Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 17:28:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 174997 пъти)
 
Aiya
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: април 29, 2009, 22:34:09 »

Здравейте! smile Не знам дали предложението за брак, което ми направиха е най-оригиналното и странното, за което сте чували, но определено е малко по-различно smile
Аз и моят бъдещ съпруг (женим се на 24ти юли тази година) се запознахме в интернет преди малко повече от 2 години. 2 месеца поддържахме само виртуален контакт, но отговорно мога да заява, че още от 2рата седмица бяхме много влюбени! Така уж на щега решихме да се "вземем"  pardon
И така репи да си дойде (понеже не беше в БГ)... и си дойде - с пръстен!  Girl_hide И ми предложи няколко часа след като кацна и се видяхме за пръв път!  yahoo
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 30, 2009, 08:55:55 »

Много романтично Aiya Никакво колебание!  Bravo Човекът е знаел какво иска give_rose Трябва да се радваш с толкова решителен и влюбен мъж. Даносте много щастливи
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 11, 2009, 18:52:27 »

Здравейте и от мен,

ами както всяка жена и аз съм си мечтала за романтично предложение........и как ще се разплача и разчувствам.........но в действителност се получи съвсем различно.......Предложението беше мн романтично......бяхме в двореца в Балчик и там сред лаленца и теменужки.........моя човек падна на колене......а на мен ми беше толкова весело...че се разсмях............с две думи, нямаше сълзи......но пак си беше мн хубаво и романтично.........и така...нашата сватба ще е догодина...
 
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: май 12, 2009, 09:27:20 »

Честито Bravo И добре дошла при нас  give_rose
Активен
Mar4eto_sn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: май 13, 2009, 01:25:29 »

мойто предложение дойде на 13 октомври..smile живеехме заедно вече от 7 месеца..и така една сутрин преди работа си взимах душ и когато излизам от банята що да видя..smile човека купил...букет,вино,бонбони-нищо не обичайно...започна да ми говори с пресипнал глас (едвам му чувах думите)разтрепера се.. и извади малко червено сърце и вътре пръстена...smile ни питайте как се чуствах цял ден на работата.... изобщо не бях в час :)иии такаа  pardon pardon pardon
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 21, 2009, 13:07:00 »

мойто предложение дойде на 13 октомври..smile живеехме заедно вече от 7 месеца..и така една сутрин преди работа си взимах душ и когато излизам от банята що да видя..smile човека купил...букет,вино,бонбони-нищо не обичайно...започна да ми говори с пресипнал глас (едвам му чувах думите)разтрепера се.. и извади малко червено сърце и вътре пръстена...smile ни питайте как се чуствах цял ден на работата.... изобщо не бях в час :)иии такаа  pardon pardon pardon

Браво на твойто момче, много романтично го е направил  Bravo girl_wink
Активен
Maria_D_V
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #216 -: май 26, 2009, 11:24:03 »

Здравейте! Днес се регистрирах в този чудесен форум и искам и аз да споделя как моето Слънчице ми предложи.
Ние сме заедно от около 1 год. и 4 месеца twohearts и последния месец сме подхвърляли някои реплики по между си за сватба, но нищо повече. Миналата седмица аз бях на един семинар в Пловдив и от там си отидох до моето село / мама, татко, брат ми и снаха ми бяха си отишли заедно там/. Слънчицето дойде да ме вземе и се прибрахме в Стара Загора. Пооправих се и излезнахме. Слънчо пита къде ще ходим и аз викам да се поразходим из центъра и после да седмен някъде на салатка. Поразходихме се малко и той искаше да седнем на една пейка в парка да изпушим по цигарка. Седнахме и той си извади GSM-а и каза, че много съм му липсвала докато съм била в Пловдив и ми е направил едно клипче. А то милото на фона на песента на Софи Маринова "Остани" сложил мои снимки и едни много, много мили послания - "Ти си моя изгрев ..... Моя свят..... Искам да сме винаги заедно"   twohearts и аз си мислех вече че финалния надпис ще е "Ще се омъжиш ли за мен" обаче няма bqsnasym . Слънчо вади от джоба си едно шоколадово яйце и ми казва " Взехти това яйчице да си го хапнеш" и аз го отварям и си ям шоколада, а играчката изобщо не я гледам, защото напоследък все тъпи ми се падат. И той ми вика "Дай да видим каква играчка ти се е паднала" и го взима и си прави че незнае как се отваря danceg и отваря той яйцето и вътре пръстен. А аз от притеснение само се хиля тъпо ROFL и така..... От 3 дни съм сгодена и почваме да подготвяме сватбата. weddingday 
Съжелявам, че толкова дълго излезе, но още съм много развълнувана.... banana
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: май 26, 2009, 11:50:33 »

Миличка страхотна изненада ти е спретнал твоето момче.  yahoo
Предложил ти е по необичаен начин и в това е чара - а как се е сетил да сложи пръстена в яйцето -браво на него Bravo
От тук нататък ти пожелавам много хубави емоции покрай потготовкатаи и една прекрасна  сватба.
Активен
Maria_D_V
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #218 -: май 26, 2009, 13:02:34 »

Благодаря! Точно сега ходих да запазвам дата и голямата веселба ще бъде на 03.10.2009 год.  weddingday 
Направо още не мога да се осъзная goody
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: май 26, 2009, 14:28:50 »

Благодаря! Точно сега ходих да запазвам дата и голямата веселба ще бъде на 03.10.2009 год.  weddingday 
Направо още не мога да се осъзная goody
Ами първо  Welcome при нас
и честито за датичката и за прекрасното предложени. Ще бъдеш развълнувана още месеци наред, а не само дни. Те първа започваш подготовката и ще има много емоции.
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: май 28, 2009, 08:35:27 »

Благодаря! Точно сега ходих да запазвам дата и голямата веселба ще бъде на 03.10.2009 год.  weddingday 
Направо още не мога да се осъзная goody

ЧЕСТИТО И ОТ МЕН! chee Сега те очакват пет прекрасни месеца, изпълнени предимно с положителни емоции. Пожелавам ти максимално да се насладиш на това време. Наистина твоето момче ти е спретнало страхотна изненада.  give_rose
Много хубава дата сте си избрали ( tease аз тогава имам РД и затова обичам тази дата) Пожелавам ти да ви носи само късмет.
P.S. Добре дошла при нас  smile
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 29, 2009, 09:43:55 »

Честито и от мен! Ще се жените на моя рожден ден! Пожелават ти приятна подготовка и само хубави емоции до големия ден.  give_rose
Активен
Maria_D_V
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #222 -: май 29, 2009, 14:05:30 »

Благодаря Ви момичета.
Обаче се наложи малка промяна в датата, защото се оказа че няма свободни ресторанти.
Така че окончателно Голямото събитие ще е на 10.10.2009 год.
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: май 29, 2009, 15:02:44 »

Получих го в Лондон като сама си открих пръстена под възглавницата в леглото на хотела. Май провалих първоначалния план обаче с нежеланието си да ходя на вечеря предишната вечер.
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 29, 2009, 16:29:34 »

Получих го в Лондон като сама си открих пръстена под възглавницата в леглото на хотела. Май провалих първоначалния план обаче с нежеланието си да ходя на вечеря предишната вечер.

 blum Явно доста си поизмъчила мъжлето си  tease
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines