Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:56:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 178672 пъти)
 
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #120 -: февруари 20, 2007, 22:17:34 »


Но аз ще имам парти ако ще свекървата да плоудее от яд Oh my ... drinks yahoo dance crazy

Ай, твоята свекърва звучи доста страховита, и за роклята ти се бърка, за булото тропа с крак, сега пък и за партито ли ще се меси? Успех, junglegirl, май не е лека задачата ти, жалко е, че трябва и за нея да се тревожиш, какво ще и е угодно и какво- не  crazy
а не.... *ROFL*не е страховита,напротив държи се добре с мен,но е човек с принципи и някак си се ужасява от мисълта някакъв стрийпизиор да се върти покрай "снахата" secret
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #121 -: февруари 23, 2007, 16:56:02 »

Аз вече мога да се похваля, че подочух от кумата ми, че организацията на моминското ми парти е в ход (тук е традиция кумата и шаферките да го организират- а от бъдещата булка се изисква само да се появи).  danceg danceg drinkz drinks
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 23, 2007, 17:03:04 »

Аз вече мога да се похваля, че подочух от кумата ми, че организацията на моминското ми парти е в ход (тук е традиция кумата и шаферките да го организират- а от бъдещата булка се изисква само да се появи).  danceg danceg drinkz drinks

Бравооооо Bravo, много се радвам и ЧЕСТИТООООООО CHEERS Много хубао да си изкарате и много да се забавляватееееее drinkz Dance girl_in_love любов заедно look drinkz drinks
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 23, 2007, 17:38:51 »

Добре за организацията. Но я ми кажете кой плаща когато е в заведение????? scratch one-s head
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #124 -: февруари 23, 2007, 17:43:38 »

Добре за организацията. Но я ми кажете кой плаща когато е в заведение????? scratch one-s head

Тук кумата и шаферките плащат за булката--нещо като последен подарък от приятелките преди сватбата.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 25, 2007, 11:10:46 »

аз смятам,че е добре да има както и ергенско така и моминско парти *ROFL*добре е няколко дни преди сватбата да се повеселим да забравим за малко за цялата организация и притесненията около тържеството tease
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 26, 2007, 17:23:16 »

Аз също смятам, че щом е парти, значи е хубаво. Нашите ще са поне 2 седмици по-рано. Той иска неговото да е на вилата на село и да си доведат музика. Мисля, че неговите приятели могат да го изненадат с нещо по-тока Dance2 Dance2 Dance2, но............. аз си имам шпионин........... и той го знае и ще внимава (надявам се че........ няма да има  marriage)
Моето парти ще е на Слънчев бряг (да използвам едно последно кратко моренце без половинката - не че ще правя нещо просто ...... малко той да е нащрек и да се чуди дали не правя нещо ) Ще отидем за един weekend с няколко приятелки ще се попечем, ще зе смеем, ще отидем на диско или кръчма и най-вече ще се забавляваме. Няма да има стриптизьори...... освен тези на плажа  smoke smoke smoke Ice_cream Ice_cream Ice_cream
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 26, 2007, 17:30:06 »

Това за Слънчев бряг и на мен ми допада като идея.  LAUGHTER
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 28, 2007, 16:26:33 »

Това за Слънчев бряг и на мен ми допада като идея.  LAUGHTER

Нали???
Преди да се сгодим бяхме разделени известно време и сега той е доста нащрек crazy , но нищо не ми забранява. Напротив. Но аз не искам да прекалявам. Затова моминското парти го планирам като последното ходене на море "по женски" и бе з него. В крайна сметка оттук насетне вече сме НИЕ нали!!!! любов заедно любов заедно любов заедно любов заедно любов заедно
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 28, 2007, 16:37:48 »

Абсолютно. Ние така или иначе сме като д... и гащи  sarcastic  ходим заедно навсякъде. Може и аз да си спретна нещо. Жалко е обаче, че и най-добрата ми приятелка и сестра ми няма да могат да пътуват защото ще са с коремчета  kezz
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #130 -: февруари 28, 2007, 16:43:14 »

Това за Слънчев бряг и на мен ми допада като идея.  LAUGHTER

Нали???
Затова моминското парти го планирам като последното ходене на море "по женски" и бе з него. В крайна сметка оттук насетне вече сме НИЕ нали!!!! любов заедно любов заедно любов заедно любов заедно любов заедно

Така е!  good Това е шанс да сте за последно само по женски, оттам нататък половинката става номер едно (те не че не са номер едно за нас и сега, но такава е приказката)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 12, 2007, 14:45:46 »

АЗ СЪМ ЗА !!! ЕРГЕНСКОТО И МОМИНСКОТО ПАРТИ !!!
ТРЯБВА ДА Е ВЕСЕЛО !!!
А И КОГА ДРУКПЪТ ЩЕ МОЖЕТЕ ДА ИМАТЕ ТАКОВА ПАРТИ  yahoo
НЕЗАБРАВИМО ИЗКАРВАНЕ НА ВСИЧКИ  Плачещо момиче  danceg  yahoo
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #132 -: март 12, 2007, 15:51:04 »

А И КОГА ДРУКПЪТ ЩЕ МОЖЕТЕ ДА ИМАТЕ ТАКОВА ПАРТИ  yahoo

Така е! Веднъж ни се отдава да имаме моминско/ергенско парти, затова нека да изживеем момента! DANCE DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 12, 2007, 15:53:03 »

 Bravo    yahoo Bravo   yahoo  Bravo    yahoo Bravo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 13, 2007, 16:07:00 »

напълно съм съгласна с вас момичета :bravo:трябва да има както ергенско така и моминско good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines