Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 01:48:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 166530 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 23, 2008, 15:11:14 »

благодаря Ви момичета
все още не сме решили датата но искаме да е октомври, да не е много студено smile  а малко ми се вижда времето до тогава.
и как точно става , избираме си дата и отиваме в съвета да ни запишат за датата която сме си избрали?
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 23, 2008, 15:16:42 »

октомври е много хубав месец за сватба...и да..избирате си датата и отивате да проверите в съвета дали е свободна и ако е свободна си я запазвате...успех с подготовката...ако имаш въпроси този форум ще ти е от най-голяма полза...момечитата тук са златни
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 31, 2008, 01:13:02 »

Милото на мен ми предложи на връх нова година. Бяхме решили да си направим изненади като подарък за нова година. Бяхме се обзаложили на кого изненадата ще по хубава. Определено неговата беше невероятна. Милото много преди нова година подготвяше своята изненада, като по всевъзможен начин ме отдалечаваше от тази тама, че той бил млад и не му се женило още и т.н. и аз така и си мислех, но всичко било за да бъде изненадата пълна. danceg
Бяхме си на терасата (живеем заедно) само двамата очакващи мига на стрелката на часовника да стигне 00.00ч. и ..........след като отворихме шампанското и започнаха многото фоеверки ми предложи .........и така нашият ден е 30.08.2008. Много съм развалнувана че времето намалява и намалява ............. : twohearts

 
Активен
denize
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #48 -: август 12, 2008, 10:09:16 »

Здравейте момичета, аз съм нова във форума.
Доколкото знам от Sisi (аз съм й кума  girl_wink ) всички сте много готини и дружелюбни.
Скоро и аз получих предложениеТО. Беше на 04.08.08 в Хърватска. Бяхме там защото аз спечелих 7 нощувки от едни студени чайчета blum . Бяхме на яхта, организирана от тази фирма Раух (Rauch). Аз се бях излегнала на една голяма възглавница си правя плажче, когато той дойде при мен, легна до мен и почна да ми говори като на шега и ми вика "Сега ще те питам нещо!" и аз "Това предложение ли е, това предложение ли е" и се лигавя. И той " Мило, ще се омъжиш ли за мен?" и аз  Oh my ... , той пак "Милото ми, ще се омъжиш ли за мен?" И аз пред рев  Oh my ... , и последно " Омъжи се за мен!!!"  give_rose и пръстенчето изскочи  smile . И двамата много се вулнувахме. На мен ми се просълзиха очите  blush, той беше много притеснен. Но след малко всичко беше супер  danceg danceg danceg danceg danceg
Това е моята история.  heart heart heart
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 12, 2008, 10:14:29 »

Здравейте момичета, аз съм нова във форума.
Доколкото знам от Sisi (аз съм й кума  girl_wink ) всички сте много готини и дружелюбни.
Скоро и аз получих предложениеТО. Беше на 04.08.08 в Хърватска. Бяхме там защото аз спечелих 7 нощувки от едни студени чайчета blum . Бяхме на яхта, организирана от тази фирма Раух (Rauch). Аз се бях излегнала на една голяма възглавница си правя плажче, когато той дойде при мен, легна до мен и почна да ми говори като на шега и ми вика "Сега ще те питам нещо!" и аз "Това предложение ли е, това предложение ли е" и се лигавя. И той " Мило, ще се омъжиш ли за мен?" и аз  Oh my ... , той пак "Милото ми, ще се омъжиш ли за мен?" И аз пред рев  Oh my ... , и последно " Омъжи се за мен!!!"  give_rose и пръстенчето изскочи  smile . И двамата много се вулнувахме. На мен ми се просълзиха очите  blush, той беше много притеснен. Но след малко всичко беше супер  danceg danceg danceg danceg danceg
Това е моята история.  heart heart heart


ауууууууу колко хубаво чак се  cray браво браво на бъдещия младоженец Bravo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 13, 2008, 07:22:02 »

поздравления denize Bravo
Активен
denize
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #51 -: август 13, 2008, 09:54:11 »

Благодаря ви. Много сте мили.  smile give_rose give_rose
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #52 -: август 13, 2008, 10:06:56 »

denize Ехх, какво предложение!!!

От днес започвам да пия студен чай.  girl_wink
Активен
nighty_
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #53 -: август 18, 2008, 01:52:51 »

Здравейте дами,
Аз съм млад мъж, който съвсем скоро смята да докаже на приятелката си, че може да бъде романтичен и да прави изненади(противно на нейното мислене smile )

Мисля предложението да се състои на плажа, като все още не съм измисли точно по какъв начин, но все ще измисля нещо интересно.

Понеже не искам никой от познатите ни да знае за предложението ми преди то да се е състояло, няма с кого да се посъветвам и искам да попитам вас за съвет относно годежния пръстен.
Онзи ден успях да открадна няколко часа насаме(обикновено сме нон-стоп заедно) и обиколих бижутериите в центъра на Пловдив и се спрях на два пръстена. Единият е класически кръгъл пръстен с мъничко диамантче отгоре му. Тъкмо бях решил да е той(падам си класик) и бижутерът извади изпод масата един модел който ме грабна много. Пак е кръгъл с диамант отгоре му, но до диаманта от двете му страни има по едно мъничко и много красиво сърце.
Мисля да поръчам втория, като единственото ми притеснение е дали тези красиви сърчица отстрани не са прекалено "детински" или "лигави"?

Другото ми притеснение е относно цвета на пръстена. Тя по принцип не носи изобщо злато, само сребро. За това първоначалната ми идея бе да го поръчам от бяло злато. Но после си помислих, че този пръстен все пак е за цял живот! Може би някой ден тя ще започне да носи жълто злато. А пък и пръстена изцяло в бяло злато изглежда малко евтин(като сребърен). За това в крайна сметка обмислям варянта го поръчам смесен - кръгчето от жълто злато, а сърчицата и корнката на диаманта в бяло.

Та казвайте дали правилно мисля!
Моля да ми отговорите СПЕШНО, защото днес(понеделник) към 18 и нещо ще поръчвам пръстена!

Благодаря предварително на отзовалите се.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 18, 2008, 13:26:20 »

nighty_ , аз не смятам, че сърчицата са "лигави", напротив - всяко твърде класическо нещо е леко скучновато, затова одобрявам свежи елементи в класиката - както в случая са сърчицата.

Например камъкът на моя годежен пръстен е във формата на звездичка - аз си казах, че искам звездичка.

И аз съм за смесения ватриант на бяло и жълто злато, това, което си решил последно ми се вижда добро като идея! Успех и докладвай какви си ги свършил!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 18, 2008, 13:34:59 »

Аз да си кажа мнението относно годежния пръстен.. По принцип и аз нося бяло злато и сребро, но годежния ми пръстен беше жълто злато и си го харесах страшно много.. дори спрях да нося другите си сребърни неща и ходех само с него.  Така че ако варианта в жълто злато ти допада най-много - действай и го взимай него... не мисля, че това би й попречило да го носи  Wink
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 18, 2008, 14:31:55 »

nighty_ Идеята ти е супер  Bravo давай смело със съчетанието на бяло и жълто злато
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 18, 2008, 14:40:01 »

И аз ще те посъветвам за комбинирания вариант ....щом само бял не ти допада пръстенът, пък жълт те притеснява дали ще го носи  pardon

Като почитател на бялото злато за моя изненада като обикаляхме за халки си харесах няколко модела с бяло и жълто злато .... стояха много хубаво и интересно  good

Честно казано каквото и да купиш, според мен ще го носи заради посланието, което има пръстена ....при това с удоволствие и щастлива  girl_wink
Активен
nighty_
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #58 -: август 18, 2008, 16:00:57 »


Честно казано каквото и да купиш, според мен ще го носи заради посланието, което има пръстена ....при това с удоволствие и щастлива  girl_wink

В това съм напълно убеден, но все пак реших да се посъветвам и със вас, зашото вие жените сте доста странни същества за нас мъжете и понякога нещо което мислим, че ще ви хареса се оказва че не го понасяте smile

Много благодаря за съветите, уверихте ме че съм на прав път и реших да е този с сърцата и варианта с бяло/жълто злато. Мисля, че ще се получи прекрасно. След малко ще видя как да се измъкна за да отскоча до бижутера smile
Активен
anntonia
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #59 -: август 18, 2008, 16:10:59 »

Ами беше съвсем скоро, в събота - 16.08.2008, в Пловдив, в Античния театър... Беше наистина много красиво и истинско..... girl_wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines