Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 17:23:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 174981 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 15, 2009, 12:40:42 »

Аз получих предложението на 30-тия си рожден ден. Пръстенът и предложението бяха моят подарък.
Шегувахме се че на 40-ят рожден ден трябва да се оженим, защото от 10 год. сме заедно. Нещо на десятки ни върви  smile
Активен
BukTopuq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


Дяволче с ангелска душа


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 17, 2009, 22:27:50 »

Бяхме се качили на виенско колело в Ниагара..точно на върха ..падна на колене (като по филмите smile ) и ми предложи да се омъжа за него smile   heart heart heart беше адски красиво ..водопада се виждаше и чуваше..романтика smile
Активен
kuki
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #227 -: юни 29, 2009, 10:40:59 »

Моето предложение за брак получих миналата година. Бяхме на Карибите - като това беше изненада за мен  - явно той е планирал нещата.....и след като отидохме там  - на една вечеря си намерих пръстена сложен на салфетката до чинията в едно цвете.... ;-) Беше много хубаво, не бих могла да го опиша с думи.... ;-)
Активен
hubenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 01, 2009, 15:25:32 »

Здравейте ето как аз получих моето предложение smileБеше на 11.12.2008(тогава правихме 5год заедно)аз усещах ,че ще има пръстен ,но по-интересно ми беше как ще ми го даде.Мъжът ми беше направил организацията за вечерта.След работа си дойде вкъщи с едно цвете (малко разочарована останах,само 1 цветенце smile ),оправихме се и тръгнахме на ресторант(аз не знаех къде).Беше запазил маса в любим наш ресторант.Седнахме поръчахме си говорихме си ,но по нищо не показваше ,че ще има нещо sad .По едно време изгасна тока (всичко ми се сви ,казах си ТОВА Е МОМЕНТА),но уви .Той седеше и се чудише заедно с мен какво става.След 2мин тока дойде smile (хем се успокоих,хем пък...) Викнах сервитиьора да си поръчам една кола,а той каза и една чаша вода.Много странно ми стана каква е тази чаша вода ,но нищо.След малко една друга сервитьорка ми носи колата и докато кажа а водата,той ми каза" не искам да се притесняваш,че има други хора ,но имам една изненада за теб".В този момент дойде нашия сервитьор с един много красив букет (тип екибана)на който имаше 9 рози с 9 листчета.Всяко започваше с буквите от ОБИЧАМ ТЕ и  имаше посление ,а на последното пишеше така чаканите думи"Ще се омъжиш ли за мен " smile.Искам да ви кажа ,че с всяко следващо листче сърцето ми биеше все по-силно ,а ръцете ми все повече започваха да трепелят.Отваряйки последното ,той изкара пръстена и ми каза какво пише.Беше един невероятен момент
« Последна редакция: юли 01, 2009, 21:22:45 от hubenova » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юли 01, 2009, 16:57:57 »

Много невероятно предложение!  Bravo Представих си вълнението ти, докато четеш всяко от посланията! А е имало и забавен момент - водата е била паролата lol
Забавно ми беше да прочета и за тока и твоите мисли, и за 1-то цветенце и разочарованието ти - въобще много готини емоции! Още по-готини оттук нататък ви пожелавам!
Активен
hubenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юли 01, 2009, 21:20:57 »

да наистина беше невероятно.аз го очаквах и знаех,че ще ми предложи ,но много ме изненада.той е бил в ресторанта по обяд да остави букета и се е разбрал със сервитьора като поръча ЧАША вода да го  донесе .нямам думи да опиша всички чувства ,които изпитах онази вечер :)накрая бях толкова щастлива ,че исках да се обадя на целия свят да кажа новината (е обадих се на приятелките си smile )ето го и букета


* DSC00058.JPG (63.61 KB, 502x377 - видяно 311 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юли 06, 2009, 16:53:12 »

Момичетааа много ме развълнувахте  cray с предложенията,които сте получили за брак и по начина по,който сте ги получили,защото и аз искам  offer.С моя любим сме заедно от 5години  blush и съм много нетърпелива за този момент въпреки и моите скромни години  badgirl
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юли 07, 2009, 08:55:12 »

Аз получих предложение по много нетрадиционен начин...на 20.06.09.
В четвъртък ми заяви, че ще пътуваме, без да казва къде, дестинацията - изненада Girl_hide Тъй като често пътуваме за уикенда на непознати места, въобще не намерих нещо подозрително.
В събота тръгнахме, той кара колата, аз се наслаждавам на гледките - идилия. Дори и не питам къде отиваме. Стигаме в Невестино / до Кюстендил/, там се намира Кадин мост / в превод Невестин мост/, слизаме от колата, за да го разгледаме от всички страни. Неудобно беше да стоим отгоре, защото минаваха коли и слязохме долу, на една платформа, за да видим моста в цялото му величие и да го снимаме. Подпряхме се на перилата и той започна да ми разказва легендата за Невестин мост. Аз слушам много внимателно, гледам моста и Струма под нас. И в един момент той казва, че съжалява, че не сме в Париж, Венеция на някой от техните романтични мостове, но мисли тук, в Невестино, на Невестин мост да ме поиска за невеста . Падна на колене, с кутийка в ръка, а в нея пръстен.Аз  shok. Толкова шокирана, толкова изненадана, че 5 минути не можах да кажа "Да". Свлякох се и аз на колене и го прегръщах и целувах, наистина не можех да повярвам, че този красив миг се случва на мен.
Малко по нагоре по реката имаше рибари, които не разбираха какво правят тия двамата луди на колене tease
Бях най-щастливата жена...после ме снима с камерата, пита ме разни неща, аз отговарях. Като се гледах, умрях от срам, толкова неадекватна изглеждам pleasantry
Та това е нашата история...сватбата е след два месеца angel
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 07, 2009, 10:10:21 »

Svetla77 много романтично предложение ти е направил Bravo
ЧЕСТИТО!!!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 08, 2009, 09:12:14 »

Svetla77 леле направо ме разплака. Толкова романтично предложение, че направо  yahoo.

Аз мисля, че на този мост се е получило много по - добре от колкото във Венеция или Париж и наистина в България има уникални места, които са много подходящи за предложение. good
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 08, 2009, 10:47:13 »

Svetla77  невероятно романтично предложение.Честито и приятна и безпроблемна подготовка на голямото събитие Bravo give_rose
Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 09, 2009, 07:58:06 »

Благодаря, момичета give_rose give_rose give_rose
Активен
tedi_medi
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #237 -: юли 27, 2009, 10:41:47 »

И аз да се запиша в тази темичка smile Аз получих своето предложение съвсем неочаквано. Април месец бяхме на сватба на приятели в Холандия и пътувахме до там с кола. Случиха ни се доста странни неща, катастрофирахме слава богу не тежко и на нас ни нямаше нищо и една вечер сме седнали да си вечеряме, сватбата беше минала, а ние бяхме двамата в един ресторант. В този момент милото извади един пръстен и клекна до масата и ме попита Ще се омъжа ли за него, не можех да повярвам нито къде е крил пръстена през тези дни нито въобще че имам пръстен. smile Е още не сме определили дата за сватба, а и седмица по късно теста за бременност беше положителен и сега чакаме бебето с нетърпение, май сватбата ще бъде след като то се роди или сега ще подпишем а после ще си направим църковен брак smile
Активен
gorska_feia
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #238 -: юли 30, 2009, 21:39:44 »

Ах, какви романтични истории. Много ме развълнувахте.  LOVING

Аз имах много неочаквано предложение. За мен беше много трогателно, за някой може и нищо особено да е. Беше неделя и приятелят ми ме събуди със закуска в леглото. И там, на таблата с кафето и закуската беше и кутийката с пръстена и една бележка, върху нея, на която пишеше "Отвори ме". И така моето мило ми предложи да се омъжа за него. Каза ми, че би желал до старини всяка неделя да се събуждаме един до друг и да ставаме повече  heart
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 30, 2009, 21:47:00 »

 cray cray cray cray cray cray heart heart heart heart cray cray give_rose
Какви сте ми сладури!Ха да ви е честито и всичко най-най...
tedi_medi и сватба и бебе!Сигурно си най-щастлива на света,ЧЕСТИТО!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines