Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:14:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: какъв маникюр си направихте за сватбения ден
никакьв - 3 (1.5%)
интересен - 152 (76.8%)
обикновен - 43 (21.7%)
Общ брой гласове: 196

Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какъв да е лакът за ноктите?  (Прочетена 162262 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 29, 2006, 15:03:04 »

Ми надявам се да се справя Яни, а и до сега все съм се справяла в такива ситуациии! Пък и едвали някой ще све загледа точно в лака на ноктите ми!  crazy важното е да има хубав лак, д ане олющен и тука има, тука не!!!  ROFL
Наистина е чудесна идея! По моята рокля ще има дантели! Но аз вече съм си купила лака и съм решила самичка да си го направя, мисля, че ще се справя!!!  blush  good
Познавам прекрасна маникюристка, ще взема да комнадировам за ден -два при теб-ще направи просто чудеса! Но не се съмнявам, че ще се справиш и самичка! good

Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #16 -: август 29, 2006, 15:12:06 »

Bulechka честно казано лака ми се вижда само на някой доста големи снимки, което си е жалко за хубавия маникюр, ама си е факт, на всички други-мъгла  tease tease tease Тъй че действай смело както си решила и не го мисли много-много  hiphip hiphip hiphip да не говорим за педикюра, бях със затворени обувки и си го направих само за наша лична употреба  diablo diablo  crazy crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 29, 2006, 15:14:57 »

Благодаря denisimo, и аз така мисля, да наблегана леко на маникюра (от предната вечер), а педикюра, както казваш ти "за наша лична употреба", че и моите обувки са затворени, но друго си е да знаеш, че всичко ти е наред  Wink blush, все пак!!!  hiphip
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #18 -: август 29, 2006, 15:16:53 »

Ми надявам се да се справя Яни, а и до сега все съм се справяла в такива ситуациии! Пък и едвали някой ще све загледа точно в лака на ноктите ми!  crazy важното е да има хубав лак, д ане олющен и тука има, тука не!!!  ROFL
Наистина е чудесна идея! По моята рокля ще има дантели! Но аз вече съм си купила лака и съм решила самичка да си го направя, мисля, че ще се справя!!!  blush  good
Познавам прекрасна маникюристка, ще взема да комнадировам за ден -два при теб-ще направи просто чудеса! Но не се съмнявам, че ще се справиш и самичка! good

ЕЕЕ, това просто не мога да си го представя!! Булката в суматохата е забравила за лака и отива с излющен!!! lol ROFL crazy

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 29, 2006, 15:20:07 »

Ми надявам се да се справя Яни, а и до сега все съм се справяла в такива ситуациии! Пък и едвали някой ще све загледа точно в лака на ноктите ми!  crazy важното е да има хубав лак, д ане олющен и тука има, тука не!!!  ROFL
Наистина е чудесна идея! По моята рокля ще има дантели! Но аз вече съм си купила лака и съм решила самичка да си го направя, мисля, че ще се справя!!!  blush  good
Познавам прекрасна маникюристка, ще взема да комнадировам за ден -два при теб-ще направи просто чудеса! Но не се съмнявам, че ще се справиш и самичка! good

ЕЕЕ, това просто не мога да си го представя!! Булката в суматохата е забравила за лака и отива с излющен!!! lol ROFL crazy





Ееее, НЕ! Няма да забравя за лака! В никакъв случай!!! Щ е си се лакиам предната вечер и всичко ще е ОК!!! Даже ще си снимам лака на една снимка и после ще покажа!!! Да кажете как ви се струва, макарче всичко ще е минало вече!!! ROFL lol tease LOVING Но според мен всичко ще е ОК! Иска ми се да се получи нежен и красив!!! Дано! blush LOVING
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #20 -: септември 05, 2006, 08:23:16 »

Да, така е! Аз винаги, кгато искам нещо, то се получава!!! blush
Ако не забравя в суматохата, ще си снимам лака и ще покажа!!!  good
Хей, мила, астяви снимките на друг! Твоята работа е да си булка, а не оператор! Все някъде от всичките снимки ще се види и лака! Нали ще си направите снимки с халките в по-близък план, така че всичко ще е наред!  good kiss2
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 07, 2006, 15:56:29 »

Аз вече се изказах а сег аще ви покажа.


Благодаря Тео!  kiss2


* Resize of HPIM1289.jpg (25.99 KB, 340x255 - видяно 771 пъти.)
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #22 -: септември 09, 2006, 22:48:32 »

Аз ходих на маникюрист хяколко дни преди сватбата и ми направи педикюр - френски - много фин стана...  Мда... НО... маникюра го оставих за деня на сватбата (BAD BAD IDEA!!!) и   не само че не остана време да правя маникюр, ами и не успях даже да се лакирам. Дами и господа... да ви се представя...silverarrow = > единствената нелакирана булка в историята на световните сватби!!!
Затова пък красивият ми френски педикюр се видя много добре при настъпването на младоженеца  danceg

 ROFL


* IMG_0255 (Medium).JPG (35.19 KB, 800x533 - видяно 634 пъти.)
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #23 -: септември 09, 2006, 22:54:55 »

ах... и маникюрът... secret


* IMG_4384 (Medium).JPG (47.12 KB, 800x533 - видяно 595 пъти.)
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 11, 2006, 10:12:23 »

Знам точното място могат да направят такива неща че......... можеш да се изумиш   но сенамира срещу кино Петър Берон това е след НДК надолу близо до Империал- тел. 0887771230 Веси . На мен сватбеният маникюр ми струваше там 20лв. Има и каталог от който можеш да си избереш аз лично си занесох снимка на роклята и стана перфектен- задържа се три седмици при това имах и малки перлички на всеки пръст!
Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #25 -: септември 21, 2006, 13:29:32 »

Аз съм маникюристка,но вече не работя това,само на едно място има една мацка,която съм признала за добра и в маникюра,и в декорациите,в един салон на Руски паметник до френч кафето веднага след кафето във входа на 1вия етаж,мецду другото там има много добър фризьор,който всъщност е и собственик на салона,и козметичката,при която все още ходя е супер,салона предлага и други услуги,като масаж и педикюр,но не ги препоръчвам,защото специалистите не са добри,имам телефони ако на някой му е близко и удобно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 02, 2006, 10:27:06 »

Аз имах идея даходя на маникюр, само ако не успея да си пусна мои нокти или някой се счупи!!! Но не само, че си пуснах нокти, но и ги запазих и сама си направих маникюра и смея да твърдя, че се получи чудесно!!! Ще покажа и снимка!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 02, 2006, 12:17:16 »

Лошо няма, наистина си била различна и оригинална!!!
Аз моя го започнах предната вечер и го довърших същата сутрин!!! Стана добре ще покажа снимка!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 06, 2006, 07:43:17 »

Моят лак беше такъв:


* Lak.jpg (41.53 KB, 500x375 - видяно 705 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 21, 2006, 09:16:42 »

Здравейте!Имам много голяма нужда от съвети!А може ли да е светлосин с някакви малки елементчета!Бъдещият съпруг ще е в синьо! End
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines