Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 19:18:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 175036 пъти)
 
iuferova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Алекс & Съби


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: август 01, 2009, 16:08:59 »

Здравейте момичета,
На 20.06.2009г получих най романтичното предложение за брак.Но за да Ви разкажа за самото предложение трябва да ви разкажа и малко предистория.С моя бъдещ съруг се запознахме преди 2 години на 20.06.2007 в град Поморие на сбирката на хореигралците от Смолян Поморие и Бургас. Dance2.Любовта към българското хоро ни събра.Преди 1 година на същата дата празнувахме своята годишнина с хореигралците в Поморие и моя бъдещ съпруг обяви пред всички че след една година ако любовта ни е все толкова силна пред всички приятели и любители на българското хоро ще ми предложи да стана негова жена.И така на 20.06.2009г две години след като се запознахме пред 150 човека приятели и гости моя бъдещ мъж взе микрофона и пред всички ме покани да дойда до него защото иска да ме пита нещо и да чуе моя отговор пред всички.Двама приятели ме взеха на ръце а една приятелка разпръскваше листенца от рози пред мен.Сърцето ми щеше да се пръсне от вълнение.Докато ме носеха към него той разказваше на всички колко много означавам за него,как аз съм неговия свят и не може и миг да живее без мен.Занесоха ме при него.Той падна на колене и пред всички ме попита "Ще се ожениш ли за мен".Естествено отговора беше "Да Да Да ".Милото ми сложи годежния пръстен на ръката и ме целуна.Нямаше по щастлива от мен в този момент.После пуснаха "Хоро на влюбените" и се завихри едно голямо българско хоро.
Ето и малко снимчици
Тук ме носят към младоженеца

Тук е на колене а аз казвам "Да"

Дава ми букета

Приемаме поздравления

И една романтична снимка на сутринта

« Последна редакция: август 01, 2009, 16:13:37 от iuferova » Активен
buzanka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: август 01, 2009, 18:10:32 »

Здравейте,ето как ми предложи моя съпруг.За нова година бяхме с компания за 4 дена на Арбанаси.На 2 януари решихме да отскочим до Търново и да разгледаме Царевец.Милото не беше ходил никога там и му беше голям мерак да разгледа това историческо за България място.Спираше се и четеше всяка табелка и само питаше останалите които бяхме ходили вече там "А сега къде се намираме?".И след като разбра че накрая се намираме в тронната зала на двореца ,падна на колене до мен,а аз в това време се бях обърнала на другата страна и не видях че е коленичил,та като се обърнах да видя къде е едва не паднах върху него,а той стои коленичил с пръстен в ръка и чак гърлото му се беше стегнало от претиснение.Нашите приятели успяха да запечатат на снимка и този момент ,тъй като бяха на близо до нас и разбраха какво се случва,въпреки че милото не беше споменал на никого какво е замислил и си трая 3 дни докато бяхме в Арбанаси .Бил го е замислил 3 месеца по-рано,но е чакал специално да ми предложи в тронната зала в Царевец.
На 17 Януари отидохме до Русе(аз съм от там)за да ми иска ръката от нашите,не бяхме им казали въобще че ще ходим.Просто вечерта позвънихме на вратата,отвори баща ми и 5 минути не можа да продума нищо от изненада че ни вижда,още си траяхме като казахме че сме дошли на имен ден,баща ми е Антон.Чак 3 часа след това молото се престраши да се изправи и да ми поиска ръката ,въпреки че ги познава много отдавна.
На неговите родители съобщихме на юбилея на майка му,,като 5 минути преди да им съобщим пристигна огромен букет по куриер от моите родители по случай празника и.Тя цялата се беше разтреперила от вълнение и само викаше че се е почувствала като във филмите,първо букета донесен на вратата,после и нашта новина,и накрая новината че подаръка ни за рожденния и ден е почивка в СПА хотел.
По тоя начин с милото съчетахме трите неща ,предложи ми на 2 януари,рожденния ден на най -добрия му приятел(кума) ,съобщихме на моите родители на именния ден на баща ми,а на техните казахме на юбилея на майка му.А сватбата ни беше на 20.06.2009,пак запомняща се дата.Мъжа ми се подсигури тактично отвсякъде че няма да забрави нито един от тези дни
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: август 02, 2009, 19:41:05 »

 Love girl LOVING Love girl infatuated Мале как ме развълнувате всички....Направо  cray
Да ви е честито и некя цял живот ви радват прекрасните ви романтични мъже!Пожелавам ви на сватбения си ден да се почувствате като истински принцеси! give_rose give_rose give_rose

mucanka
Цитат
и съм много нетърпелива за този момент въпреки и моите скромни години
какво имаш предвид?Аз съм на 19 и не смятам,че има график за тези неща.Важното е да си щастлива! good Пожелавам ти го от все сърце!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: август 02, 2009, 19:43:29 »

Ами Sianchys аз съм на 20 и все си мисля,че още ми е рано,а аз много искам да се присъединя към вас бъдещите були  Плачещо момиче
Активен
vessselu6ka
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #244 -: август 14, 2009, 15:02:20 »

ауу страхотни истории  twohearts май повече се разчуствах сега като ги чета, отколкото на моето предложение  smile ама тогава бях толкова шашната, че изобщо не го осъзнавах някак си  tease значи накратко по коледа бяхме на ски в австрийските алпи цяла компания.. вкл и кумовете, които обаче в последствие се оказаха такива  good понеже всеки ден ходим на различни места да караме и точно на коледа обаче решаваме да се качим на един глетчер (3150м. надм. височина) иии караме си ние  Skiing на второто пускане мъжо вика айде да поспрем, че се уморих (после разбирам че първото пускане е било разузнавателно, да открие най-подходящото място), спираме ние отстрани на пистата, останалите от групата си продължават надолу. и милото като почна едни да ги нарежда, и като извади една кутийка с пръстен  Oh my ... е нямаше как да падне на колене със ските  laugh после как съм се пуснала до долу идея си нямам, коленете ми така се бяха разтреперили  laugh ще пробвам да кача снимка на лобното място


* DSCI1428.JPG (28.51 KB, 640x480 - видяно 265 пъти.)
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: август 14, 2009, 15:42:34 »

Е,как може така да подценяваш предложението си!Толкова е хубаво и неочаквано!Нашите,какво!На мостче,на вечеря,Венеция... pleasantry
Активен
sisonik
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: август 14, 2009, 17:39:32 »

И аз да споделя  pleasantry Сега като се замисля не се сещам за точната дата, на която решихме да се сгодим. Казвам решихме, защото ние го планувахме от близо половин година. Ние сме от малък град и с моят вече съпруг взехме решние, че ще дойдем в София за да се реализираме. Планът беше той да дойде да си намери работа и да се устрои и после да дойда и аз. Така за три месеца се видяхме три пъти, като на третия половин час преди да отпътува отново за София решихме, че вече е дошо времето и веднага отидохме да кажем на родителите му. Баща му беше подготвен, той дори ни намекваше на няколко пъти, а майка му като започна да  cray не можа да обясни и тя защо.  =]И така той замина, а аз тръгнах към вкъщи да съобщя новината на нашите. Те си знаеха за нашите планове, но все пак много се развълнуваха. Датата на годежа беше 23,09,2005-не е свързана с нищо, просто тогава се падаха повече почивни дни и мъжът ми можеше да си дойде за по-дълго време. За сватба тогава не сме говорили, защото първо нямахме възможност да я поеме, и второ не искахме да натоварваме родителите ни. И така след като се дипломирах, започнахме да спестяваме за сватба. Датата й 20.06.2009 е свързана със 7-годишнината от нашата връзка. Направихме си страхотен купон.  yahoo И заживели щастливо ...  любов заедно
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: август 17, 2009, 18:15:02 »

нека и аз на кратко да споделя.бяхме на море от 02.08.до 12.08.09, а деня беше 7.08.09 ходихме на разходка до несебър,а иначе бяме на созопол.Прибрахме се и вечерта тои упорито искаше да идем до Приморско на път за там,поиска да спрем на Дюните да се разходим по плажа и там най неочаквано тои коленича и ме попита-Ще се омъжиш ли за мен.Отговора разбирасе беше Даааааааа,и от щастие се разплаках.Нямах думи - :'(най хубавия ден
Активен
vessselu6ka
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #248 -: август 18, 2009, 14:41:24 »

 Bravo Bravo Bravo браво албенка, много романтично, аз като морско чедо много се вълнувам от преживявания на морския бряг...а вместо това ме замъкнаха на снежен глетчер на 3000 м надм. височина за предложението, ама на, съдба funnytooth
Активен
penka
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #249 -: август 21, 2009, 15:11:34 »

На мен милото ми предложи на рожденния ми ден.Беше работен ден и беше адски натоварен.Прибирам се в къщи а купона беше насрочена за Петък че да е поооо весел.И прибирам се капнала а той почва ми милооо сега аз днес мн работа мн натоварено и съм се увлякъл и одеве се сетих че имаш Рден и не съм ти купил подарък , ама ще те заведа на вечеря.ОЛеее ако знаете как ми докривя не е истина ама преглътнах и викам няма проблем нормално мн работа напоследък ще се реваншира следващите дни.А той милото организирал страхотна вечеря , беше много приятно, като се прибирахме по пътя той спря изведнъж на средата на улицата коленичи и ме попита дали искма да се омъжа за него ест аз се побърках от щастие и казах ДАААА(добре че не мина кола да ни смачка), после сподели че го било досрамяло в ресторанта да помоли вместо десерт да ми поднесат пръстена.Не е кой зна колко особенно но самия  момент и за двамани беше много трогателен.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: август 21, 2009, 18:17:27 »

Как да не е особено бе?Виж го сладура как романтично го е измислил!Всяко преложение е романтично момичета,колкото и да е простичко,то е направено с много любов и от сърце,а това го прави уникално! heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: август 25, 2009, 00:04:14 »

Момичета, много ви се радвам на романтичните мъже  heart heart *INLOVE*Дано запазят това чувство през годините и да ви обичат , глезят и слушат винаги  yahoo smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: август 31, 2009, 13:54:25 »

Нека и аз да споделя  girl_in_love И моят любим ми предложи на рождения ми ден, който е на 8-ми август. Изненада ме вечерта точно в 12:00 ч. на 7-ми срещу 8-ми август 2009 г. Аз бях заспала отдавна, тъй като бях доста изтощена от работния ден. Той ме събуди много нежно, като отворих очи го видях коленичил до леглото  offer чистити ми рождения ден, беше доста притеснен, след това ме попита дали ще се омъжа за него, извади кутийката с прекрасния пръстен. А аз започнах да търкам сънените си очи и да се чудя какво се случва  Oh my ... в първия момент не можах да повярвам, че е истина, тъй като чаках този момент от доста време (заедно сме от 4,5 години). В крайна сметка не се дърпах много и бързо се съгласих twohearts
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: август 31, 2009, 14:01:17 »

мила mademoiselle, много мило нежно и интимно предложение. браво на твоето момче. Историите на sisonik, penka, buzanka, iuferova са стахотни.

Момичета с нетърпение чакам предсватбените ви трепети. weddingday

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: септември 24, 2009, 12:55:42 »

Ех, какви сте ми сладурковци!  Bravo Много ви се радвам и дано така в романтика продължава живота ви! give_rose

На 29 август, както съм на гости на едни приятели в Приморско и получавам съобщение - "НЕ МОГА БЕЗ ТЕБ! blush ЩЕ СЕ ОМЪЖИШ ЛИ ЗА МЕН? ОБИЧАМ ТЕ! air_kiss" Така ми се сви корема. Както бях умряла от глад и ми се отяде. Показвам го на аверчето, а той ме пита какво ще правя. А в мен бошуват толкова много чувство - притесних се; ядосах се - колко пъти да му казвам, че не искам да се женя; стана ми криво - така ли се прави със съобщение?!? Върнах му съобщение с част от текста на песента, която слушахме в момента. Ама той упорит - "Не ми отговаряш, бебинка smile". И аз в тотален шах.
След две минути звънна и аз загубих говор и картина. Зададе ми въпроса по телефона и чака отговор. И аз от там го почнах - че било несериозно, не искал ли да види физиономията ми и все в този род. А пък милото ми отговаря, че нашата история е необикновена и иска по нетрадиционен начин да подходи, че ме познава и много добре знае как изглеждам и се чувствам в момента. Е да, ама аз не му отговорих, колкото и криво да му беше с оговорката, че ще го направя на живо.
Следващата неделя бяхме на сватба. Аз гушнах букета, той хвана жартиера и беше неуписуемо радостен. Ама аз пак си правя пас колкото и всички да ни спрягаха, че сме невероятна двойка и чакат да ги каним на сватба.

На следващата вечер, заспивайки гушнати му казах: "ДА". А той полу заспла: "Какво да?". А аз: "Да, ще се омъжа за теб!" Разсъни се за норматив  DANCE

 П.П. Иначе е много романтичен. На първата си годеница предложил на делтапланер.И казваше, че тя повече се вълнувала от изживяното и м-у разказа за него вмятала, че се сгодили там.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines