Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:22:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 165258 пъти)
 
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« -: февруари 15, 2008, 09:53:14 »

получих го снощи 14.02  yahoo yahoo не беше най-романтичното предложение но съм безумно щастлива  danceg danceg heart heart


Модератор: Старата тема е ето ТУК!  good
« Последна редакция: февруари 16, 2008, 18:46:37 от maria_lakova » Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 15, 2008, 13:16:13 »

получих го снощи 14.02  yahoo yahoo не беше най-романтичното предложение но съм безумно щастлива  danceg danceg heart heart
Честито мила това е страхотноооо yahoo yahoo вече се отписвай от клуба на дерзаещите blum
И да ни държиш в течение на подготовката give_rose give_rose
Отново честито
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 15, 2008, 13:47:22 »

Благодаря ви милички  heart give_rose разбира се ще ви държа в течение нали от вас ще търся помощ и съвети  yahoo толкова съм щастлива 
« Последна редакция: февруари 15, 2008, 16:20:13 от Invisible » Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 15, 2008, 16:25:22 »

Честито, Invisible Bravo! Честито и на всички, които виждам, че са се разписали с предложение от Нова Година насам: magica1983, Harmonia, nat4b, D_Didka, kateto, nina_nikole.. и дано не съм пропуснала някоя щастливка pleasantry! Така или иначе, честито на всяка щастлива и обичана жена give_rose! На очакващите все още предложение- късмет и търпение! good Позволете им да ви изненадат, както стана с мен! Добре че не беше в никой от очакваните моменти, защото нямаше да е същото! Жалко,че беше след една трагедия..., защото това огорчи момента. Dafni, не бъди в очакване! Остави да си дойде от само себе си give_rose! После ще видиш какво е якооо danceg!
Активен
polly_84
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #4 -: февруари 29, 2008, 19:43:09 »

моето предложение не беше от най-романтичните,но се получи перфектно  heart стана малко на майтап..познавахме се от 15 дни,когато незнам как започнахме да се шегуваме за годежен пръстен и както се разхождахме,влязохме в един магазин и ми каза да си избера пръстен  Love girl направих вечерята и поканих брат ми и приятелката му,събрахме се с нашите и тогава милото поиска ръката ми от татко  Сватбаааа беше невероятно,никога няма да забравя изражението на родителите ми..
Активен
melena
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #5 -: март 06, 2008, 00:07:48 »

Ауууу,страхотни истории!!Аз каквато съм ревла ,ми трябваше пауза ,за да ги изчета.Браво,има роматика всеки ден и у всеки мъж,различна,но я има!Честито на всички двойки!!!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 10, 2008, 09:22:29 »

Е дойде време и аз да се разпиша тук girl_wink
В петък 07.03.2008 след работа отидох на фризйор да си направя прическа за празника 8-ми март.Прибрах се към 19:00ч бях обезумяла от глад и милото ми вика хайде ще ходим до майка му да ядем и аз добреее.Обаче гледам го нещо се мота ту в едната ту в другата стая pardon и аз изнервена от глад му викам казвай какво ще правим и той седи 2 мин. ни стон ни вопъл :girl_wink:и милия той "Ами не искаш ли да ти подаря подаръка за 8-ми март"аз съответно ДААААА искам как да не искам/само да ви кажа че аз нищо не подозирах,честно мислих че ще получа парфюм/ и сядам аз да дивана и си чакам подаръка,а милото сяда пред мен и един такъв нервен crazy и започва."Мило аз много те обичам и искам да съм с теб завинаги,какво ще кажеш да се омъжиш за мен" и аз  Oh my ... Oh my ... извади от джоба си една кутийка  :girlhide:аз естествено казах ДАААААА yahoo yahoo и двамата се предурнахме и се разплакахме от щастие беше невероятно изживяване.И така вече съм сгодена отидохме у тяхните и те нищо незнаеха и  Oh my ... Oh my ... пак рев обадих се и на нашите по телефона/те са в чужбина/ и те страшно много се зарадваха казаха че го приемат като свое дете и пак пев ама за хубаво.Е това е момичета моята история give_rose give_rose
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 10, 2008, 09:27:01 »

Дафни, много се радвам мила! yahoo Честитооооооооооооо!
Видя ли , че настъпи този момент и то без да си го подозирала. Милото ти е направил най-страхотния подарък за 8-ми март yahoo много се радвам за теб!!!  give_rose
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #8 -: март 10, 2008, 09:31:21 »

Честито Dafni, и аз разчувствах!
Аз толкова отдавна получих предложение, че вече съм забравила емоциите около него.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 10, 2008, 10:03:44 »

Благодаря ви милички страхотни сте give_rose give_rose и знам че винаги мога да разчитам на вас give_rose
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 10, 2008, 10:44:55 »

Dafni честито, знам колко е вълнуващо айде сега и сватбата Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 10, 2008, 10:48:08 »

Честито и от мен! Много хубава изненада за празника ти е спретнал!  yahoo Bravo offer
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 12, 2008, 11:36:12 »

Здравеите момичета smile

отдавна чета различни неща в този форум smile и чак сега реших да драсна някой ред

Моето момче, което по-принцип трудно му се отдава да бъде романтичен  heart за мое съжаление sad и аз като всяка жена съм луда на тази тема  blush
определено ме изненада много приятно с предложението за брак  danceg празнувахме, втората си годишнина откакто се бяхме запознали, в едно много хубаво хотелче в околностите на гр. Елена
и докато вечеряхме ме помоли да отида до стаята за да му донеса нещо. Той обикновено все забравя по нещо и аз все трябва да ходя след него smile  не останах много доволна, че пак ще ме разходи, но какво да си го правя моя забраванко  air_kiss и като се връщам в ресторантчето ... цялата маса беше обсипана със свещи и по средата имаше едно ковчеже  Girl_hide направо паднах  Oh my ... отварям ковчежето, а вътре една много хубава сватбена покана  twohearts покани ме на Нашата сватба  weddingday беше много хубаво и всички в ресторанта бяха замесени и чакаха да чуят отговора ми, после имаше ръкопляскания и т.н.
А за пръстена имаме предистория smile подари ми го на едно друго наше пътуване, малко след като се бяхме запознали smile  поднесеми пръстена  по също толкова приятен начин. Тогава беше разхвърлял свещи из цялата стая и по средата една кутийка с пръстена smile толкова бях развълнувана, че направо му се хвърлих на врата и  infatuated kiss kiss2 air_kiss въобще не погледнах пръстена smile
После като отмина еуфорията поприказвахме и решихме, че е доста рано за сватба и ще изчакаме и след две години ме изненада с поканата  любов заедно
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 12, 2008, 12:01:53 »

Ейййй, колко оригинално!  Bravo Bravo Bravo "Покани ме на нашата сватба!" - ами че той е истински романтик твоя приятел, не се съмнявай в него - той е скрит талант!
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 13, 2008, 16:14:09 »

max_hym, поздравления  Bravo, но как може да кажеш че не е романтичен?! heart
толкова хубаво го е направил предложението с тази покана и с текста на нея give_rose
ПОЗДРАВЛЕНИЯ girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines