Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 15:23:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 174963 пъти)
 
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 14, 2009, 18:33:43 »

liva82  много оригинално предложение за брак. Твоето момче се постарало  да е уникално. Bravo и честото на теб и merline
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 15, 2009, 02:07:39 »

merilen и liva82 имате късмет да сте с много романтични мъже Bravo

То и моето мило ме изненада романтично, но не чак много оригинално. След тежкия работен ден отидох да се къпя и като се връщам, що да видя: целият ни паркет постлан с розови листчета, а в средата огромен букет кървавочервени рози, каквито обичам  give_rose. Милото коленичи, отвори една доста нестандартна кутия, цялата с огледални страни - и тя пълна с розови листчета, а нърху тях - ПРЪСТЕТЪТ yahoo
Точно красив и разчупен диамант маркиза, какъвто винаги съм мечтала да имам. Милото имаше сълзи в очите и дори и без думи аз само му се метнах на врата и всичко ни беше ясно. heart
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 15, 2009, 19:45:47 »

liva82, страхотно предложение за брак. Твоят приятел е много изобретателен  Bravo. Дано винаги така да те изненадва с находчиви идеи smile

snowhite, и това, ако не е романтично предложение - розови листенца, рози, сбъдната мечта за желания пръстен ... отвсякъде ухае на романтика!!! Дано цял живот мъжете ни да са толкова романтични и да ни изненадват приятно smile
« Последна редакция: март 15, 2009, 19:47:48 от merilen » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 16, 2009, 12:09:54 »

благодаря Ви наистина е доста романтичен когато иска...затова сме решили и сватбения дух да е такъв милото само по мои идеи дори поканите от чужбина поръча само и само да е романтично и красиво за мен и за него... heart give_rose
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 22, 2009, 20:01:28 »

На мен милото ми предложи на 14.02.09  heart се бяхме разбрали да станем рано и да ходим на плаж,да гледаме изгрева... беше много студено и облачно,аз исках да се приберем а милото ме накара да се разходим. След малко видяхме група лебеди в морето, беше невероятно и почнавме да се снимаме с тях...гледах ги и им се радвах, когато милото ме хвана за ръката,обърщам се и ....  Oh my ... виждам той на колене с кутийката с пръстена  give_rose ми  обяснява че аз съм жената с която иска да си прекара живота...много неща каза не си ги спомням защото бях мнооого развълнувана  girl_in_love и на края "ще се омъжиш ли за мен ?" аз разбира се "ДАААА"  gu6 много романтично беше на плажа,само аз,той и лебедите   twohearts
като търгнахме да се прибираме минахме покрай "пикадили" и решихме да си вземем вино и шоколад да празнуваме,през цялото време неможах да повярвам, ми беше като сън... когато стигнахме на касата,момичето се усмихна и пита "Вие заедно ли сте ?" crazy и ние :"ДА" ...."днес е Св.Валентин,празника на влюбените ( се мушна под касата, изкара една бутилка Шампанско и ни я подари yahoo) Честит празник !!! " ....
много сладко беше girl_wink
« Последна редакция: април 22, 2009, 20:04:05 от *Bibi* » Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 22, 2009, 21:27:13 »

Здравейте мили момичета... yahoo искам и аз да ви споделя.. yahoo получих предложението на 19.04.09 някаде кам 11 жечерта.. пътувахме си за пазарджик и всичко си беше ок...но милото ми  беше казал по рано през дена че ми се извинява и че ште ми купи пръстен жеднага щом може.. понеже в неделя искахме да саберем нашите и техните и да направим годеж..та така през деня ми каза той така и аз малко мъчно реагирох но до вечерта нищо ми нямаше.. и патувахме си ние към пазардйик и тои по едно жремем ми каза да спрем на ихтиман на мотела да извадя някакъв диск и аз му казжам чее няма смисъл сега за един диск да спираме.. но той настоя иии yahoo отварям аз жабката и гледам един много красив букет... в парвия момент нищо не мислех и като го погледнах в очите и ми тръгнаха сълзите извадих букета и наи отдолу в дъното беше завързана кутийка .. почнах да развръзвам и от треперене почти не можах .. после тои я жзе отжоря и каза" бебче ще се омъжиш ли за мен... ДАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА ААА yahoo yahoo yahoo heart heart heart И ТАКА ПОчТИ ДО ПАЗАРДЖИК ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ПЪТ ПЛАКАХ ЛИ ПЛАКАХ ОТ щастие.. heart
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 23, 2009, 09:56:45 »

*Bibi* и kateto87 да са ви честити романтичните предложения.
Биби като четях постат ти и аз настръхнах като си представих картината на плажа  heart Много романтично
Кате, пожелавам ти винаги занапред да плачеш само от щастие Bravo
Сега ви очаква едно от най-приятното и изпълнено с положителни емоции време - подготовката на сватбата smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #202 -: април 23, 2009, 13:03:56 »

*Bibi* и kateto87, много романтични и вълнуващи предложения сте получили!!!  Girl_hide Поздравления! 
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #203 -: април 24, 2009, 08:29:20 »

момичета, много се радвам за вас...  че мъжете ви са такива романтични... моят не е такъв... даже да си призная честно... аз повдигнах първа  въпроса за сватбата... щото хич го няма по тия работи и колкото пъти и да намеквах... той все не схващаше... така че колкото и да чакате романтично предложение от мен в тази графа няма да има.  Важното е, че ме обича... с или без предложение...
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 25, 2009, 11:47:01 »

Буболече, не се отчайвай - и моето момче е от най-неромантичните, но за мен явно е готов на всичко... Предложи ми на 15/02, докато вечеряхме, аз даже не бях преглътнала, и ми стана супер криво - така ли ще запомня предложението?  sad Бяхме се разбрали да не ми взима пръстен, защото сега имаме по къщата толкова неща да оправяме, та само ме попита мило и ме прегърна и целуна. Аз хем се радвам, хем ми е едно тъпо такова  Girl_sing Мина време, казахме на всички и аз вече - примирена, че така ме е поискал, на 20/03 се прибирам вкъщи - пълна тъмница, само под вратата на спалнята се процежда една светлина като от пламъци. Аз - с обувките и с якето - нахлувам, защото си помислих че компютърът е дал на късо и сме се запалили - суйна-буйна ще гася пожар... Отварям вратата и какво да видя - моето мило Ро запалил всички видове свещи, които имаме вкъщи (а те са доста lol, застанал на колянце с кутийка и с пръстенче - направо  Oh my ... gu6

Та в крайна сметка и аз си имам моето неочаквано романтично предложение, бях изключително изненадана и щастлива. Като решат, даже и неромантичните могат да са безкрайно затрогващи  heart
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 27, 2009, 11:19:02 »

polia твоето предложение е било наистина голяма изненада.  yahoo Честито! Хубаво е, че мъжа ти толкова те обича, че прави нещо толкова нетипично за него.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 28, 2009, 09:01:14 »

Да, наистина - аз още не мога да го повярвам - познавам го и го обичам от 12 години, но такова нещо никога не съм предполагала, че ще направи.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #207 -: април 28, 2009, 09:25:38 »

polia, предложението ти е направо страхотно!!! Каква страхотна изненада ти е спретнал само! Поздравления!!!
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 28, 2009, 09:46:38 »

Благодаря ви, момичета! Su_to - и твоето предложение е много мило, а и така си го разказала - направо...  give_rose Случайно да се изявяваш като творец - sorry за любопитството, но няма как да не ми направи впечатление  blush
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #209 -: април 28, 2009, 09:59:25 »

Ами не съвсем, повече на стихотворения ме избива, по - рядко ми се случва да ме тресне нещо, което не е римувано. Ама всеки със слабостите си, хихик!  blush  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines