Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:48:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: какъв маникюр си направихте за сватбения ден
никакьв - 3 (1.5%)
интересен - 152 (76.8%)
обикновен - 43 (21.7%)
Общ брой гласове: 196

Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какъв да е лакът за ноктите?  (Прочетена 162177 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: август 07, 2006, 13:33:31 »

Аз ходих 1 път на ноктопластика и бях много доволна!  good
Това беше на последната спирка на трамвай N 14, там има едно студио!!! Ако искаш пробвай там!!!  hiphip
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 22, 2006, 07:53:06 »

Момичета кажете ми какъв да е лакът на ноктитве за сватбата?  tease
Ясно е, че трябва да се връзва с цялостната идея за визия, но какъв да е по-точно!  danceg
Споделете идеи, моля, вашият какъв беше!  Wink
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #2 -: август 22, 2006, 08:11:56 »

Ами аз съм за по-лек лак, но все пак не съвсем без. Понеже роклята е със сребристи елементи първоначалната ми идея беше за някакъв френски маникюр със сребърна чертичка до бялата, но после маникюристката предложи един по-раздвижен вариант и на мен много ми хареса. Основата е светло розова-бежова (почти телесен цвят, полу-прозрачен) и върху него с бял лак са направени по две дъгички от двете страни на нокъта, които се събират на върха по средата. Между двете дъгички от всяка страна има още една -сребриста. Не знам дали нещо вообще се разбра  diablo diablo но беше хубаво и оптически се удължаваше нокъта, който беше оформен като за френски маникюр със средна дължина. Като цяло аз лично не мисля, че много дългите нокти са подходящи в случая, ама въпрос на вкус  blum blum blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 22, 2006, 08:28:05 »

denisimo, много добре си описала лака си, сигурно е бил чудесен! danceg
Моята рокля е чисто бяла с дантели и бродерия, но пак в бяло, та бих могла, н апрактика да си позволя всичко, но ще имам златни бижута, а и гримът ми ще е в тъмно синьо и златисто и мисля и лакът да е в тази гама, леко златист, може би или само като малка рисунка върху неутрална (почти телесна на цвят) основа...  Girl_sing
« Последна редакция: август 22, 2006, 08:41:56 от Bulechka_TS » Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #4 -: август 22, 2006, 08:34:53 »

Миличка, според мен маникюра ще трябва да е по-изчистен blush защото ако и той е златисто и синьо би се получило( лично и сомо според мен) малко кичозно, а не е това идеята все пак.Но това все пак е твоят ден и щом имаш виждане по въпроса ... никой не може да ти се меси.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 22, 2006, 08:41:17 »

Оооо, Яни, аз няма да си правя лака в 2 цвята, а само
... леко златист, може би или само като малка рисунка със златно върху неутрална (почти телесна на цвят) основа...  Girl_sing
LOVING Мисля, че така би било добре!  Wink
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #6 -: август 22, 2006, 08:43:27 »

Да, зластистото според мен е много добре също  good good Ако мислиш, че може да и се довериш, попитай самата маникюристка, аз лично не бих се сетила за варианта, които тя ми предложи, а наистина ми хареса  dance dance Но нали все пак затова са професионалисти  blum blum Само не се оставяй да ти налага нещо, което не искаш или пък прекалено претрупано, че някой хора като чуят сватба вместо да се стараят нещата да са красиви в чистотата и елегантността си се ''юрват"  да има от всичко по много  crazy crazy. И това важи не само за маникюра ами и вообще, но това пак си е лично впечатление де  diablo diablo Най-важно е да си наясно с Цялостната си визия и да не правиш компромиси с нея, а пък подробностите се доизкусуряват  bye bye
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 22, 2006, 08:49:01 »

Ми точно, за да няма надоразумания, мисля, самичка да си направя лака!  good Тъкмо, ако нещо не се получи (дано всичко се получи от първия път) няма да ме е яд!!!  hiphip
А и аз също много държа всичко да се получи много нежно и възможно най-изчистено, за да е и красиво!  Wink blush
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #8 -: август 22, 2006, 08:59:05 »

Ми защо не, аз например сама се гримирах и вообще не съжалявам  tease tease tease Само потренирай малко преди това и ако по-принцип мислиш, че се справяш добре няма причина и сега да не е така  good good Съветвам те да си го направиш от предния ден, че после вообще няма да имаш времето и спокойствието  tease tease като му сложиш един прозрачен фиксатор отгоре няма да мръдне  Blush Blush Ама да не забравиш и педикюра в тон  bye bye bye
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 22, 2006, 09:12:24 »

Ooooo, да, denisimo, точно така мисля и аз - да направя маникюра и педикюра предния ден илипоне вечерта, за да съм поне маааалко  blush по-спокойно на самия ден!!!  LOVING  blush
И се надявам, да се получи добре и без проба, аз съм малко против, защото до сега, каквото пробвам, после не ми харесва как се получава...  LOVING  danceg
Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #10 -: август 22, 2006, 10:46:54 »

Аз като маникюрист и гримьор немога да пропусна такива темички.По принцип като съвет единия е лака да не е същия цвят като роклята,а само да и подхожда или да съдържа от този цвят,френския е много подходящ,но мисля,че с декорация на беззименните пръсти или през един би бил по-специален и празничен.Колкото и официална да е една сватба,все пак е празник.Другия съвет е лака да не е с цвета на грима на очите,а с този на червилото,класическото правило е това,но все пак ако искате от цялата булка да се виждат само нокти,можете и с разноцветен да сте biggrin.Лично аз още не съм решила какъв ще ми бъде,защото даже и за роклята не съм помислила,рано е,но това,което си представям е червеният цвят,без никакви декорации(той е доста разкошен сам по себе си).Цветът на червилото и букета може би ще е този.Но ако все пак се ориентирам в друга посока,ще заложа на фрнски маникюр,в който цветовете се преливат,вместо да се разделят от линия и на няколко пръста ще нарисувам нещо,но то вече зависи от елементите на роклята. Wink
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 28, 2006, 18:45:39 »

моята маникюристка видя снимка на роклята и ми направи маникюра същият като нея още си ходя с него даже. Стана много хубав , най-добре е да се съчетае с роклята ако има орнаменти по нея, аз мога да приложа малко снимки утре  good
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #12 -: август 29, 2006, 08:58:11 »

моята маникюристка видя снимка на роклята и ми направи маникюра същият като нея още си ходя с него даже. Стана много хубав , най-добре е да се съчетае с роклята ако има орнаменти по нея, аз мога да приложа малко снимки утре  good
Това е много добра идея наистина! Звучи доста стилно! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 29, 2006, 14:20:36 »

Наистина е чудесна идея! По моята рокля ще има дантели! Но аз вече съм си купила лака и съм решила самичка да си го направя, мисля, че ще се справя!!!  blush  good
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #14 -: август 29, 2006, 14:45:43 »

Наистина е чудесна идея! По моята рокля ще има дантели! Но аз вече съм си купила лака и съм решила самичка да си го направя, мисля, че ще се справя!!!  blush  good
Познавам прекрасна маникюристка, ще взема да комнадировам за ден -два при теб-ще направи просто чудеса! Но не се съмнявам, че ще се справиш и самичка! good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines