха. Едвам се прибрах жива.......... Това парти за мен беше пример за оптимален кеф с минимални усилия.
Доброто старо време наистина беше добро.... Решихме да повтаряме излизанията под този надслов поне веднъж на месец - два.
Е като се прибрах мъжа ми беше се натемерутил (естествено не спеше), ма кат видя че не му обръщам внимание и спря да се цупи.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #170 -: май 07, 2007, 22:59:08 »

А аз днес тайно трябваше да подшушна на братята и приятелите на моята бъдеща половинка, че трябва вече да замислят и да организират нещо за неговото ергенско парти. danceg
Активен
Nikolaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Привет на всички!


« Отговор #171 -: май 08, 2007, 10:19:54 »

Скоро наближава деня за момиското ми парти, но не сам решила какво точно да направим с приятелките ми. Моля ви дайте изпробвани предложения!
  Girl_sing
« Последна редакция: май 08, 2007, 10:36:14 от fiibi_bg » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 08, 2007, 10:38:04 »

Момичета тази тема я преместих тук,защото не се отнася само за Ергенско парти,а и за моминско!Надявам се така да е по-полезна!
Активен
selin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 08, 2007, 14:09:13 »

Аз съм за моминско порти, но още не съм решила какво точно да направим с момичетата за да бъде незабравимо.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 08, 2007, 21:08:12 »

ще ви кажа на мен какво моминско парти мислеха да ми правят моите приятелки(не се осъществи angry)да се съберем десетина момичета в апартамента на някоя от тях-да има музика и алкохол и по някое време да дойде стриптизьор за настроение,а по-късно вечерта да продължим в дискотека *THUMBS*планът много ми харесваше,но се оказа невъзможен за изпълнение(дълга история) nea
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 09, 2007, 09:35:10 »

ще ви кажа на мен какво моминско парти мислеха да ми правят моите приятелки(не се осъществи angry)да се съберем десетина момичета в апартамента на някоя от тях-да има музика и алкохол и по някое време да дойде стриптизьор за настроение,а по-късно вечерта да продължим в дискотека *THUMBS*планът много ми харесваше,но се оказа невъзможен за изпълнение(дълга история) nea
ЕЕЕ ЖАЛКО
ще се да се получи като по филмите
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 09, 2007, 09:40:01 »

Момичета, вие кога смятате да бъде моминското / ергенско парти? Аз си мислех да е една семица преди сватбата, че ако е предната вечер на сватбата и двамата ще сме  bad
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 09, 2007, 09:48:03 »

Момичета, вие кога смятате да бъде моминското / ергенско парти? Аз си мислех да е една семица преди сватбата, че ако е предната вечер на сватбата и двамата ще сме  bad
ооо в никакъв случай ве4ерта преди великият ден
според емн най-добре една седмица преди сватбата
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 09, 2007, 09:58:28 »

 danceg значи мнението ми се потвърждавааа!
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 09, 2007, 13:03:40 »

Твърдо ЗА с всичките ЕКСТРИ. Ako си нямаме доверие за какво да се женим?
Весели партита на всички  Party time
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines