Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:17:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 175058 пъти)
 
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 15, 2010, 12:25:29 »

При мен ситуацията стана на рожденния ми ден. Датата беше 25.08 и отидохме в един ресторант- градина извън Пловдив,много приятно сред природата място. Когато седнахме имаше останала украса от някаква сватба и доста красиво беше... попаднах в някаква романтика и не след малко получих предложение с пръстен. Така тази дата остава много специална за мен и така избрах датата 25 и за сватбата.
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #286 -: юни 23, 2010, 20:55:23 »

Ние сме от седем години заедно,имаме дъщеричка,която 10 дни преди сватбата ще стане на 4.И така плануваме си сватбата за 28.08.2010,подготвяме се,а аз пръстен изобщо и не очаквам.Бяхме на почивка в Кушадасъ,м/у 07.06-19.06,излязохме да се разходим с още едно семейство,и милото хайде да седнем,хайде да седнем,а аз ей сега по-натам,но си викам,защо да сядаме на кафе,като в хотела си имаме всичко,и няма смисъл,а той пак,хайде.Разхождайки се,стана късно,на децата им се доспа,и решихме с моята приятелка да седнем да пушим по цигара,и да се прибираме.Сядаме,палим,а милото ни разпитва в какво настроение сме?Аз казвам,че съм супер,а той кляка и ме пита дали ще се оженя за него,а аз се хиля и си пуша,в следващия момент вади кутийка,и в нея най-страхотния пръстен yahoo,казах да.....и сега съм много щастлива,въобще не очаквах!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 24, 2010, 13:04:08 »

ina0208 , честито !
сега се наслаждавайте на хубавите моменти покрай подготовката.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 25, 2010, 22:58:25 »

Аз го получих на 26.05  той нетърпеливо излезе по рано от работа и тъй като заваля като се видяхме и се наложи да влезем в най близкото кафенце и там ми предложи и се улучи ,че като се видяхме за първи път бяхме на същото.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юли 05, 2010, 09:20:29 »

Здравейте !   Преди около 7 месеца писах своето предложение за брак тук  smile
Сега се включвам да разкажа за предложението на кума ни към кумата  smile
На 30 юни кумата ни имаше рожден ден -за целта кума се беше подготвил вече с идеята как и
най-вече  с годежния пръстен .
 И така след като двете с нея бяхме на фризьор до 6 -той имаше достатъчно време да се подготви  danceg
Когато тя се е прибрала той и казал че има подарък за нея но трябва да си го намери  smile и тя почнала
да търси -в целия апартамент бяха разпръснати билетчета  което едното води към другото  yahoo
И той снима всичко това на видеоклип  Bravo Bravo Bravo
Накрая последното билетче води до един букет ......и тя си помислила че това и е подаръка  girl_wink
Но тогава кума ни извадил кутийката от джоба си и и предложил  yahoo tease yahoo
И така  по- късно когато отидохме на рожден ден имахме два повода за празнуване  yahoo yahoo yahoo
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юли 21, 2010, 09:55:58 »

На покрива на къщата, под новогодишната заря.
Нямаше накъде да бягам, та казах "да" tease.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юли 21, 2010, 13:23:43 »

На покрива на къщата, под новогодишната заря.
Нямаше накъде да бягам, та казах "да" tease.

 funnytooth funnytooth funnytooth

Издебнал те е значи, да нямаш път за отстъпление...
Активен
sunshineto
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #292 -: юли 27, 2010, 09:38:55 »

При мен беше доста комично. Случи се на 23 юли. Той, годеникът ми вече, когато прави изненади, не може да трае много много smile След това ми разказа как купил пръстена в началото на юли и се чудил как да го направи, почти цял месец, но накрая се предал и решил - днес ще е. Ние живеем заедно от няколко месеца. В този ден /петък/ бяхме се уговорили след работа да излезем - хапване и после кино. Но денят беше много горещ и се разбрахме да минем през къщи, за по душче. Аз влязох първа в банята и след като се изкъпах, излизам чисто гола smile и го гледам той се облякъл официално с костюм, абе така да се каже "барнал се" smile В този момент ми стана много смешно и дори започнах да му се присмивам за костюма, нищо неподозирайки. Той, миличкият ми беше се припотил няколко пъти. И така - той ми предлага брак, а аз стоя чисто гола и се чувствам малко тъпо smile Но пък за сметка на това е незабравимо, нали....
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юли 27, 2010, 11:15:53 »

страхотно го е измислил, представям си ви и ми става много смешно, определено ще го запомните smile
честито!
Активен
sunshineto
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #294 -: юли 27, 2010, 12:36:00 »

Наистина беше много забавно, после ми разказваше как искал да включи камерата, за да запише момента, но се сетил, че ще има много цензура и няма как да го покажем на никой друг, предвид обстоятелствата. Така че, моментът си остава само наш.....smile
Активен
Ochun
Любопитен
*
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юли 29, 2010, 08:22:23 »

А мен директно ме заведе в магазина за халките  yahoo
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: август 10, 2010, 22:45:54 »

Честито на всички бъдещи булки smile Не знам дали тук е мястото за това което ще напиша но се надявам модераторите да не ми се разсърдят smile
Става въпрос за това че едва не си загубих диаманта от годежния ми пръстен. Ставам една сутрин около 11 часа и пускам пералнята и сядаме  с мъжа ми да закусваме. По едно време си поглеждам пръстена и виждам че диаманта ми го няма. Бях сигурна че е паднал някъде вкъщи понеже като си сложих пръстена сутринта ( понеже го свалям докато спя) и диаманта си беше на мястото а ня бях излизала никъде. И така сетих се че пуснах пералнята и може да е паднал докато съм хвърляла дрехите вътре. Спрях пералнята изкарах дрехите и колкото вода имаше и започнах да го търся вътре. Търся търся и не го виждам, помислих че ако е бил вътре може вече да е заминал въж филтъра или пък в канализацията и ми стана кофти. Междувременно мъжът ми търси по пода откъдето съм минала. И по едно време поглеждам нагоре в пералнята и нещо ми лъсна на свръзката между барабана на пералнята и задната част, барнах го и падна долу и го намерих моето диамантче lol))) После погледнах пръстена и видях че едното краче което държи диаманта се е счупило и затова е паднал. Това за мен беше невероятен късмет, бях го отписала вече .... а и  като се има предвид че можеше да падне някъде вън просто си е наистина късмет. И тъй като пръстена ми се е поизтъркал и поизкривил от носенето мъжът ми ми предложи да си го сменя с друг, на който да ми сложат моя диамант, и така вече намерих моделчето, което искам и ще го дам на една позната да ми го направи lol)) надявам се да стане хубав, какъвто е на картинката на сайта, и здрав пръстен smile
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #297 -: август 11, 2010, 08:54:31 »

Аз получих предложението и пръстена на 20.09.2009, тогава имаше повече почивни дни и се качихме с едни приятели в планината за 2 дни. Хапнахме, пийнахме и говорихме и неусетно беше станало доста късно. Приготвяхме се да си лягаме, когато ме изненада с думите "Ще се омъжиш ли за мен" Oh my ... и видях една червена в кутийка, в която имаше пръстен. Мога да ви кажа, че нищо не подозирах, а милото по нищо не се идаде Bravo
Страхотни истории имате момичета good
Активен
_Yani_
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #298 -: август 13, 2010, 11:14:17 »

Нека и аз да разкажа де smile Аз много исках да се сгодим и да се оженим. Все му говорих и всеки ден си казвах, че трябва да спра ама не го правех. И си мислех, че като дойде момента няма да е изненада, защото аз постоянно го навивах за пръстен. Дойде 04.03.2010 и се връщам от работа, влизам си, като у нас си, гледам на леглото едно сърце от листенца от рози и посредата една картичка-голяма. Стоях на едно място, викам си: някой ми прави скрита камера. Огледах се няма никой и взех картичката. Вътре пишеше:"Ако ме обичаш ти, на моста на въздишките иди и за своето ДА се приготви". Очите ми се напълниха, но успях да ида, да се облека и обуя отново и в дъжда, който валеше тогава, забързано отидох. Беше там! Чака ме с един чадър и се усмихва. Започна да вади кутийката, а аз викам:"Недей, има хора, срам ме е". Сега като се сетя ми е смешно. Минаха хората и той клекна и ми предложи. Не бях забелязала, че имаме публика от другата страна на моста. Пляскаха после, а мен още повече ме досрамя.
И те така! smile
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: август 13, 2010, 13:50:38 »

_Yani_ много сладко се е получило
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines