Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 11:12:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 174921 пъти)
 
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: февруари 10, 2009, 12:02:18 »

Хахаха сигуро е от соления въздух!А уж мъжете по морето били женкари! biggrin biggrin biggrin е за моя поне знам,че се е наживял за такива неща!!!А за еуфорията спор няма,направо не знаеш къде се намираш!!!  heart heart heart
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 13, 2009, 10:43:56 »

Между Бъдни вечер и Коледа,  yahoo yahoo yahoo
точно както съм си го представяла, ама точно все едно беше написано по книга. Аз дори незнаех  yahoo yahoo yahoo
Беше доста емоционално. Пръстена беше под елхата...малка червена велурена кутийка... беше невероятно бяхме си само двамата. Когато го получих аз незнаех че е годежен попита ме: "Знаеш ли какво е това" и аз му казах: да, знам това е пръстен. И той ми каза: "Това е годежен пръстен" и аз   Oh my ...  yahoo yahoo yahoo обадихме се на родителите ми и така... Това е..  heart heart heart
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 14, 2009, 00:46:49 »

Здравейте на всички,
Аз от известно време чета какво пишете и най-накрая събрах смелост да се включа.
С приятеля ми сме заедно от15. 05. 1998 г. Точно една седмица след като се запознахме станаха нещата между нас. Аз съм си доста романтична, но на мъжа ми му е голяма мъка това. Постепенно всичките ни приятели се изпожениха, а ние още - гаджелък. Даже не живеехме заедно. Най-накрая на морето 2008 той се престраши и повдигна темата да заживеем заедно, след като му бях мрънкала хиляда пъти, че вече няма какво да чакаме. И така началото на октомври заживяхме заедно. Винаги съм му казвала, че ако за сватба няма да обсъждаме нищо, когато той реши, ми предлага и толкова. Исках изненадавщо и романтично предложение. Аз бях инициатор да започнем връзката си и обикновено съм по-активната. Не може всичко все аз да върша. Но след 10 години заедно бях решила, че просто не иска и макар че ми беше тъпо, започвах да го приемам. Все пак много го обичам и това е най-важното.
Един петък ми се обади в работата и ми каза, че ми е измислил изненада за тази или следващата неделя. Много се зарадвах, защото го тормозех поне веднъж - два пъти годишно даме изненадва.
Но нямах търпение да чакаме до другата неделя и още същата неделя станах сутринта и му викам, днес ще ме изненадваш.
Той само ме предупреди да се облека дебело, че щяло да е студено. И тръгнахме. Отидохме първо до кабинковия лифт, но беше затворен и той много се ядоса. (Последните години много си мечтая да се возя на лифт). След това отидохме на открития лифт на Драгалевци, отидохме до Голи връх и от там до Алеко. Аз си мислех, че това ми е изненадата и бях много доволна. На връщане докат осе возехме влифта беше много красиво. Високи иглолистни дървета около нас, синьо небе (не се виждаше типичния за София смог) и тишина. И имахме усещането че пътуваме на света.  heart Беше уникално. По едно време приятелят ми ми вика "Затвори очи". Реших ,че ще ме целуне. А като отварям очи той държи кутийка с пръстен  Oh my ... Oh my ... Oh my ... и ме попита "Ще се мъжиш ли за мен"  Girl_hide Ушите ми забучаха, зави ми се свят и виждах само лицето му. Усешането е незабравимо  girl_wink Girl_hide girl_impossible Аз разбира се казах ДА. Така на 16 ноември 2008 г. получих най-голямата и приятна изненада в животаси до сега. И сега организирам сватба.

Кто четох предложенията ви, момичета, се просълзих. Хубаво е,че имаме такива мъже Bravo
« Последна редакция: февруари 14, 2009, 01:23:39 от milenastef » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 14, 2009, 09:29:38 »

milenastef,значи,стоял,стоял и някрая "изби рибата".Страхотно е било,браво за страхотната идея!
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 14, 2009, 10:24:38 »

Честито и от мен, страхотен мъж, да се обичате все така цяла вечност!
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 14, 2009, 11:04:28 »

milenastef,значи,стоял,стоял и някрая "изби рибата".Страхотно е било,браво за страхотната идея!

Благодаря ви angel4e и tsvety_t за милите думи.  smile
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 15, 2009, 15:08:47 »

 judges biggrin biggrin biggrin супер,браво на вашите мъже
Аз все повече се убеждавам,че все така прават,седят,седят,мълчат си после БАААААААМ и ти отнасят главата с някоя изненада... Bravo Bravo Bravo
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 15, 2009, 18:04:55 »

Дааам,моя ме изненадва,изненадва и вчера...БААМ...не ми подари нищо!
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 17, 2009, 11:11:35 »

milenastef  Честито и от мен! Бъдете много, мнго щастливи!...
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 18, 2009, 18:21:23 »

Дааам,моя ме изненадва,изненадва и вчера...БААМ...не ми подари нищо!
Малко  Offtopic ама...случват се такива неща,той и моя забрави нещо,но на следващия ден се реваншира!!!

Но все пак на мен още ми държи влага от предложението за Бъдни вечер  Bravo
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 20, 2009, 10:56:14 »

Ех, колко романтични предложения! Направо ви завиждам! Моят съпруг пък ме напи с някакво уиски, попита ме е дали искам да се омъжа за него, а аз отговорих "да" като си мисля, че се шегува! На другия ден обаче ми казва "Хайде да ходим да си избираш пръстена". Аз му казвам да си помислим още малко, а той "Дадена дума назад не се връща". И точно 3 месеца по-  късно си казахме "да" и изживяхме най- невероятния миг в живота си!!!
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 20, 2009, 17:22:42 »

Момичета нека и аз да споделя с вас как получих предложение за брак.

Ние с милото сме заедно вече 4 години а предложението стана на 05.05.2008 докато бяхме на екскурзия в Париж. Беше наистина много романтична и изпълнена с емоции вечер - вечеря в едно бистро на Шанз-Елизе  последвана от среднощтна разходка. Накрая се озовахме на Марсово поле и седнахме да една пейка да гледаме светлинното шоу на Айфеловата кула. И в този момент той извади кутийката с пръстена и ми предложи да се омъжа за него. Аз токлова бързо го разцелувах че даже не го оставих да се доизкаже.





Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #177 -: февруари 21, 2009, 20:44:57 »

Страхотно предрожение  Bravo И моето предложение беше срещу Айфеловата кула, светеща в бяло като шампанско, но на небостъргача Монтпарнас на 22.09.2008г. в 21.00 часа и сега като си спомням и чета и за твоето и ми напират сълзи от щастие и спомени в очите. Това е най-хубавият момент за всяка жена и го пожелавам на всеки  smile
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 21, 2009, 22:41:18 »

Ами на връх нова година, аз съм от Варна, а бъдещият ми мъж е от Горна Оряховица, и се бяхме събрали да празнуваме в Търново, в една механа точно на площада.10 минути преди 12 часа ни казаха да излезем всички на площада с чаша шампанско в ръка и да посрещнем новата 2009, а площада беше изпълнен от народ, и така точно в 12 моето мъжле изкара пръстена и ме попита "Ще се омъжиш ли за мен?"  Oh my ... и докато аз кажа "ДА" всички наши приятели вече ни гледаха и викаха "Я гледайте какво става тук" и взеха да викат "ГОРЧИВО" и от там всички хора около нас "ГОРЧИВО" и "ЧЕСТИТО"... Беше вълнуващо преживяване и се чувствах много много щастлива yahoo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 22, 2009, 12:06:39 »

betina  Bravo честито. няма начин да забравиш датата на предложението smile
пожелавам ти много хубави и положителни емоции в подготовката. ако имаш някакви въпроси момичетата помагат  винаги .
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines