Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:54:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 166485 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 27, 2012, 15:11:07 »

  Offtopic Помисли добре. Балът се случва веднъж в живота. С приятеля ти винаги можете да отидете някъде. Сигурна съм, че след години ще съжаляваш. Остават страхотно спомени. Виждам, че си с мисълта за сватба, но за всяко нещо си има време.
Един съвет от мен: Не пропускай бала си!
Активен
tory
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #421 -: януари 27, 2012, 15:51:24 »

Lovelica много млада и невинна ми се струваш от всичко, което четох. За всичко си има и място и време в този живот. Не пропускай нищо, защото после връщане няма. Изживей си бала, а сватбата няма да избяга. Моят личен съвет е да удължиш възможно най-много периода, в който сте само гаджета, защото е най-сладкият и неангажиращ. Заживеете ли заедно всичко се променя, трябва да го знаеш. Така че ако не е късно премисли за бала си, иди, празнувай, млада си, а това е най-ценното, което притежаваш. Всичко останало става от самосебе си.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 27, 2012, 16:08:02 »

Lovelica, и моята половинка не е от най-романтичните и това с цветето ми е мнооого познато! Но се беше много постарал и всичко беше прекрасно. На мъжете не им е много в кръвта романтиката и изисква повече мисловна и трудова дейност от колкото на нас  blum Няма нужда да се самонавиваш от сега, че нищо няма да ти направи.

А за бала...и аз така мислях някога като теб...какъв бал да празнувам като половинката ми е във Вегас..няма да е с мен на един от най-важните дни..но ме разубедиха по-умни от мен smile Бала ми е веднъж в живота..с половинката ще имате много други мигове заедно.
А свети валентин...дори не е празник и ние лично не го празнуваме...защото не разбираме защо трябва в определен ден да показваш колко обичаш някого..според нас това трябва да става всеки ден!

Радвай се на нещата, които ти предстоят и ги изживей, независимо дали в момента е до теб или не!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #423 -: януари 27, 2012, 22:59:32 »

 Offtopic Lovelica, толкова си млада, а вече си готова да се откажеш от разни дребни радости заради едната връзка. Защо така?

Аз бих казала не си пропускай бала и не само, не се отказвай сама от нищо, което искаш да имаш и можеш да получиш заради някой друг.  Сега си на 19, влюбена си и не ти прави впечатление, но ако продължаваш в същия дух да се отказваш, да не се надяваш и да не очакваш нищо, след 10 години ще си една много тъжна млада жена, с много пропуснати възможности. След 10 години сама ще си се чудиш колко детски си разсъждавала на 19, повярвай ми smile За да получиш, трбява понякога само да поискаш Wink
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: януари 27, 2012, 23:08:56 »

И аз като бях на 18-19 имах голям мерак да се женя и да бъда млада булка. Мислех си, че щом съм срещнала човека, няма какво да чакаме и даже му подхвърлих идеята няколко пъти. Добре, че той беше достатъчно зрял, за да не се върже. Дори малко се обидих на нежеланието му и си мислех, че не ме обича. Колко детински съм мислила...После заживяхме заедно, преживяхме различни неща, и хубави и не толкова, по едно време за кратко, аз мислих дори за раздяла. Тогава си помислих: добре, че не се оженихме...Не отворих темата за брак повече. И сега, няколко години по-късно, предложението дойде само, без никой никого да притиска, да заплашва, да моли или нещо подобно. И съм ужасно щастлива, че стана точно сега и точно по този начин.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 30, 2012, 18:25:40 »

Разбирам те напълно, и аз на твоите години мечтаех да съм булка, но мъжът ми ме сваляше на земята всеки път, за което съм му благодарна. Недей да пропускаш бала си, веднъж ще имаш този ден, той си е твоят ден. А пък с приятелят ти винаги можете да се разходите. Сватбата ще си дойде сама, когато й е времето.
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 30, 2012, 18:33:53 »

А ето как се случи при мен.....
Прибирам се аз от работа...изморена, отегчена...иии тъкмо си влизам в къщи и моето мишле ме среща на входната врата...каза ми да затворя очи и ме въведе вътре в апартамента smile първоначално на мен въобще не ми мина през главата, за каква точно изненада става дума...честно да си призная, помислих си, че най-накрая хазяйката си е изнесла старите разкъртени и ненужни дивани, и мишлето иска да ме изненада с това  blush blum smile но когато отворих очи видях два красиви лебеда, направени от бели хавлиени кърпи, допрели клюнове, обградени от цветовете на червени рози, подредени във формата на сърце...а между двата клюна беше поставил също едно цветче от роза и вътре в него беше пръстена...аз съответно бях така ->  Oh my ... и въобще не знаех къде се намирам... smile след това той падна на колена с думите " ще бъдеш ли моя законна съпруга и някой ден майка на децата ми? "  angel Sunshine естествено казах едно голямо "ДАААА" и съответно ->  cray от щастие  smile smile smile
« Последна редакция: януари 30, 2012, 18:41:34 от petenceto0 » Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 23, 2012, 11:46:57 »

А ето как се случи при мен.....
Прибирам се аз от работа...изморена, отегчена...иии тъкмо си влизам в къщи и моето мишле ме среща на входната врата...каза ми да затворя очи и ме въведе вътре в апартамента smile първоначално на мен въобще не ми мина през главата, за каква точно изненада става дума...честно да си призная, помислих си, че най-накрая хазяйката си е изнесла старите разкъртени и ненужни дивани, и мишлето иска да ме изненада с това  blush blum smile но когато отворих очи видях два красиви лебеда, направени от бели хавлиени кърпи, допрели клюнове, обградени от цветовете на червени рози, подредени във формата на сърце...а между двата клюна беше поставил също едно цветче от роза и вътре в него беше пръстена...аз съответно бях така ->  Oh my ... и въобще не знаех къде се намирам... smile след това той падна на колена с думите " ще бъдеш ли моя законна съпруга и някой ден майка на децата ми? "  angel Sunshine естествено казах едно голямо "ДАААА" и съответно ->  cray от щастие  smile smile smile


оле колко мило smile  give_rose Bravo браво на твоето момче smile
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 23, 2012, 11:51:12 »

аз получих годежния си пръстен в национален ефир ....  Sunshine беше много вълнуващо и .... неочаквано и още повече, че съм знаела че никога няма да имам възможност да бъда булка заради финансовата част и хоп .....  Tongue Tongue
вече започна организацията и на 12.05.2012 ще бъде нашата сватба 
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 23, 2012, 11:54:52 »

Страхотно  smile Предполагам тръпката е била неописуема  smile
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 23, 2012, 12:19:34 »

Страхотно  smile Предполагам тръпката е била неописуема  smile


о да със сигурност, но и притеснението беше огромно понеже той участваше в една игра а аз бях зад кулисите ..... има един момент в които участника трябва да си покаже талисманчето и познай ....
и като падна на колене  heart heart heart heart Oh my ... Oh my ...
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 23, 2012, 12:23:42 »

Деска , честито  smile
Ако не е нахално, коя е играта ? Стана ми много любопитно  blush и ми се прииска да ви гледам  blush
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 23, 2012, 12:32:50 »

Деска , честито  smile
Ако не е нахално, коя е играта ? Стана ми много любопитно  blush и ми се прииска да ви гледам  blush

сделка или не 33 епизод 6 сезон smile ще видите изненадата в очите ми
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 23, 2012, 13:09:25 »

аааа аз ви гледах smile много сте сладки give_rose smile

Благодаря smile smile ако знаеш колко бях ядосана .... защото те снимат по 2 дена и по 12 часа и аз там отзад ... косата на никъде , с най гадната ми блуза бях откачила и му викам защо не ми каза ... поне малко да се пооправя хихихих  Dance любов заедно но нали си го обичкам много простих му го хахахх
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 23, 2012, 13:17:11 »

Благодаря smile smile ако знаеш колко бях ядосана .... защото те снимат по 2 дена и по 12 часа и аз там отзад ... косата на никъде , с най гадната ми блуза бях откачила и му викам защо не ми каза ... поне малко да се пооправя хихихих  Dance любов заедно но нали си го обичкам много простих му го хахахх

Деска, много беше вълнуващо наистина...ще ти споделя, че аз изтръпнах, дори се разплаках докато ви гледах smile  blush много сладко и много мило от негова страна! Желая ви все така да се обичате и да сте много, много и истински щастливи!  give_rose smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines