Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:22:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 166507 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 20, 2009, 21:51:46 »

Честито tsvety_t   Bravo, много сладко. Страхотно предложение, романтично. Успех с приготовленията, и да ни държиш в течение
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #151 -: януари 26, 2009, 11:32:22 »

 Offtopic Пишем, ама по другите теми  girl_haha
Мини и ти натам де - ще откриеш много интересни дискусии и информация  Wink
Активен
ver4ote
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 29, 2009, 00:22:06 »

здравейте на всички!
от няколко дена и аз се присъединих към вас,тъй като получих и моето предложение!  yahoo
все още съм много начинаеща,защото изобщо не съм наясно с нищо(но бързичко ще се науча  pleasantry)

та моето предложение доиде в петък(23.01)
с моето слънчице решихме да си направим една почивчица във Велинград!Отидохме ние вечерта(тъй като бях на работа до 20ч.)и слязохме в ресторанта да вечеряме.След това се качихме в апартамента(който се оказа младоженският)и решихме да си напълним джакузито.И както си се джамбуркахме,изведнъж моето момченце ми каза:Ей имам изненада за тебе!
и излезе.....
след 1 мин се върна с кутийката и падна на колене,пред джакузито(тук вече не помня точно какво ми каза,защото малко си бяхме пийнали вече  girl_wink)и ме попита дали ще стана негова жена....
Аз онемях,тъй като ме изненада(този път) и направо нямах думи,и аз паднах на колене пред него,само че в джакузито и започнах да го целувам!Това беше моят отговор,който след това подтвърдих със "ДА" и вече правим първите планове за сватбата!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 29, 2009, 09:31:46 »

ver4ote  Bravo за предложението
добре дошла във форума, с каквото мегат момичета тук са много отзивчиви и ще ти помагаме. за кога планирате сватбата.
Активен
ver4ote
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 29, 2009, 18:53:01 »

благодаря за посрещането!
а сватбата я мислим още-понейе не сме рещили кой ресторант точно ще е-иначе или на 29.08 или 19.09
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 29, 2009, 23:24:39 »

Честито и от мен ver4ote   Bravo
И нашата сватба е на 19.09  Wink
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #156 -: февруари 02, 2009, 00:50:25 »

Много завладяващи истории. Ето и моята: ние сме заедно от 3 години и от известно време сме сгодени, но беше взаимно решение с цел запознаване на родителите ни и демонстриране на сериозните ни намерения за общо бъдеще. Подарихме си прекрасна седмица с приготовления, една семейна вечер и след нея ски почивка в банско. След това се започнаха страните ни преживявания от година насам, за които ще потърся и съвет. Първо започнаха въпросите какъв пръстен искам и разглеждане из интернет, след това започнах да усещам как приятелят ми непрестанно търси начин да ми направи впечатляващо предложение да сключим брак. Усещат се тези неща, дори и след това сме ги обсъждали. Два пъти целенасочено провалих намерението му да ме попита за брак, сега зная, че ще се опита да направи нещо голямо и за свети валентин.... седмо чувство... иска ми се да не бягам от отговорност този път, ще съм благодарна на тези, които са си поръчали годежни пръстени със скъпоценен камък по интернет или са си избрали такъв в лондон да ми дадат координати, защото зная, че той няма да избере сам, а първо ще ми предложи да се оженим и след това в знак на съгласието ми ще ме изчака да си избера.
Активен
dariii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 04, 2009, 12:16:00 »

ах колко хубаво....  cray всички едни романтични предложениея пак аз милата. cray .... Нашата история е такава запознахме се преди 9 месеце тарсех си  квартира вав варна за лятото  girl_wink и намерих а той ми бесе съквартирант.  tease Общо взето живеем заедно от както се познаваме на третия ден се "гаджосахме" pleasantry. и така до ден днешен. Аз по принцип съм от Бургас и когато в края на лятото доиде моментът да си се прибирам насам една сутрин го питам ще доидеш ли с мен  beating .. тои си помисли ден два и доиде и заживяхме щастливо.  heart  heart ... но аз исках сватбааа много го обичам щото. give_rose  give_rose  Та говорейки бизпрои пъти и мранкаики от моя страна beating beating beating grandpa ,че искам свадба.....е съгласи се. Acquaintance и така преди месец случайно влязохме в магазин за бижута и го видях shok  shok ... него yea.....пръстена Oh my .... Купими го на момента в които видя изражението Oh my ... Oh my ... Oh my .... И.... еми прибраси го и не ми го дава crazy crazy crazy.....По принцип не е романтик а официалното сабиране на роднини и приятели да обявим годежа е на 14,.02.2009 а още нямам пръстен  cray  cray . Вече се отчаях направо..... cray cray cray
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 04, 2009, 14:03:36 »

Да си кажа и аз.ТЯ нашата история е дълга и широка.С него се познаваме цял живот.Винаги сме били близки като брат и сестра.Но...преди 5 години се влюбих в него heart heart heart бях на 14 и съответно той се оказа първата ми любов.Траях си 2 години,обаче това не се издържаше,затова му признах какво чувствам.За съжаление той не изпитваше същото,а и имаше връзка.Както и да е миналата година започнахме активно да си пишем в скайп,после той ме видя на бала ми(тъй като семействата ни са приятелски) и започнахме да излизаме;появяваха се все повече и повече общи интереси,възгледи и така на 21.06.2008 вече бяхме двойка и се изпълни най-голямата ми мечта.Вече живеем заедно,много се обичаме.
А на Бъдни вечер трябваше да вечеряме с родителите му.Час преди да тръгнем той излезе.Забави се най-много 20 мин.,върна се,дойде при мен и ме накара да си затворя очите,Когато ги отворих пусна в ръката ми ПРЪСТЕНА и ме попита :"Ще се омъжиш ли за мен?" Оттам вече ми е малко мътно,защото бях толкова щастлива...
И така момичета това е моята история в резюме  Wink blum

П.П.Много съм щастлива!!!  girl_in_love любов заедно Сватбаааа wedding Сватбата е септември
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 08, 2009, 14:33:20 »

ами да се запиша и аз тогава.Ние сме най - добри приятели от не знам колко време до преди около 5 години когато ми призна че е влюбен в мен от 4год. и 3 мес. сме заедно- и живеем заедно от пърият ден.До прекрасният момент когато на Коледа 2008 ми предложи пред моето семейство- всъщност ми подари кутийка с панделки , в нея имаше  друга кутийка с панделки в нея и в нея кутийката от пръстена , но празна. Докато се чудех кога ще ми даде и пръстена падна на колене зад гърба ми и пред насълзените очи на семейството ми предложи.
мн сладко беше
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 08, 2009, 21:53:30 »

Аз пък си мился,че всяко едно предложение е романтично.Важното е любов да има  Bravo Bravo Bravo Ах как се радвам на такива неща.Зареждам се сууупер положително  butterfly Sunshine Cerry Clover
Активен
dariii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 09, 2009, 21:23:43 »

Получих го...... така чаканото предложение  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Преди около два часа. В един коктейл бар "Бродуей" в Бургас половинката ми е там барман. И ми звънна по телефона и вика ела след работа искам да поговорим  crazy  и аз разревана вървя и си мисля ся съм напраила нещо и ми се сърди cray ..... и ..... влизам аз вътре в бара...и....... управителката ми вика седни малко тука  crazy а милото не го виждам и се притесних huhhuh.gif  и изведнъж музиката спря  huhhuh.gif huhhuh.gif\ а по принцип там е много висока\ и милото илиза костюметан натокан Oh my ...  вика "може ли за тишина"  shok пак то пълно с хора . и ми падна на колене и почна да ми говори колко ме обича и как дава всичко за мен , че е готов да остави всичко и да ме последва кадето и да отида и... сарцето ми заби толкова силно ... и извади от джоба малката червена велурена кутийка и я отвори и като ме пита ще се омажиш ли за мен  Сватбаааа... и аз нямах глас само кимам и плача Girl_sing. И ме гушна   gu6 и ми подари най-голямото цвете което съм виждала butterfly. Всички започнаха да пляскат   :bravo:и да ни поздравяват а аз...още незнам къде съм danceg danceg
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 09, 2009, 21:34:23 »

Честито дариии!Много романтично!!! heart heart *INLOVE*И аз съм от Бургас м/у другото!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: февруари 09, 2009, 23:33:02 »

Браво бе бургаски булки!!!! Лелееееееееееей колко романтични ни били морксите момчета! Честитооо и на двечките и на всички получили така чакания въпрос и пръстен!  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 09, 2009, 23:38:41 »

dariii   , честито  Bravo !!! Страхотно предложение ! Като се сетя аз в каква еуфория бях, макар че бяхме само двамата, представям си така, сред толкова хора, познати и непознати.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines