Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 22:04:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: какъв маникюр си направихте за сватбения ден
никакьв - 3 (1.5%)
интересен - 152 (76.8%)
обикновен - 43 (21.7%)
Общ брой гласове: 196

Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какъв да е лакът за ноктите?  (Прочетена 164834 пъти)
 
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #405 -: октомври 15, 2009, 09:32:19 »

Sianchys,
 напълно съм съгласна с теб,че ако поддържаш собствените си нокти по редовно,нямаш нужда от ноктопластика... ще видим аз колко ще съм сериозна преди сватбата smile
моделите ,които си публикувала също са много подходящи,особено първия  heart
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: април 21, 2010, 14:18:41 »

   
 
или това
 http://lindanail.com/?tag=manicure
« Последна редакция: април 21, 2010, 14:20:50 от Vessy » Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 21, 2010, 14:26:46 »

 girl_wink  Пак съм аз, но намерих един сайт с много интересни и нежни декорации за нокти

http://www.album.bg/violet/albums/9279/
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юни 09, 2010, 16:06:09 »

Здравейте момичета. Казвам се Деси и имам фризьорски салон в гр. Пловдив. Занимавам се професионално с маникюр, педикюр и ноктопластика  smile Преди 1 месец беше и моята сватба и се запалих по форума.
Ако Ви интересува нещо конкретно може да ме питате в форума или на лични. Надявам се да съм Ви полезна, както на Вас така и на моите колеги.
smile

Питам те - имам най-вредния навик ... гризя си ноктите  angry Знам че има горчив лак, пробвала съм, но се свиква с вкуса му и пак продължавам. Дай ми някакъв съвет blush

Само веднъж спирах, преди сватбата и ръцете ми изглеждаха така ....
Активен
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юни 10, 2010, 09:06:58 »

здравей, ами първото и най -важно нещо е да се отучиш от този навик,колкото и да ти е трудно! Имам клиентки,които имат същия проблем и им слагам гел и така си пускат естествените нокти и неги гризят! smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юни 11, 2010, 19:43:56 »

И гел не е за всеки,имам познати акрила 'изядоха' ,какво остава за гел  sarcastic Гери,аз ти препоръчвам или да си сложиш гел(но без удължители,само гел) или http://www.starnails.bg/bg/catalog/product/1084/  -това го препоръчвам за да имаш нокти,за 'хапването' им-сама трябва да си сложиш забрана да не го правиш  beating
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юни 12, 2010, 16:41:02 »

Питам те - имам най-вредния навик ... гризя си ноктите  angry Знам че има горчив лак, пробвала съм, но се свиква с вкуса му и пак продължавам. Дай ми някакъв съвет blush

Само веднъж спирах, преди сватбата и ръцете ми изглеждаха така ....

Гери и аз преди години си гризях ноктите и ми беше много трудно да спра, тогава си купих едни изкуствени нокти и така спрях. сега вече има алтернативи, ноктопластиката е учдесен вариант, аз лично не съм и фен, защото скапва ноктите, но определено ще ти помогне да се пребориш с този навик.а като спреш за определен период от време и ти пораснат ноктите и най- важното като позабравиш този начик ще е много по-лесно и един съвет като спреш веднъж недей се изкушава  нито веднъж да си лапнеш пръста или нокъта smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юни 12, 2010, 19:42:37 »

и един съвет като спреш веднъж недей се изкушава  нито веднъж да си лапнеш пръста или нокъта smile

То това ми е основния проблем, аз и две седмици да не ги гризя, после едно гризене и край .... пак ги скапвам и почвам отначало  girl_impossible А пустия навик, даже не се усещам кога съм си сложила ръцете в устата  girl_impossible

Наде благодаря за линка към заздравителя, ако поотраснат малко ще го пробвам, за сега не си струва  blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юни 13, 2010, 15:21:16 »

Гери, наистина е много трудно, знам го, само който не го е правил няма да разбере, но наистона недей да си лапаш нито веднъж пръстите и ноктите, то и с цигарите е така, вече 8 години не пуша и тайната е никога да не палиш цигара, нито една, защото поддадеш ли се веднъж край.
а като ти порасната ноктите почни да си ги лакираш  и това може да те спира, все пак лака  не е безопасен за смучене smile
желая ти успех
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: август 26, 2010, 13:04:24 »

я да се запиша и тука ...
моите нокти са като весници- буквално, с юд, със заздравител... нищо, те си се белят като весник и вообще не искат да растат. Слагала съм си ноктопластика- не съм довола и затова от 1 година и 2-3месеца съм с гел, ама само гел в/у моите си нокти. Той го предпазва да растат правилно, а и освен това е твърд и те не ме се чупят, също съм спряла и да си гриза ноктите откакто съм така... много съм доволан. Понеже съм решила сватбата да е в оранжево, жълто и прасковено, това е моята идея за маникюр, но на по-къс нокат


* nagel21.jpg (21.91 KB, 400x323 - видяно 4725 пъти.)
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: август 26, 2010, 13:07:18 »

ето това е дължината о фпрмата на моите с гел


* 19466_1206268680825_1351891535_30520189_5903834_n.jpg (51.68 KB, 604x453 - видяно 478 пъти.)
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: август 26, 2010, 13:57:57 »

iana_apostolova, а пробвала ли си с mavala scientifique. Това е един френски препарат които съдържа формалдехид, от него моите нокти стават като стомана, макар че те по принцип са ми здрави, но почнат ли да поомекват или да се цепят това ми помага страшно много. Съжалявам ако е малко  Offtopic
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: август 26, 2010, 14:32:01 »

 Offtopic не не съм, но моите нокти малко да избият над възглавничките и почват да се белят,а и са си тънки и меки по принцип. Но аз съм доволна от гела, това са си моите нокти с такава дължина, той само ми ги прави по твърди. освен това аз съм от касметлийките на които им понася и ходя на подръжка само 1път месечно за по 25лв, което за мен не е много. в смисал дали ще дадеш на приблизително 10дена по 10лв, което в месеца е 20лв или 25 и поне ще са здрави, за мен това е решението просто. препоръчвам го на всеки с "моите нокти", но само при маникюристка която работи основно с гел и то на ОПИ и е добра, а не при всяка която има завършен курс, яе и на такива съм попадала и изобщо не съм доволна.. сори за  Offtopic -ка
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #418 -: септември 06, 2010, 08:16:55 »

Обожавам френски маникюр и това за мен е маникюрът за една булка!  girl_wink  С по една декорацийка на безименните, по едно-две-три камъчета и става перфектно!  Bravo
Активен
Mimcheto_85
Регистриран

Публикации: 4


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: септември 07, 2010, 17:15:02 »

Може ли да ми обесните има ли разлика между акрил и гела за които говорех те и този гел изгражда ли ноката т.е. дали го удължава
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines