Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 11:21:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 174931 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #135 -: януари 16, 2009, 21:17:56 »

Кулата беше синя само по време на председателството на Франция на Европейския съюз (и точно поради него председателство). И вече (слава Богу) си върна нормалния цвят (синя въобще не беше яка, почти не се виждаше и беше сто пъти по-малко впечатляваща).
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 17, 2009, 15:43:21 »

аз бях там на 5.12.2008 и беше синя, стори ми се адски грозна и чак кичозна NO
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #137 -: януари 17, 2009, 19:35:33 »

То в този специален момент всеки загубва представа за света около себе си smile
Активен
shosho
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1



« Отговор #138 -: януари 17, 2009, 21:10:09 »

ето една "скорошна" снимка от там! И аз я видях в син цвят! И в нашият случай имаше предложение за брак! И ТЯ каза ДА! И да кажа бързо бързо аз съм нов във форума и това ми е първия пост! Моята Любима ми помага със писането( тя има опит от "Часът на мама") , а пък аз реших да се регистрирам тук! Здравейте!
Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #139 -: януари 17, 2009, 21:45:41 »

Ще ме разплачете еййй... Wink
Аз пък тази година направих 10 години от както се ожених.Като ви слушам се замислям дали да не спретна на жена ми още едно предложение а може и сватба... незнам как се води тази "розова" или нещо друго но едно купонче примерно ако и стане роклята.Дайте идей за нещо романтично. Може би да идем на "царевец" и да поръчам да ни пуснат "звук и светлина".Не било много скъпо.А и аз одавна си мечтая да го видя на живо.  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 17, 2009, 22:01:14 »

Ще ме разплачете еййй... Wink
Аз пък тази година направих 10 години от както се ожених.Като ви слушам се замислям дали да не спретна на жена ми още едно предложение а може и сватба... незнам как се води тази "розова" или нещо друго но едно купонче примерно ако и стане роклята.Дайте идей за нещо романтично. Може би да идем на "царевец" и да поръчам да ни пуснат "звук и светлина".Не било много скъпо.А и аз одавна си мечтая да го видя на живо.  give_rose

800 лв  :offtopic:извинявам се за което
Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #141 -: януари 17, 2009, 22:11:21 »

Мерси за информацията. Сега поне си знам преди да тръгна,да си направя сметката. *THUMBS*Може да извадя късмет и да си направим партия с някоя сватба или рожденник от близките заведения. yahoo Сега като се замисля нещо се пообърках с това (тази година) и  май съм позакъснял.Щото нова година вече мина.Датата ни е 9 август и всъщност тази година ще станат 11годинки.Как си минава времето.... sad
« Последна редакция: януари 17, 2009, 22:28:13 от MrDJ » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 17, 2009, 22:31:16 »

MrDJ, какво пречи да наваксаш тази година? Щом имаш желанието, броя на годините брак нямат голямо значение. Идете на някое си ваше местенце, напаравете си купона. Или идете на почивка из страната или извън нея.  good
Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #143 -: януари 17, 2009, 22:46:17 »

Съжалявам че тази идея ми дойде чак сега.Бях решил да и направя "Море от Любов" Писах до предаването в сайта но не ми отговориха и така си останаха мечтите. Гола вода сме това женените мъже. Е не всички де... Гледам другите добре са се постарали. Само като се сетя че аз и купих накъв скапан телефон....е небеше толко скапан де..ама както и да е.Мисля че заслужаваше повече. sad
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 19, 2009, 09:56:38 »

Както съм писала напред в темичката аз получих предложение за брак точно на върха на Царевец в 12 ч през ноща. Моя мъж беше поръчал само светлина, мисля, че със звук би станало малко зловещо предложение за брак Wink, но повярвайте ми със светлина беше адски адски романтично и когато всичко се случи на върха пред голямата църква обляна цялата в светлина  girl_in_love, а и когато не очакваш изживяването е уникално повярвайте ми  yahoo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #145 -: януари 19, 2009, 11:44:40 »

И да кажа бързо бързо аз съм нов във форума и това ми е първия пост! Моята Любима ми помага със писането( тя има опит от "Часът на мама") , а пък аз реших да се регистрирам тук! Здравейте!

 Welcome shosho
Много се радваме, че си се записал при нас. Мъжете са ни малко и си ги коткаме. Успех в подготовката и ще помагаме с каквото можем  Wink

ПП. Като видях колко предложенията има пред кулата... и  cray ние живеем в Париж пък мъжа ми не се сети да ми направи там предложение, ами си ми предложи диркетно вкъщи  huhhuh.gif
Не че и аз бих се сетила де... blush ама вие ме наведохте на тая мисъл.

Сигурно е много романтично  girl_in_love
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #146 -: януари 19, 2009, 13:14:16 »

наистина е много романтично и вълнуващо, но съм сигурна, че където и да е направено предложението, ако е правилният човек, то споменът остава за цял живот. heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #147 -: януари 20, 2009, 01:05:59 »

Това беше на шега  Wink  Той си ми предложи по неговия си начин, както той си го чувстваше и разбира се бях супер трогната. Не го заменям за нищо на света. Всяко предложение е уникално  smile
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 20, 2009, 14:43:24 »

Хайде и аз да се запиша тук. И аз получих моето предложение на 13.11.2008г., тогава правихме 10 години от както сме заедно blum. Миналата година около нас се омъжиха двама приятели и ние доста се въодушевихме, но не сме говорили нищо сериозно. Прибирам се вкъщи от работа и нищо странно, милото е още на работа, а ние с кучето излязохме на разходка и после.... Връщаме се с малката хайванка и първо ми направи впечатление, че нещо е много приглушена светлината в хола, а аз винаги светкам всички лампи, влизаме смело напред, а на масата сложена нежна покривка, свещи, две чаши за шампанско и никаква следа от милото... shok Много ми стана приятно като видях обстановката - е 10 години са си 10 години ще празнуваме.... В този момент чух милото да ме вика зад гърба ми, обръщам се ....... а той вече на колене с прекрасен букет и въпроса: "Чочо, ще се омъжиш ли за мен?" tease. Пръстенът беше в чашката на едно от цветята, но аз от радост не можах нищо да кажа, само се смеех и плачех от щастие и вълнение и дума не мога да произнеса, а той пак "Е нищо ли няма да кажеш?", тогава дойде моето "ДА". Отворихме шампанското и щастие, щастие, ред усмивки, ред сълзи, исках да се обадя на целия свят, за да се похваля. Оказа се, че през цялото време е бил вкъщи, но се е крил в една от стайте, за да подготви изненадата, а предишния ден са ходили с кандидат кума да купуват пръстена, а на мен ми беше казал, че ще закъснее, защото трябва да му помага да пренасят някакво зеле... pleasantry. Сватбата ще е на 25.07.2009г. и съм страшно въодушевена от олганизацията
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 20, 2009, 15:03:49 »

 Bravo на милото, много романтично
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines