Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 11:39:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 166541 пъти)
 
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: май 16, 2011, 17:27:55 »

Хихи, pinkbird, много е сладко да чуеш (прочетеш), че и някой друг се е развълнувал до сълзи от личната ти история.  yahoo
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #361 -: май 16, 2011, 18:32:42 »

unicusbg, историята е невероятна и самото предложение толкова романтично и емоционално, как да не се развълнува човек smile
На моето предложение не можах да се развълнувам, защото малкия ми мозък разконспирира целия заговор  beating Чак ме е яд на себе си. sad
Активен
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #362 -: юни 03, 2011, 15:31:23 »

zdr moeto az polu4ih moeto predlojenie na 18.05.2011 (NA ROJDENIQ MI DEN) edin den mi se obadi ei taka ot ni6toto prosto mi kaza 4e zaminavame za Parish i tova e podaraka mi za rojdeniq den toi be6e organiziral vsi4ko i 6tqh da otpraznuvam 23 si rojden den v grada na vlubenite bqh mn 6tasliva no ne o4akvah tova koeto se slu4i taikato toi po nikakav na4in ne se izdade i taka to4no na rojdeniq mi den otidohme na Aifelovata kula i to4no pod neq po sredata pred vsi4ki hora padna na kolene kaza mi 4e me obi4a i az sam jenata na jivota mu i me pomoli da se oamja za nego i az patkata stoqh kato gramnata i ne pomradvah i edinstvenoto koeto mojah da napravq be6e da revna sloji mi prastena uspokoih se ve4e oba4e zabravih da mu otgovorq  *YAHOO*i se naloji pak da me pita be6e mn zabavno i izklu4itelno romanti4no

Модератор:Задължително пишете на кирилица!
« Последна редакция: юни 03, 2011, 15:41:56 от fiibi_bg » Активен
dwarfer
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #363 -: юни 25, 2011, 22:26:05 »

Здравейте дами smile , на мен ми предстои предложение за брак и ще съм ви много благодарен ако можете да ме посъветвате дали идеята ми е достатъчно романтична , защото наистина искам  жената на живота ми да помни този момент с усмивка. Така Тя отиде за 2 месеца  в Германия , предстои другия месец да се прибере , разбрали сме първите няколко дена да прекараме в хотел, понеже вкъщи текат ремонти дейности и не е за живи хора. Планът ми се състои в 2 дена - първият ден - деня на нейното прибиране стаята в хотела да е обсипана с розови листенца свещи и романтична музика , нещо което определено няма да я наведе на мисълта че искам да стане жената на живота ми ,а просто че ми е липсвала, вторият ден мисля да я заведа на вечеря и след това съм се разбрал с приятел да отидем в двора на едно училище и от той от другия край на двора да изстреля няколко кашона заря и под светлината на зарята да я помоля да стане моя жена:) незнам дали идеята е добра , но като цяло за момента нямам друга и много възлагам на нея. Давайте съвети моля ви smile
Активен
MissMelly88
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #364 -: юни 26, 2011, 09:01:34 »

dwarfer, първо искам да те поздравя за смелото решение и най – вече за това, че си се поинтересувал, че дори си писал тук, явно наистина искаш да е специално, а това е похвално. Идеята ти е много хубава. Незнам дали аз бих била подходящия човек да те съдя или пък да давам съвети, най – важния си ти, най – важната е тя, каквото и да направиш – важно е предложението и това, че я искаш за жена.
Лично на мен много ми хареса, но момента със фойерверките изтръгна настрана вълнението ми. Не мислиш ли, че ще е по – хубаво, ако сте само двамата и не включвате трети човек със заря в този върховен миг? Не е нужно да се изхвърляш, всъщност. Просто направи едно романтично предложение, а не цирк (надявам се да не е прозвучало грубо, просто не се сетих за друга дума).
Незнам дали съвета ми ще те удовлетвори, може би просто почакай този и на другите дами от форума, който вярвам ще е много полезен.

П.п. - Помисли какво харесва тя. Съобрази се с това дали е романтична натура, дали е по - шантаво настроена - това е отговора на въпроса ти. Огледай се в нея... и ще разбереш.
« Последна редакция: юни 26, 2011, 09:04:48 от shenessa » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 26, 2011, 09:28:59 »

dwarfer Браво това е много похвално от твоя страна.  На мен ми допада това ,което си измислил.
Аз ако бях на нейно място, щях да съм много впечатлена ,че си се постарал толкова много  yahoo
Най-важното е че с каквото и да решиш да я изненадаш ,щом е от сърце тя ще го оцени. autumn
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 26, 2011, 11:41:09 »

Историята е малко дълга, но е адски забавна. Прочети я и дори да не вземеш идеята, ще се посмееш.
http://www.peter.and.bilyana.net/index.php/2009/07/16/engagement-detail/
Активен
dwarfer
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #367 -: юни 26, 2011, 11:52:54 »

Историята е малко дълга, но е адски забавна. Прочети я и дори да не вземеш идеята, ще се посмееш.
http://www.peter.and.bilyana.net/index.php/2009/07/16/engagement-detail/

хахаха супер забавно е било , наистина идеята е страхотна
Активен
dwarfer
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #368 -: юни 26, 2011, 11:53:46 »

dwarfer Браво това е много похвално от твоя страна.  На мен ми допада това ,което си измислил.
Аз ако бях на нейно място, щях да съм много впечатлена ,че си се постарал толкова много  yahoo
Най-важното е че с каквото и да решиш да я изненадаш ,щом е от сърце тя ще го оцени. autumn


благодаря ти , мисля да добавя още едно две неща smile
Активен
dwarfer
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #369 -: юни 26, 2011, 11:56:01 »

dwarfer, първо искам да те поздравя за смелото решение и най – вече за това, че си се поинтересувал, че дори си писал тук, явно наистина искаш да е специално, а това е похвално. Идеята ти е много хубава. Незнам дали аз бих била подходящия човек да те съдя или пък да давам съвети, най – важния си ти, най – важната е тя, каквото и да направиш – важно е предложението и това, че я искаш за жена.
Лично на мен много ми хареса, но момента със фойерверките изтръгна настрана вълнението ми. Не мислиш ли, че ще е по – хубаво, ако сте само двамата и не включвате трети човек със заря в този върховен миг? Не е нужно да се изхвърляш, всъщност. Просто направи едно романтично предложение, а не цирк (надявам се да не е прозвучало грубо, просто не се сетих за друга дума).
Незнам дали съвета ми ще те удовлетвори, може би просто почакай този и на другите дами от форума, който вярвам ще е много полезен.

П.п. - Помисли какво харесва тя. Съобрази се с това дали е романтична натура, дали е по - шантаво настроена - това е отговора на въпроса ти. Огледай се в нея... и ще разбереш.

благодаря ти за постта - честно казано заради това писах тук , това е единствената ми горе долу идея и исках да събера мнения по въпроса дали я бива или не , не държа да е цирк, просто искам да е нещо специално ,което да я кара да се усмихва всеки път като се сеща за случката
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 26, 2011, 17:23:04 »

пък аз чакам с нетърпение да разбера как тя е реагирала! много романтично ми се струва и определено, ако бях аз щях да го помня и в следващия си живот! поздравления dwarfer!
Активен
smiling
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #371 -: юни 26, 2011, 18:15:42 »

Историята е малко дълга, но е адски забавна. Прочети я и дори да не вземеш идеята, ще се посмееш.
http://www.peter.and.bilyana.net/index.php/2009/07/16/engagement-detail/
историята е просто страхотна Wink
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юли 04, 2011, 11:10:51 »

Привет, макар от близо 2 години да имаме граждански брак си спомням през смях за този ден. 15.08.2009, бяхме на море в Царево, бяхме наели с едни наши приятели (двойка) една малка къща в с. Изгрев. Никой нищо не подозираше, като ден беше събота. През деня докато бяхме на плажа се чудехме дали вечерта да излезнем или да си останем вкъщи и да си приготвим нещо за ядене. Оказа се, че нашите приятели не са мн добре от към финанси и решихме да си останем. Мъжете ни оставиха да се къпем след плажа, а те отидоха да напазаруват нещо за вечеря. Мотали се и взели, че поръчали китайска храна за вкъщи. Вечерта преди да седнем толкова ни мързеше, че сложихме храната направо с кутиите на масата, по едно време мъжа ми донесе апарата и го включи на клипче, подаде го на другия другар и по едно време като се обръщам го гледам нашия паднал на колене и с цяло гърло ми заявява "Ще се омъжиш ли за мен?" и аз какво да кажа "ДА" през сълзи, мацката дето беше с нас и тя ревна, после като изгледахме клипчето се спукахме от смях, защото се чува от моята уста "ще те убия" тихичко преди той да ми зададе въпроса, и обстановката е нямам думи  tease голям смях  Eeager
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юли 27, 2011, 13:54:02 »

Моето предложение беше съвсем скоро. Бяхме на море. Всъщност, аз си избрах мястото, на което да ми предложи.  Изчаквал е да види къде на мен ще ми хареса най- много. Носил е пръстена в себе си непрекъснато, дори на плажа, за да не пропусне момента. Най- много ми хареса на скалите на едно рибарско селище, съответно след първото ни ходене там, ме заведе пак и ми предложи брак. За мен беше точно на място, обичам романтиката, но не и когато е в твърде големи дози. Вечерта отидохме на ресторант с приятели, за да отпразнуваме събитието. Излишно е да казвам, че бях безкрайно щастлива.
Активен
dwarfer
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #374 -: август 08, 2011, 23:20:54 »

Здравейте дами  , на мен ми предстои предложение за брак и ще съм ви много благодарен ако можете да ме посъветвате дали идеята ми е достатъчно романтична , защото наистина искам  жената на живота ми да помни този момент с усмивка. Така Тя отиде за 2 месеца  в Германия , предстои другия месец да се прибере , разбрали сме първите няколко дена да прекараме в хотел, понеже вкъщи текат ремонти дейности и не е за живи хора. Планът ми се състои в 2 дена - първият ден - деня на нейното прибиране стаята в хотела да е обсипана с розови листенца свещи и романтична музика , нещо което определено няма да я наведе на мисълта че искам да стане жената на живота ми ,а просто че ми е липсвала, вторият ден мисля да я заведа на вечеря и след това съм се разбрал с приятел да отидем в двора на едно училище и от той от другия край на двора да изстреля няколко кашона заря и под светлината на зарята да я помоля да стане моя жена:) незнам дали идеята е добра , но като цяло за момента нямам друга и много възлагам на нея. Давайте съвети моля ви


искам само да ви се похваля , че ТЯ каза: ДА lol))))))))))))))))))))) благодаря ви за съветите smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines